Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blazej25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blazej25

  1. Ja tam zmienię na zimowe jak temperatura nie będzie już przekraczać 5 stopni.
  2. Widzisz kolego jesteś pionierem w tej kwestii Jestem również zainteresowany szablonami do włącznika świateł bez auto.
  3. Witam, również byłbym zainteresowany tymi stronami. Proszę mi również przesłać od b6. [email protected]
  4. Witam, odgrzebie kotlecika Mam pytanko, znajomy ma za grosze dla mnie felgi 15" od passata, pytanie czy podejdą one do mojej B6? , mam standardowe hamulce jakie są z silnikiem 3.0. Obawiam się że takie felgi mi nie wejdą, a nie mam kiedy podjechać sprawdzić. Chce na te fele zarzucić zimówki oczywiście
  5. Kolego, wrzuć fotki tych butów.
  6. To był zryw narodu A ty pewnie byłeś obrażony na cały świat bo nasza repra ciula ugrała i nie chciałeś sobie robić siary co? ---------- Post dopisany 11-09-2012 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 22:28 ---------- Na pokładzie zameldowało się radio CB Uniden Pro 520XL + antena Sirio Omega 27 MAG. Jakieś foto zapodam jak tylko wszystko ogarnę.
  7. Mam Stag300.6, nie mam pojęcia czy mam taką możliwość. Z tego co gdzieś tam usłyszałem działa to tylko z jakimś tam typem elektroniki Stag, z moją chyba nie.
  8. Ja płaciłem do V6 3350zł z takim bajeranckim przełącznikiem. Tobie odejdą 2 wtryski no i eletkronika Stag-4 tańsza pewnie coś będzie. Oliwy mi nie ubywa w takim stopniu żebym to zauważył.
  9. Uwierz mi kolego, że nie ma powodu do obaw, szkoda tych paru stówek.
  10. Kolego ładuj Staga plus dobre graty, w moim przypadku Stag sprawuje się znacznie lepiej od BRC P&P które również posiadałem.
  11. Były to 3 zakonnice a on jest teraz ojcem w pewnym zakonie Koniec z dupceniem
  12. Jeżeli kwota darowizny nie przekracza bodajże 9400zł to urząd skarbowy nie potrzeba odwiedzać.
  13. Witam, przymierzam się do zakupu radia, antenki i późniejszego montażu. Mam pytanie odnośnie długości przewodu, z klapy bagażnika do schowka przy nogach kierowcy jaki długi przewód powinien być żeby spokojnie starczyło, być może kabel jaki dostanę z antenką styknie ale wolę zapytać? Proszę o info osoby, które montowały to w B6 sedan. Mam jeszcze pytanie odnośnie wyboru radia, przeglądając forum większość stawia na Unidena 520XL no ale jeżeli nie załatwię takowego to co wybrać w zamian? Interesuje mnie funkcja ASC dlatego też radia w to wyposażone biorę pod uwagę. tzn President Harry III ASC, M-TECH Legend III ASC, M-TECH Legend II, President Harry II Które brać? Kasa aż tak bardzo nie gra roli ale chciałbym nie przekroczyć 500zł W temacie anten zastanawiam się nad czymś w okolicach 100cm: Sirio AS100 , Wilson Little Wil, Sirio ASMAG, Sirio Omega 27 MAG co z tego wybrać?
  14. Wygląda, że tak. Wejdzie ale będą przechylone ikonki.
  15. Ten nie podejdzie bo ma wtyczkę 10 pinową ale na aukcji sprzedawca pisze, że również posiada 17 pinową i takiej szukaj.
  16. Na stronie 9 masz fotki. Jest przestawiony o te pare stopni jak każdy od paska/polo itp.
  17. Mam jeszcze dwa pytania odnośnie tego włącznika, a mianowicie: 1. U mojej narzeczonej w skodzie fabii II jest identyczny włącznik, ale tam sygnalizacja o włączonych światłach przeciwmgielnych jest na zegarach i tu pytanie czy na twoim włączniku po włączeniu halogenów ikonka zmienia kolor na inny czy po prostu halogeny/światło przeciwmgielne działają, tylko nigdzie tego nie widać (poza oczywiście wyciągniętym przełącznikiem i świecącymi światłami)?? 2. Drugie pytanie to czy podłączałeś może VAG'a?? Czy włącznik ten "generuje jakieś błędy?? Ad. 1 Po włączeniu przednich halogenów ikonka zmienia kolor na żółty/zielony ciężko określić, po włączeniu tych z tyłu druga ikona pozostaje oświetlona na czerwono tzn. nic się nie zmienia. Ad. 2 Vag jeszcze nie sprawdziłem, ale nie sądzę żeby tam coś było.
  18. Sprawdzę i odpiszę jutro.
  19. A może ma serwis instalacji gazowych
  20. Cena za ten kabelek jest jakies 20-25zł ale dochodzi koszt 11 końcówek do różnych typów instalacji gazowych.
  21. Faktycznie, też posiadam interface do auta od Viaken
  22. Znajomy posiada, używa i jest zadowolony. Sam posiadam coś takiego ale tylko końcówki pod Staga i bodajże ELPIGAZ nie ma problemów. Firma Viaken jest OK więc będziesz Pan zadowolony
  23. blazej25 odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    gapa ze mnie.
  24. blazej25 odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    200 kucyków w budzie Leona to jest sporo Miałem Tolka z silnikiem 2.3 V5 przy 150 kucykach szedł jak rakieta... Gratuluje Leonika mam sentyment do leona/toledo 1999-2004 są to fajne autka z charakterem. Muszę przyznać, że dźwięk jest super, miałem podobny w swoim Tolku a w audi jest za cicho ---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- P.S Jak gaz to zakładaj AC-R01 250KM, Hana, STAG-6 będziesz zadowolony jak ja Tylko znajdź odpowiedniego człowieka do montażu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.