Treść opublikowana przez blazej25
-
Check Engine i 2 błędy do analizy
Sprawa czujnika temperatury jest błacha, będę reklamował tą naprawę u mechanika lecz najpierw pobawię się z tymi stykami.
-
Check Engine i 2 błędy do analizy
Nie mam pojęcia jaki był czujnik. Rozrząd robiony na blokadach, podręcznikowo.
-
Check Engine i 2 błędy do analizy
Rozrząd zmieniałem na początku lipca i do niedawna wszystko było ok, nie było jakiś złych objawów. Czujnik temperatury miałem zmieniony ale bład dalej się pojawia. Wskazówka od temperatury czasami spadnie i momentalnie powraca na odpowiednią wartość.
-
Check Engine i 2 błędy do analizy
Dzięki rav85, czy ktoś potrafi mi doradzić co w konsekwencji takich błędów mam dalej działać, żeby się pozbyć tej przypadłości?
-
Check Engine i 2 błędy do analizy
Witam, od jakiegoś czasu pojawia mi się check engine oraz dwa błędy które po skasowaniu wracają po 3-4 dniach. Najdłużej pojeździłem 2 tyg od skasowania checka. Są to 19497 oraz 16399, wcześniej był jeszcze 19718 ale po wizycie u mechanika przestał się pojawiać. Proszę o pomoc w diagnozie i co robić dalej z tym fantem.
-
Jeśli Audi A4, to które? Najlepsze wersje za 10, 20, 30 i 50 tys. zł
Zarzuć ktoś pdfa
-
Seat Toledo 1M 2.3 v5
Fajny toledziak i super kolor miałem taki srebrny to wiem jak to jeździ. Szerokości życzę
-
[A4 B5 AFN]RedAvant by Aron21 - SPRZEDANE
Ładny efekt po malowanku, pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, mam pytanko co do ceny kompletnego rozrządu do Audi a4 b5 2.8 V6 APR - jakieś porządne graty. Pozdro
-
dylemat olejowy
Ja również leję w tej chwili 5w40 Motul 8100 X-cess. Jak lubisz od czasu do czasu trochę pościgać się z wiatrem to z pewnością trochę oliwy będzie ubywało
-
A4 B6 3.0 quattro by George
Ładny samochodzik Przegieg w mojej przy zakupie też był 148 tyś ;D ciekawe czy to już standard w sprowadzonych czy realny przebieg
-
Nowe drooogie auto
Kuzyn posiada no i powiem że autko miażdży ale ta cena...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Boże, jedyny zlot tak blisko mnie a ja nie będę mógł się stawić mam wesele
- Dekoder VIN - POMYSŁ
-
Jaki kombajn 2 din wybrać ?
RADIO NAWIGACJA GPS DVD 6.2'' GMS-6401 do AutoMapy (3367345434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Coś takiego myślę wsadzić u siebie.
-
[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
Super furka, ładnie brzmi, hmmm moja tak nie brzmi jest znacznie cichsza chyba wydech będe musiał zmodyfikować.
-
Remont silnika i spaprana robota.
Okazało siię że winny jest blok silnika, mechanik nieodpłatnie go robi, dał po raz drugi głowicę do sprawdzenia.
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
W końcu zmieniłem rozrząd, dodatkowo simeringi na koła od wałków, trochę walki było ale udało się. Musiałem zaopatrzyć się w blokady rozrządu więc z chęcią je odsprzedam komuś Z takimi blokadami to ustawienie tego to pare minut. Być może to tylko takie moje odczucie, ale teraz autko lepiej się zbiera od dołu i na kompie spalanie jakby mniejsze haha
-
Które felgi wybrać
Srebrne bo auto niebieskie.
-
Czarny Superb
Bez zgryzliwosci. Myślałem że superb jest pogoniony.
- Czarny Superb
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
A próbowałeś to zrobić? Grilla nie da się zdemontować od zewnątrz bez połamania zaczepów!!!! Wczoraj również przerabiałem ten temat w swoim samochodzie i niestety od spodu auta nie udało mi się otworzyć klapy, jest za mało miejsca. Wspomagałem się lusterkiem na drucie i specialnie pospawanym prętem i niestety. Zdjąłem ramkę grila nie uszkadzając jej oraz sam grill, szło ciężko ale się udało. Później 3 sróbki 10 i maska w górze !!! Ważne to na spokojnie zrobić i się uda.
-
A4 3.0 problem z obwodem czujnika b polozenia walka rozrzadu
dzięki
-
A4 3.0 problem z obwodem czujnika b polozenia walka rozrzadu
Dawid, podaj mi namiary na tych mechaników musialbym sie skonsultować.
-
Remont silnika i spaprana robota.
Witam, chciałbym zasięgnąć waszej opini na temat spapranej roboty przez mechanika i co dalej z tym fantem zrobić. Zacznijmy od początku tzn. rok temu szwagier zakupił w niemczech BMW E60 3.0D dosyć fajnie to chodziło i mało nie kosztowało jak się policzy rejestracje w PL no i sam zakup. Przez rok czasu przejechane zostało bodajże z 5tyś km, większość czasu autko stało bo siostra sporadycznie go używała. Miesiąc temu szwagier wybrał się w trasę do niemiec i spowrotem, auto zaczeło dość sporo płynu chłodniczego pochłaniać więc zaczął dolewać wody i wrócił do PL. Po oględzinach padło na głowicę więc zaprowadził auto do okolicznego grzebka... Po 3 tyg. autko zostało odebrane przez siostrę, ale na pytanie czy już wszystko jest ok mechanik dziwnie kręcił i zmieniał temat (szwagra nie ma, pracuje w DE) silnik pracuje niby normalnie, jest moc itp. ale po paru km zaczął strasznie dymić na biało no i wodę ciągnie szybciej niż przed remontem... w dość pokaźnych ilościach. Na drugi dzień auto zostało odstawione spowrotem bo robota została normalnie spier....na ... coś tak przeczuwałem, że ten koleś nie powinien się za to brać no ale tak szwagier zadecydował więc nie wtrącałem się. Mechanik rozmawiając przez komóre ze szwagrem gadał, że wszystko zrobił jak trzeba ale silnik chyba będzie nadawał się do wymiany !!! - to chyba jakaś kpina. Kwota jaka została zapłacona była pokaźna więc Panowie poradźcie jak tą sprawę ciągnąć dalej, żebym mógł ewentualnie coś poradzić szwagrowi czy siostrze.