Treść opublikowana przez IDUAL
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
A co wico potrzebujesz.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Co tam panowie nie macie czasu pisać. Pewnie cały czas się ślizgacie . Cholera w poniedziałek musze jechać do Lublina mam nadzieje że wróce do 18.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Dzieki za spota
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja będe. O 18 na podziemnym
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Można pod szpitalem w chrzanowie albo jak sie jedzie na chechło też jest fajny parking
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
tak jak ci naspisali sterowanie alarmem jest z masy i trzeba by podłączyć się do alarmu z nowej centralki widocznie w zamku masz czójnik który uzbraja alarm a jak zamukasz z polota no nie przekręca się zamek i dlatego nie uzbraja alarmu trzeba ciągnąc mase do alarmu
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ok zapytam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Mam pytanie czy TIME STAMP to czas pomiaru w sekundach czy jakieś inne jednostki bo jeżeli w sekundach i kolega z postu zrobił poprawnie logi czyli na 3 biegu i pedał gazu 100% w podłodze to szału nie ma strasznie wolno się rozkręca.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja podpinałem centralke niedawno nową nic trudnego tylko modół komfortu nie wiem gdzie jest i nie moge szybek podpiąć ale tak to śmiga wszystko
-
[ALL B5] Podłączenie alaramu do modułu komfortu jak??
Wszystko fajnie ale te porady sa dla modelów rok produkcji 95 i nie avant jak sie pomaga to trzeba patrzyć czy dobrze. Dołaczam sie do pytania kolegi jak podłączyć sie do modułu komfortu w avancie rok 1999 i czy modół jest w bagażniku po prawej stronie tam gdzie pompka bo pod kierownicą jak na tych zdjeciach to ja takich kostek wogóle nie mam .[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 09:52_________________________________________________Oczywićsie chodzi o otwieranie szyb z kluczyka.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Moge zapytać ale chyba nie programuje pilotów do centralnego.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ale my juz ciepły gadaliśmy ty nie potrzebujesz zaprogramować kluczyków tylko piloty do centralnego a to co innego.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Dobrze że mogłem pomóc. Tylko ty masz starsze transpondery i ich cena jest niższa no i cene te z miałeś specjalną bo z mojego polecenia
-
[B5 AWT] Proszę o analizę logów
Błąd P0420- System katalizatora(Bank1)-wydajność poniżej progu P1531-Czójnik położenia wału korbowego CMP actuator-otwarty obwód Tylko tyle pomoge nie znam się na logach benz
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 14:50_________________________________________________Mój kolega może ci dorobić klucze mapisz na priwa numer do ciebie. [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 08:06_________________________________________________Jak żle czytam pisze że chce dodać dwa nowe klucze czyli jak nie dorobić to co wyczarować je ktoś ma. Pisząc że mój kolega może dorobić miałem na myśli że zczyta ci pin i zaprogramuje dwa klucze dodatkowe . Jeżeli nie o to ci chodzi to ja już nie wiem o co.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 14:50_________________________________________________Mój kolega może ci dorobić klucze mapisz na priwa numer do ciebie.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Również dzieki
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Co tu tak cicho kto jutro bedzie wpisywać się.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
A ja pomyśle nad twoim zawieszeniem bo troche bym zniżył moją
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:13_________________________________________________A no tak że jest troche rozkręcania. Znalazłem na klubie jak to zrobić. Ale ja nie rozbierałem do końca rozkręciłem podłogę ta tylną listwe i zaczepy na siatkę i odgiołem bok i włożyłem ręke i okazało się że wtyczka wisi obok podpiołem i BUM BUM z bagażnika popłyneło. Nie jest to jakiś duży bass ale fajnie brzmi. Jak chcesz to pomoge ci rozkręcić całkiem bok mam w firmie dużo kluczy tak że nie ma problemu. A ty masz tube w bagażniku ?.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Więc co do transmitera to jeżeli chodzi o dzwięk to napewno o 100% lepszy niż z kasety i jak nie wtrąca się jakaś stacja to praktycznie jak CD idzie problem jest kiedy stacja radiowa nachodzi to troche szumi ale myśle że jak znajde jakąś częstotliwość dobrą to będzie ok. W sumie koszt do jakości to bardzo się opłaca zresztą posłuchacie na spocie jak chodzi ja jestem zadowolony.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ale bym się wkopał z kupnem tuby ori do bagażnika okazało się że mam tubę tylko była nie podpięta może poprzedni właściciel nie lubiał basu w każdym razie działa super. Problem w tym że mam chorusa radio a tam nie ma możliwośći podpięcia zmieniarki ale testuje teraz transmiter przez radio jak bedzie ok to kupie bo kosztuje 35 zł taki wypasiony.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Widze że ktoś zainwestował w AUDI QUATTRO
-
[B5 AHH] Cisnienie oleju
Dokładnie nie przejmuj się i jeździj spokojnie ja już jeżdze rok i gaśnie przed zapaleniem i wszystko jest ok tak ma być i nie ma o czym pisać temat do zamknięcia.
-
[ALL B7] Biały dym z tłumnika
Też tak miałem tylko z firmową skodą pracownik oddał do warsztatu a tam rozberali silnik i stwierdzili że coś z wałem jak mój szef powiedział żeby zabrac to auto od mechanika i zawieść do skody zawołał 1500 za rozłożenie i złożenie auta i sprawdzenie co jest. Niestety musieliśmy zapłacić bo pracownik zlecił znaleźnienie usterki jeżeli ty też zleciłeś to nic nie zrobisz musisz zapłacić.