Treść opublikowana przez kozak_patryk
-
Spoty Kościerzyna
oki w weekend założę 18 to zrobię jakieś fajne foty Kto z forum by pomógł w rozkodowaniu vin
-
Spoty Kościerzyna
a6 ale jak już to za dobre dwa tyg muszę oleje kupić przerejestrować blabla bla skarbówkę opłacić .....a kasiory mało
-
Spoty Kościerzyna
Witam ziomalki i ziomków kiedy spoty zaczynamy bo już posiadam nową olimpiadę
-
Spoty Kościerzyna
czy wysokie progi hmmm to nie wiem chce by następny samochód miał dużo miejsca by czuć się luźniej ale będziemy myśleć w czerwcu zobaczymy jak się ułoży wszystko
-
Spoty Kościerzyna
Zakup odbędzie się w czerwcu a myślę nad a8 d3 z dużym grillem na chwile obecną ale zobaczymy w czerwcu
-
Spoty Kościerzyna
kurcze znowu nie załapałem o co chodzi
-
Spoty Kościerzyna
Witam wszystkich ale niestety 8 odpada jeśli to jest piątek a po za tym audik sprzedany ....
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Witam witam liczę na wasza pomoc zakupiłem wczoraj telewizor samsung led 39 cali i chciałem sobie pograć w gta 5 ale jakość graficznie słabo ustawiałem parametry w x w telewizorze i nie mogę jakość tego ogarnąć jaki kabel użyć bo są Kable HDMI do Xbox 360 Kabel HDMI do Xbox 360 Kabel Component HD AV dla konsoli Xbox 360 Kabel VGA HD AV dla konsoli Xbox 360 Kabel Composite AV dla konsoli Xbox 360 aha i jeszcze jedno w x nie ma takiej rozdzielczości do ustawienia jak telewizor ma dlaczego jestem w tym zielony dlatego pytam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wladi Czarnula sprzedana okolice pucka nowy nabywca Mariusz Jeżewski
-
Siłownia
dzięki wielkie
-
Siłownia
GREEN MAGNITUDE CONTROLLED LABS 835G +KURIER na JU (3507663641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. brałem to jakoś przed wakacjami i zero efektu więc co jeszcze poradzicie efekty jakie bym chciał uzyskać to poprawienie siły i utwardzenie mięśni ma być to kreatynka a nie przed treningówka licze na waszą pomoc wiadomo na każdego coś innego działa ale jeśli zobaczę że ktos z forumowiczów wypisze dwa ra ta sama firmę to zakupie . a i jeszcze jedno sama kreatynke kupić sobie czy coś jeszcze do tego ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- moja opcja to Universal Natural Sterol Complex 180 tabl P-Ń (3509364286) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kiedyś brałęm i efekty były
-
Siłownia
Witam chciałbym prosić o pomoc poszukuje jakąś dobrą kreatynke
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aha licze na większe zainteresowanie to bym wpadł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
środę ma być jakiś większy spocik na matarni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie wierze koniec żartów nie zaśmiecajmy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taki z ciebie kolega nawet koleżance nie pomogłeś Jak to nie przecież proponowałem........................kawę nie chciała:decayed: dziwne strasznie dziwne to tej koleżance też no bo przy zapiekankach mówiłeś tej drugiej że byś ją kochał i mógł chodzić za rękę ..masakra ... Hahaha ładna ściema chyba było na odwrót:polew::polew: no nie mówię że nie ale nie będę klinem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taki z ciebie kolega nawet koleżance nie pomogłeś Jak to nie przecież proponowałem........................kawę nie chciała:decayed: dziwne strasznie dziwne to tej koleżance też no bo przy zapiekankach mówiłeś tej drugiej że byś ją kochał i mógł chodzić za rękę ..masakra ... ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- pamiętaj jak dobrze zapłacisz to będę nagrywał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taki z ciebie kolega nawet koleżance nie pomogłeś Jak to nie przecież proponowałem........................kawę nie chciała:decayed: no tak ty masz ludzi a ja muszę dorabiać w bt tak jak mówisz ale pamiętaj ludzie są ludźmi i kiedyś się skaczą a co potem poczynisz drogi kolego heee ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- dokładnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
końcowe zdjęcia robiłeś przy scenie Caddy przy odbiorze nagrody
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yhmm zastanowie się jak pojedzie więcej ludu z forum to bym się pisał ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- Booster mam ten filmik dla ciebie heee:D niezły burak, brudny kolektor, raczej słoma w butach, poza tym nie ogarnia auta:facepalm: Niestety ten filmik potwierdza że RS-a w B7 nie kupują fani marki tylko buce, prawdziwi dżentelmeni jeżdżą RS4 B5:decayed: DOKŁADNIE dobrze napisane porażka gdzie tym dieslem nie ta liga co za pajac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taki z ciebie kolega nawet koleżance nie pomogłeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobre ddobre hee ale jak 3 razy w roku się napije do odcinki to nie tragedia nadrobię ten magnez .. no tak może kiedyś w BT ujrzysz te fajerwerki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hee zabawny jak zawsze żebyś ty taki był w picu jak w bajerze ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- O KOLEGA FOTOGRAF ALE ZERKNIJ CHCE KUMPLOWI ZROBIĆ PREZENT a porobiony to byłeś zgadza się
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dokładnie pochwal sie my z Władkiem ocenimy czy poprawnie zrobione a powiedz mi jeszcze ten twój kumpel co z tobą był i robił foty jesteś wstanie odebrać od niego foty które robił na końcu przy odbiorze dyplomów w BIESZKOWICACH
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
NIE MOŻLIWE ktoś mnie wreszcie zobaczył z forumowiczów