Treść opublikowana przez hager84
-
[ALL B7] Jak sprawdzic czy jest DPF
no tak ale jak nie mam oznaczenia 0GG i 7GG a 7gn? wiec co sie dowiedziałem ze moje oznaczenie czyli 7gn oznacza ze auto jest przygotowane do montażu DPFa
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a co to jest ten FIS?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzieki [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:28_________________________________________________sprawdzilem wszystkie oznaczenia i tak nawiasem pisze bo moze byc ktos jeszcze zaiteresowany ze oznaczenie 7GN to Koncepcja spalin eu4 i przygotowanie do filtra DPFa
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mozesz mnie naprowadzic jak to zrobic
-
[B7 BRE] Czy mam DPF?-jak sprawdzić?
pukko mam prosbe gdzie u ciebie jest oznaczenie na wlepce czy masz ten filtr mam ten sam silnik co ty a musze wymienic olej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
w całych tych wszystkich oznaczeniach nie mam oznaczenia 7gg wiec wynika z tego ze nie mam tego filtru dzięki antonio
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
jakiego oznaczenia szukac akurat mam to przed soba
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego MAJKI moze wiesz jak sprawdzic czy autko ma DPFa ?
-
[ALL B7] Jak sprawdzic czy jest DPF
witam podłącze sie do tematu ma a4 b7 z grudnia 2005 model 2006 silnki 2.0 tdi bre posiada on DPF
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
WITAM juz za 2 tygodnie przymierzam sie do mojej pierwszej wymiany oleju i zastanawiam się który olej wybrać MOTUL 300V POWER 5W-40 czy CASTROL EDGE 5W30 LONGLIFE oczywiście sa to oba syntetyki autko a4 b7 2006r 2.0 tdi 120 tys km przebiegu poradzicie cos z gory dziekuje
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam czy wie ktos jaka jest norma dla tego oleju Motul 300V COMPETITION 15W50
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam podłącze sie do tematu jestem nowym Świerzym użytkownikiem a 4 b7 2,0 tdi bre mam ja ok kilki dni i wlasnie szukam jaki olej by byl do niej najlepszy autko ma przejechane 120000
-
[B7 BRE] Skrzynia biegów
koledzy a powiedzcie mi czy wy tez macie ten silnik 2.0 tdi bre i czy u was występują takie objawy co pisałem wcześniej
-
[B7 BRE] Dziwne dudnienie
kolego a jak dotykasz lekko sprzęgła to czuć coś na nim własnie takie dygotanie ??
-
[B7 BRE] Jakie niespodzianki w BRE
witam jestem szczęśliwym Świerzym nabywca a4 b7 2.0tdi bre 140koni rocznik 2006 przebieg 113tys chciałbym sie dowiedzieć jakie mnie mogą spotkać nieprzyjemne niespodzianki z tym silnikiem. z góry dziękuje
-
[B7 BRE] Skrzynia biegów
polak potraf, nie no zęby jeszcze w a aso miał ktoś taki przypadek ?? tak w ogóle to utargowałem 2.500 pln dzięki za pomoc
-
[B7 BRE] Skrzynia biegów
sprawdzałem
-
[B7 BRE] Skrzynia biegów
no własnie bylem u mechanika i powiedział ze to są objawy sprzęgła ale narazie nic się nie dzieje można na tym jeździć powiedział tez ze zmienić to można jak będę wymieniał rozrząd ale tak jak kolega powiedział potarguje sie z handlarzem [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 11:18_________________________________________________a co do przebiegu to jestem w 100% pewny posiada cala kompletna dokumentacje
-
[B7 BRE] Skrzynia biegów
witam wczoraj kopiłem audi b7 2.0 tdi 140 koni silnik bre jest to sedan wszystko elegancko chodzi ale co jak wciskam pedał sprzęgła to czuje na nim jakieś dziwne drgania tak jakby na kocu sprzęgła obracały się jakieś tarcze, koła zębate czy coś takiego i to jest tak na każdym biegu patrzyłem na obrotomierz przy dodawani ostro gazu i nie widzę zęby obroty rosły a prędkość nie panowie proszę o pomoc bo nie wiem czy brać to autko a mi się podoba z góry dziękuje [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 07:39_________________________________________________dodam ze autko ma przejechane lekko ponad 111000 km
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem z okolic rzeszowa posiadam audi a4 b7 2006 rok