Treść opublikowana przez hager84
-
[B7 BRE] Ściąga na prawą strone
dzisiaj jade sprawdzić przed tym gosciem co odrazy powiedział ze to wahacz [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 06:40_________________________________________________zbieżność ok najprawdopodobniej coś z opona albo z felgą
-
[B7 BRE] Ściąga na prawą strone
witam kolegów Mam mały problem a mianowicie jak puszcze kierownice to czuje jak auto ucieka mi na prawa stronę co to może byc? ciśnienie w oponach sprowadzone, byłem wstępnie u mechanika to powiedział że najprawdopodobniej to wahacz koszt z wymiana 250 zł coś mi tu trochę nie pasuję wiec wole sie zapytać czy ta cena to w miarę. Może być jeszcze jakaś inna przyczyna że mia auto ściąga? jutro jade do mechanika
-
[B7 BRB] Zmiana oleju, częstotliwość wypalnia DPF-a
kolego peter22 masz silnik BRE na 173 kuce ? Nie bierze ci oleju bo u mnie łyka tak średnio ok 1 litra co 10 tys
-
[B5 AFB] Jazda na Benzynie
żaden krzyk tylko pisze że nie ma sie czym martwić i opisuje moja sytuacje niech to będzie wiadomość dla innych użytkowników forum ja po tym tankowaniu wpadłem w panikę bo wiadomo trochę kasy na auto sie wydało na vagu nic nie wyszło zero błędów
-
[B5 AFB] Jazda na Benzynie
KOLEGO JA ZALAŁEM DO SWOJEJ NIUNI A4 B7 2.0 TDI JAKIEŚ 60 L BENZYNY W BAKU MIAŁEM MOŻNE MAX 15L AUTKO STANĘŁO PO JAKIŚ 2-4 KM ZAKRĘCIŁEM 3-4 RAZY I NIC WTEDY ZORIENTOWAŁEM SIE ZE W BAKU MAM ZOONKA SPUŚCIŁEM CAŁE PALIWO WYSSAŁEM Z PRZEWODÓW WYMIENIŁEM FILTR PALIWA ZALAŁEM VERVA DODAŁEM PIERWSZY RAZ STP TO BYŁO JAKIŚ ROK TEMU ZROBIŁEM OD TEGO CZASU DOBRE 30 TYS KM DO TERAZ ODPUKAĆ W NIEMALOWANE NIC SIE NIE DZIEJE
-
Polecane opony letnie
CO SADZICIE O TYCH KAPCIACH ? http://moto.allegro.pl/205-55r16-91w-yokohama-c-drive-2-tanio-krakow-i2015136384.html
-
Polecane opony letnie
ja miałem te opony RainSport wytrzymały jakieś może 5 miesiecy ale zarówno na sliskiej i mokrej nawierzchni nigdy mnie nie zawiodły dobre trzymanie w zakretach na poczatku nie piszczaly ale jak sie troch starły to kwiczaly na kazdym zakrecie wiec teraz tez poszukuje jakies twardszej mieszanki na oponkach zrobiłem jakies 30 tys
-
Polecane opony letnie
koledzy moze ktoś się wypowie na temat tych opon http://allegro.pl/4x-dunlop-sp-sport-2020e-215-55-16-cena-za-4-i1871522080.html http://allegro.pl/opony-letnie-215-55-16-97w-dunlop-sp-sport01-8mm-i1898499132.html
-
[ALL B7] Mrugające xenony
dzieki ONO tak cos czułem ze bez sciagniecia zderzaka nic sie nie zrobi a nie chcialem sie z tym reflektorem dluzej szapac zeby czegos nie urwac
-
[ALL B7] Mrugające xenony
no i tak własnie zrobiłem ale dalej mi cos trzyma lewy reflektor z lewej strony a jest jakas moze technika w wyciągnięciu go
-
[ALL B7] Mrugające xenony
koledzy piszecie o wymianie xennonu a ja sie nie moge do niego dobrac odkreciłem śruby ale cos dalej trzyma tak jak by terzeba by bylo demontować zderzac moze ktos da namiary ja to zrobić
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
zalalem kilka razy stp i powiem wam ze nie widzialem róznicy w pracy silnika wiec jak czegos nie widac to po co lac no ale jak masz z ta mysla nie spac to zalej ktos inny sie wzbogaci
-
Polecane opony letnie
panowie kupi conti 3 w rozmiarze 215/55/16 ?
-
Polecane opony letnie
o tej firmy nie brałem pod uwagę
-
Polecane opony letnie
witam kolegów Panowie poszukuje jakiś dobrych opon na lato te które miałem UNIROJAL RAIN EXPERT były dobre lecz sie szybko zużyły zastanawiałem się na Michelin, DUNLOP LUB PIRELLI może ktoś mi doradzi z góry dziękuje i pozdrawiam
-
[B7 BRE] Czy wejdą szersze opony na felgę niż standardowe
dzieki koledzy zajadę do warsztatu i upewnię sie na 100% dam znać na forum [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 08:56_________________________________________________7J 16 ET35 5x112 215 podchodza bez problemu
-
Polecane opony letnie
o dzięki kolego za ta bezcenna informacje
-
Polecane opony letnie
witam kolegów zastanawiam się czy na moja felgę na której zamontowane są opony 205/55/16 wejdzie opona 215/55/16 ?
-
[B7 BRE] Czy wejdą szersze opony na felgę niż standardowe
witam kolegów Przymierzam sie do zakupu nowych letnich opon w standardzie mam 205/55/16 czy na ta sama felge wejdzie mi opona 215/55/16 ?
-
[B7 BPW] Wymiana rozrządu
dokładnie ja na swoim myślę zrobić max 60 tyś jeżdżę dość ostro
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dokladnie Motul Specyfic 5W30 504/507.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja smigan juz na motule specyfic 5w30 50 tys i chyba jest ok polecili mi go na forum ale zobacz w swojej ksiazce serwisowej jakie normy powinen spełniac olej do twojego auta
-
[B8 CAG] Co ile wymieniać rozrząd??
60 czy 80 tyś? jak napisał kolega powaguspisz
-
[B7 BRD] Ile oleju spala wasze auto?
wymiana oleju max co 12 tyś mi od wymiany do wymiany potrafi łyknąć 1,5l ale ja jeżdżę dość ostro [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 09:35_________________________________________________olej motul
-
[ALL B7] Zapala się kontrolka BPS - kontrolka katalizatora ?
kolego mam dokladnie taki sam silnik jak masz w opisie BRE pije ci olej ?