Treść opublikowana przez hager84
-
przy włączniu swiateł przecw mgelnych tył przód pojawia sie sygnał akustyczny
okazało sie że kolega ma spalona żarówkę od przeciwmgielnych świateł
-
przy włączniu swiateł przecw mgelnych tył przód pojawia sie sygnał akustyczny
fis nic nie pokazuje
-
przy włączniu swiateł przecw mgelnych tył przód pojawia sie sygnał akustyczny
witam kolegów z forum. Pacjet to audi a 6rok 2006 kumpla z pracy problem jak w temacie dodam tylko ze ten dzwiek różni sie od tego z klaksonu tzn same natężenie dzwieku jest inne niż te z klaksonu. Prosze o jakieś sugestie zaim odwiedze mechanika to chwile potrwa
-
mrugający xenon
a mi tak miga już 3 rok zauważyłem ze jak sie nagrzeje to mruganie ustaje
-
Kręci tylko do 3000 obr/mon
u mnie do 3000 obr na jalowym krecil sie jak mi egr padl
-
Zapala się kontrolka
kontrola trakcji zapala sie tez jak masz rozregulowany kont wtrysku lub z nim cos nie tak
-
Zapala się kontrolka
obstawiam czujnik pedału hamulca
-
Żarówki led nie siecą
B7 nie lubia ledów
-
Uszkodzony zawór EGR
nie dawno tez mi padł egr o objawem tej usterki był czasami póziej cześciej brak mocy od 2200 obr/min tak jakby sie turbina zawieszala po wymianie jest ok
-
jak sprawdzic czy egr dziala poprawnie?
u mnie objawem uszkodzonego egr był brak mocy i na jałowym max 3000 obr/min
-
Nalalem benzyny...v power racing..do diesla
u mnie proporcje byly odwrotne jakies 15 l on na ok 60 pb. od tamtego czasu zrobiłem jakies 50 tys km
-
Problemy z Turbo brak mocy
miałem coś podobnego to musiałem wymienić egr wyrobiły sie plastikowe zębatki
-
Padające turbo?
za egr ok 800 pln wczoraj dobrałem sie do tego silniczka i na oko nie widac zeby uzwojenia na wirniku były przypalone wie ktos na jakie napiecie ten silniczek pracuje podepne go na ostro i zobacze czy działa
-
Padające turbo?
przy kompie nic nie robił zaslepił i troche lepiej sie zbiera
-
Padające turbo?
no i EGR wymieniony wszystko wróciło do normy mam wrażenie ze na trójce lepiej ciągnie u mnie padł ten silniczek co tam coś otwiera. A kolego masz racje z tym zaślepieniem kumpel w B6 już go dawno zaślepił. A czy w B7 też taki manewr przejdzie?
-
Padające turbo?
świeci ci jakiś błąd ?
-
Padające turbo?
kolega podpiął kompazaworu zdiagnozował zatkany egr w poniedziałek jade na warsztat na czyszczenie ---------- Post dopisany 09-07-2012 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 05:43 ---------- jak sie okazało zaworu nie da rady wyczyścić wiec pozostaje wstawić nowy
-
Padające turbo?
Dzieki biczan jutro kumpel podepnie fisa i zobaczymy co pokaże a co tego. sebastiank1 : Gdzieś czytałem posta ze taki zabieg z grucha tez mobilkowi pomógł ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 19:51 ---------- wygląda na to że ma zatkany EGR ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ---------- koledzy ile kosztuje nowy zawór EGR |?
-
Padające turbo?
witam wszystkich na forum Właśnie wróciłem moja"4" z trasy i tuż przed garażem jest zakręt i mała góreczka redukcja na dwójeczkę gaz w podłogę i co powolutku do przodu trzeci bieg to samo tak jak by turbo zamilkło wiec kołuje na drugi krąg. To samo dwójeczka gaz no i moc jest na trojce to samo wie skusiłem sie na jeszcze jedna rundę i znowu tak jak by turbo sie nie załączało i nie ma tzw kopyta w przedziale 2200-2800 obr/min. Ktoś może z użytkowników tak miał ? A4 2.0 tdi bre 2006 r 165 tyś nalatane
-
Drgania sprzęgła
kolego czy na luzie jak dotykasz pedału sprzęgła też coś drga?
-
Wymiana rozrzadu
ja też zapłaciłem coś koło 1200 pln za kompletny rozrząd w swojej a 4 bre
-
[B7 BRE] Ściąga na prawą strone
na zimowych ściągało na prawą strone a na letnich problem ustał
-
[ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA
On ok 10l Pb 50l zrobiłem 50 tyś i jak narzazie odpukać w niemalowane jest
-
[ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA
lej paliwo uszlachetnione po co ci jakieś preparaty ja to zalałem raz ale ze względu że zatankowałem Pb zamiast On
-
[B7 BRE] Ściąga na prawą strone
jak hamuje szczerze nie próbowałem, bo ściąga na odcinku ok 50 m nie jest to gwałtowne ściąganie , może kolega mgas faktycznie ma racje