Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hager84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hager84

  1. okazało sie że kolega ma spalona żarówkę od przeciwmgielnych świateł
  2. witam kolegów z forum. Pacjet to audi a 6rok 2006 kumpla z pracy problem jak w temacie dodam tylko ze ten dzwiek różni sie od tego z klaksonu tzn same natężenie dzwieku jest inne niż te z klaksonu. Prosze o jakieś sugestie zaim odwiedze mechanika to chwile potrwa
  3. a mi tak miga już 3 rok zauważyłem ze jak sie nagrzeje to mruganie ustaje
  4. u mnie do 3000 obr na jalowym krecil sie jak mi egr padl
  5. hager84 odpowiedział(a) na mateusz16 temat w 1.9TDI
    kontrola trakcji zapala sie tez jak masz rozregulowany kont wtrysku lub z nim cos nie tak
  6. hager84 odpowiedział(a) na mateusz16 temat w 1.9TDI
    obstawiam czujnik pedału hamulca
  7. B7 nie lubia ledów
  8. nie dawno tez mi padł egr o objawem tej usterki był czasami póziej cześciej brak mocy od 2200 obr/min tak jakby sie turbina zawieszala po wymianie jest ok
  9. u mnie objawem uszkodzonego egr był brak mocy i na jałowym max 3000 obr/min
  10. u mnie proporcje byly odwrotne jakies 15 l on na ok 60 pb. od tamtego czasu zrobiłem jakies 50 tys km
  11. hager84 odpowiedział(a) na Cyrkiel temat w 1.9TDI
    miałem coś podobnego to musiałem wymienić egr wyrobiły sie plastikowe zębatki
  12. za egr ok 800 pln wczoraj dobrałem sie do tego silniczka i na oko nie widac zeby uzwojenia na wirniku były przypalone wie ktos na jakie napiecie ten silniczek pracuje podepne go na ostro i zobacze czy działa
  13. przy kompie nic nie robił zaslepił i troche lepiej sie zbiera
  14. no i EGR wymieniony wszystko wróciło do normy mam wrażenie ze na trójce lepiej ciągnie u mnie padł ten silniczek co tam coś otwiera. A kolego masz racje z tym zaślepieniem kumpel w B6 już go dawno zaślepił. A czy w B7 też taki manewr przejdzie?
  15. świeci ci jakiś błąd ?
  16. kolega podpiął kompazaworu zdiagnozował zatkany egr w poniedziałek jade na warsztat na czyszczenie ---------- Post dopisany 09-07-2012 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 05:43 ---------- jak sie okazało zaworu nie da rady wyczyścić wiec pozostaje wstawić nowy
  17. Dzieki biczan jutro kumpel podepnie fisa i zobaczymy co pokaże a co tego. sebastiank1 : Gdzieś czytałem posta ze taki zabieg z grucha tez mobilkowi pomógł ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 19:51 ---------- wygląda na to że ma zatkany EGR ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ---------- koledzy ile kosztuje nowy zawór EGR |?
  18. witam wszystkich na forum Właśnie wróciłem moja"4" z trasy i tuż przed garażem jest zakręt i mała góreczka redukcja na dwójeczkę gaz w podłogę i co powolutku do przodu trzeci bieg to samo tak jak by turbo zamilkło wiec kołuje na drugi krąg. To samo dwójeczka gaz no i moc jest na trojce to samo wie skusiłem sie na jeszcze jedna rundę i znowu tak jak by turbo sie nie załączało i nie ma tzw kopyta w przedziale 2200-2800 obr/min. Ktoś może z użytkowników tak miał ? A4 2.0 tdi bre 2006 r 165 tyś nalatane
  19. kolego czy na luzie jak dotykasz pedału sprzęgła też coś drga?
  20. ja też zapłaciłem coś koło 1200 pln za kompletny rozrząd w swojej a 4 bre
  21. na zimowych ściągało na prawą strone a na letnich problem ustał
  22. On ok 10l Pb 50l zrobiłem 50 tyś i jak narzazie odpukać w niemalowane jest
  23. lej paliwo uszlachetnione po co ci jakieś preparaty ja to zalałem raz ale ze względu że zatankowałem Pb zamiast On
  24. jak hamuje szczerze nie próbowałem, bo ściąga na odcinku ok 50 m nie jest to gwałtowne ściąganie , może kolega mgas faktycznie ma racje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.