Treść opublikowana przez hager84
-
[B7 BKE] Uszczelka pod głowicą ? - proszę o pomoc
koledzy ile taka przyjemność kosztuje ?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
koledzy gdzie mozna dostac te moduły led doi oświetenia wnętrza zrobil bym to w swojej b7 fajnie to wyglada
-
[B7 BRE] poziom paliwa
faktycznie kurde nie pomyślałem dzieki tereaz zatankuje do pelna i zobaczymy dzieki koledzy
-
[B7 BRE] poziom paliwa
witam kolegów z forum jestem od roku uzytkownikiem a4 b7 2.0tdi zatankowałem ostatnio pełny bak paliwa i w/g wag-a mogłem na nim zrobic niespełna 1000 km no i sie nie mylił poprzednim razem na pełnym baku wskazywał 1200km i tez sie nie mylił wiec stad moje pytanie skad nagle wzieła sie taka różnica w przebiegu na baku mogło cos sie stac z plywakiem? prosze o jakie rady dziekuje i pozdrawiam
-
[B6 ALT] Czy to normalne że 'zjada' tyle oleju ?
witam ja dolałem teraz ok 1.5 l oleju miedzy ostatnia wymiana (wymiany co max 12tyś) nie powiem lobie sobie " pośmigać " olej motul specyfic 5W30
-
[ALL B6] Drgania przy hamowaniu
witam może być objawem przesiania auta podczas hamowania nierówna nawierzchnia? drgania ustały na innej trasie
-
[ALL B6] Drgania przy hamowaniu
witam podłącze sie do tematu gdy hamuje ze 160 km trzęsie mi autem przy mniejszych prędkościach nie odczuwam żadnych drgań
-
[B7 BRE] jakie parametry rezystorów
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=69568.0;highlight=led[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:44_________________________________________________ja niebawem zamontuje Dla świateł dziennych rezystory 25W 22 Ohm Dla świateł postojowych rezystory 25W 47 Ohm i zobaczymy co sie bedzie dzialo
-
[B7 BRE] jakie parametry rezystorów
dzieki kolego juz znalazlem
-
[B7 BRE] jakie parametry rezystorów
witam kolegów Otóż dzisiaj wymieniłem żarówki w światłach pozycyjnych i do jady dziennej na Ledy fis pokazuje mi komunikat błędu ze nie ma żarówe luz sa spalone. Problem tkwi wiec w poborze prąd i dla tego zainstaluje sobie rezystorki i powinno pomoc tylko ze nie wiem jakie parametry musza te rezystory posiada. Bardzo proszę o mała podpowiedz z góry dziękuje
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
podłączam sie do tematu ja juz od ponad 6m-cy jestem użytkownikiem silnika BRE kupiłem go z przebiegiem 110 tys wymieniłem kompletny rozrząd razem z pompom wody wymieniłem olej (zmiana na Motul 5W30 specyfic ) teraz przygotowuje sie do zmiany wszystkich filtrów oraz płynów i na materiałach nie mam zamiaru oszczędzać. od czasu jak kupiłem auto stało możne jakieś 5-6 dni nie jeżdżone jak narzazie odpukać w niemalowane nic się nie dzieje. pozdrawiam [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 11:39_________________________________________________autko z końca 2005r model 2006
-
[B5 AFN] Mocno trzęsie autem w czasie jazdy
panowie ostatnio zauważyłem w mojej a 4 (b7 2.0 tdi bre ) ze jak daje 5 bieg ok 3tys obrotów jak puszczam pedał gazu lewarek i auto zaczynana się trząść dodaje gazu i dalej telepie tak samo jest na 6 biegu co to może być?
-
[B7 BRD] Domyślny kod otwarcia bluetooth dla audi a4 b7
no i udalo sie po odpaleniu auta nalezy w 30 sek wpisac kod 1234 i wszystko smiga jak nalezy
-
[B7 BRD] Domyślny kod otwarcia bluetooth dla audi a4 b7
no i tak popatrzylem w instrukcjie obsługi i standardowy kod to 1234 ale trzeba go wpisac do 30 sek i teraz nie wiem czy 30 sek po odpaleniu auta czy 30 sek po otwarciu pozniej pojde to sprawdze [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:39_________________________________________________aha veg rozumie ze trzeba go podpiac pod komputer ?
-
[B7 BRD] Domyślny kod otwarcia bluetooth dla audi a4 b7
witam ostatnio zaczelem się bawić moim telefonikiem w aucie i podczas wyszukiwania urządzeń zanlazlo mi audi audi uhf 1729 wic probowalem sie z tym połączyć wpisywałem kody 1234,12345,0000,00000,1729, i nie moglo sie polaczyc koledzy powiecia mi co to za funkcja w moin aucie dodam ze posiadam radio concert cd może wie ktos jak sie dostac do tego kodu?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:02_________________________________________________no witam niestety nic to nie dalo przyjzalem sie dikladnie wszedlem w opcje komputera i nic tam nie znalazlem dodam tylko ze na wypozazeniu mam radio concert cd wlasnie przeszukuje ksiazke od radia ale nistety jest po niemiecku [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:09_________________________________________________niestety nie dziala
-
[B7 BRD] Domyślny kod otwarcia bluetooth dla audi a4 b7
no wlanie 1234, 12345. 0000,00000, nie dzialaja takze jak cos to dam znac na forum
-
[B7 BRD] Domyślny kod otwarcia bluetooth dla audi a4 b7
witam u mnie jest to samo w moim telefonie wyskakuje AUDI HVF1729 ciekawe czy i u mnie to zadziala co opisał kolega Tygrys
-
[B7 BRD] Tylna osłona fotela-gdzie dostać?
kolego co to za kod ? 4F0 881 969 C wiem najlepiej kupic w aso no ale te 420 zl dla tego poszukuje moze ktos ma na zbyciu ja mam ta oslone bez żadnej siatki taki zwykły plastik
-
[B7 BRD] Tylna osłona fotela-gdzie dostać?
DOKŁADNIE TO JEST PLASTIK OSŁANIAJĄCY PLECY KIEROWCY ZAMOCOWANY Z TYŁU FOTELA KIEROWCY LUB PASAŻERA MI TRZEBA PLASTIK, OSŁONĘ OD STRONY KIEROWCY
-
[B5 AFN] Wlana benzyna zamiast oleju napędowego
ja ostatnio tez zalałem paliwo zamiast oleju (a4 b7) tez ujechałem 2-3 km i autko mi stanęło muszę jeszcze podłączyć go pod komputer i zobaczę czy nie ma jakiegoś błędu
-
[B7 BRD] Tylna osłona fotela-gdzie dostać?
tak tylko sam plastik
-
[B7 BRD] Tylna osłona fotela-gdzie dostać?
witam kolegów poszukuje plastiku który ochrania fotel kierowcy nie wie ktoś czy to można gdzieś dostać nie kupując całego fotela?
-
[B7 BRE] Dziwne dudnienie
kolego Galeon mowisz o tym dziwnym dygotaniu ?? bo jak tak to ja zjezdzilem juz kilku mechanikow i bylem dodatkowa w dobrym serwisie i mechanicy nic nie stwierdzili
-
[B7 BRE] Czy mam DPF?-jak sprawdzić?
no zgadza sie zawsze poprzedni właściciel mógł go zamontować najlepiej zrobić wizualne oględziny
-
[B7 BRE] Czy mam DPF?-jak sprawdzić?
pukko http://www.audiklub.org/wyposazenie.html