Treść opublikowana przez witek83
-
Prośba o analizę logów - słabo przyspiesza
tak
-
Prośba o analizę logów - słabo przyspiesza
włóż srubke w przewód podcisnienia dochodzący do egr`a. Przejedz sie i zobacz czy jest różnica
-
Prośba o analizę logów - słabo przyspiesza
sprawdz egr ( za mała różnica pomiędzy otwarciem a zamknieciem w grupie 3bs)
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
Problem z bulgotaniem rozwiązany - wymiana uszczelki pod głowicą pomogła
-
Prosze o analize logów
Zrób jeszcze raz logi 11 i 3 bs i dynamiczne. Reszta logów ok
-
Ciśnienie doładowania poziom regulacji ?
Ja jak mam problem z autem to zapinam vcds robie logi i wtedy wiem co mu dolega,a tak to ciężko powiedzieć co może być Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Ciśnienie doładowania poziom regulacji ?
Zrób logi Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
czy da rade zrobić logi?
Audi A4 - Zrob to sam - VAG Przepływka i Turbo - YouTube
-
Prosze o ocene logu turbinki
przed robieniem tych pierwszych logów miałem założoną flansze zamiast egr`a a przewód od klapy zaślepiony śrubką. A teraz mam założony egr tylko że przewód od egra jest zaślepiony i drugie logi robiłem
-
Prosze o ocene logu turbinki
Teraz powinno być już dobrze Grupy: 011,011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prosze o ocene logu turbinki
Prosze o ocene logu turbinki niepokoi mnie wysokie wysterowanie n75 Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
wentelatory klimy
powinien chodzić
-
Test wentylatora klimatyzacji
niestety nie mam kanału
-
Test wentylatora klimatyzacji
wentylator do wymiany. Ja miesiąc temu wymieniałem koszt wentylatora 200zł + 120zł robocizna
-
Test wentylatora klimatyzacji
a bezpiecznik sprawdzałeś?
-
Obd II
możliwe że chinczyk tego nie ogarnia
-
Obd II
kabelek ori czy chinol?
-
Tryb awaryjny
Czujnik ciśnienia doładowania -G31-
-
Problem z usunięciem inspekcji serwisowej
Spróbuj tym sposobem
-
Brak mocy przy 130 km/h LOGI
basic settings: 000, 003, 004,011 logowac ok.50s. w silnikach z pompowtryskiwaczami nie logujemy 004 w bs. stat: 000, 001, 003, 004, 007, 013,014, 018, 023 dynam: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011
-
Prośba o analize logów
Odepnij wężyk od zaworu egr i zaślep ten wężyk i sprawdz czy pomogło jak tak to egr do czyszczenia
-
Prośba o pomoc w skasowaniu błędów
Kabel ori czy chinol?
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
wszystkie objawy wskazują na początek końca uszczelki pod głowicą po świetach jade robić dam znać pozdrooooooo
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
takie podobno mam założone -tyle że konkretnie jakie były fabrycznie czy ktoś wie??? ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ---------- pisze dlatego że jak mechanior mi wymieniał świece to te co już były i na nich kiepsko palił wcale nie wyglądały żle prawie jak nowe, po wymianie ich na beru nic sie nie polepszyło.CHciałbym wiedzieć oryginał jaki był słyszałem że są dwa rodzaje do ajm z podgrzewaczem jakimś????niech sie ktoś wypowie ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- w poprzednim moim wozidle w oplu niechciał palić na żadnych 3 razy zmieniałem i dopiero jak kupiłem oryginał to było git strzał przy -25 bez dymka
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
zalanie ulepszacza do baku narazie nic nie dało zobaczymy pojeżdzimy teraz bedzie dłuższy weekend to posprawdzam co sie da ,nie mam pomysłów narazie ---------- Post dopisany 27-03-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 23:03 ---------- Panowie od jakiegoś czasu słysze za okolic radia przy 2tys obrotach odgłos lejącej sie wody jakby w kiblu ktoś spuszczał i to od jakiegoś czasu tak mam ,pod nagrzewnicą i w jej okolicy sucho a płyn mi ubywa od 3miesięcy niewiem czy to wszystko może być powiązane z tym odpalaniem- pozatym autko rakieta jak pisałem wcześniej. ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- może ktoś jeszcze podać nr katalogowy i firme świec ,oryginał jaki montowany był w AJM???