Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

witek83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez witek83

  1. dzisiaj bede w supermarkecie to sie porozglądam za tym specyfikiem warto spróbować
  2. Dodam że było -7 przy odpaleniu rozruch był cięższy ponieważ odpalony bez grzania świec bo inaczej nie było by tych logów musiałęm dłużej czekać zanim komp sie połączył.Dzisiaj na 2 biegu przy obrotach 1200 zaczynało go coś krztusić - widać objawy zaczynają sie nasilać . już niewiem ocb
  3. pompowtryski tez nie pokazują jakiś dużych uchybień na logach a kąt synchronizacji jest na 0 także to nie tedy droga.Dzisiaj jest -7 zrobimy logi przy odpaleniu może to coś nam powie. ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- dodaje kolejne logi Grupy: 013,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  4. był wcześniej błąd sporadyczny czujnika płynu chłodzącego, ale to może gdzieś niestykało jak robiłem chłodzenie to już ten błąd sie nie pojawia a samochód sie nie grzeje max do 90stopni dochodzi trzeba przejechać około 8km może nawet mniej żeby było 90.
  5. nie sprawdzałem były wymieniane na nowe i nic nie pomogło ale wydaje mi sie ze gdyby któraś nie grzała to by nim telepało nieżle a pozatym to niema takich mrozów przy temp 0 stopni powinien palić od strzała bez świec.Myśle że ewentualnie do sprawdzenia mam rozrusznik może go gdzieś łapie albo oringi na pompkach albo filtr paliwa,chociaż paliwko leje diesla premium i sprawdzałem na innej stacji i sie nie poprawiło . Filtry w lato też wymieniane wszystkie kompleksowo -dziwna akcja a niechce kupe kasy w niego pompować.
  6. Witam. Mam problem z odpaleniem po noccnym postoju silnik załapuje po 2 sek z dwa razy hehła i to przy temperaturze 0 -2. Świece sie palą długo gasną i dopiero jak usłysze dzwięk przekażnika świec to odpalam jeśli tego nie zrobie lub odpale zaraz po zgaszeniu grzania to odpala gorzej. Na ciepłym niema tego problemu nawet jesli postoi 2 3 6 godzin. od dwóch dni choć nie zawsze przy odpaleniu falują z 10sek obroty odgłos taki jak by sie dławił obroty 950 spadają do 900 i tak przez te kilka sekund cyklicznie sie dzieje. Na vagu nie ma żadnych błędów samochód pozatym śmiga jak talala nie brak mu mocy.Dodam że wymieniłem już akumulator świece i przeływke tez bo świrowała troche wcześniej a aku też był stary . Niepokoi mnie 2cylinder na vagu w grupie 13 i 23 -pomocy!!!! Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  7. witek83 odpowiedział(a) na divers09 temat w Audi A4 B5
  8. u mnie jest tak
  9. basic settings: 000, 003, 004,011 logowac ok.50s. w silnikach z pompowtryskiwaczami nie logujemy 004 w bs. stat: 000, 001, 003, 004, 007, 013,014, 018, 023 dynam: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011
  10. delikatnie mówiąc log nie zabardzo wyszedł ponieważ warunki na drodze zbytnio nie pozwalały na to
  11. Tez zmieniłem na pełny syntetyk Castrol edge turbo diesel 5w40 505.01 . Oleju nie bierze a przebieg 280tys.
  12. Witam wszystkich dziś podłączyłem kompa pod brata auto : seat toledo 2 1.9 110km i wyskoczył błąd w silniku: Adres 01: Silnik Plik etykiet: Przekier.nieudane! Oznaczenie elementu: 038 906 018 BT Komponent i/lub wersja: 1,9l R4 EDC G000SG 2130 Kodowanie: 00002 Kod serwisu: WSC 00046 VCID: 69D9094413AB575096B Znaleziono 1 błąd: 17958 - Ciśnienie doładowania P1550 - 35-10 - różnica w regulacji - Sporadyczny Kody gotowości: B/D Co to może oznaczać? log 11 słabo wykonany ponieważ warunki drogowe zbytnio nie pozwalają Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  13. niema masla olej jest ok.zalany pełny syntetyk .Oleju wogóle nie bierze. przed turbo to jest na zdjęciu
  14. Witam wszystkich.Wczoraj jak czyściłem przepływke ujrzałem niepokojacy mnie widok.Czy może to coś oznaczać? <br /><br />
  15. witek83 odpowiedział(a) na DejwB5 temat w Audi A4 B5
    Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS? lub Instrukcja programowania pilotów. GRUPA VAG ( Audi, Seat, Skoda, VW). Do programowania pilota zdalnego sterowana musz¹ byæ dwa kluczyki. 1. - Wk³adamy kluczyk do stacyjki i w³¹czamy zap³on. 2. - Zamykamy wszystkie szyby i wychodzimy z samochodu. 3. - Zamykamy samochód. 4. - Wk³adamy kluczyk do zamka drzwi od strony kierowcy z pilotem do programowania i naciskamy jeden przycisk otwó¿ lub zamknij przez ok. 3 sekundy. Powinien nam siê odezwaæ klakson choæ nie jest to regu³¹, lub zaœwieciæ awarujne. 5. - Otwieramy kluczykiem drzwii samochodu ( nie pilotem ), wyjmujemy kluczyk ze stacyjki. Proces programowania pilota zakoñczony. Pilot powinien byæ ju¿ aktywny.
  16. Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS? http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  17. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-pd-fotostory-60993/
  18. Zużycie okładzin przednich hamulców
  19. Ja w swoim mam 85 centry
  20. Prawdopodobnie czujnik temperatury paliwa, a jeśli chodzi o poduchy to podociskaj sobie wtyczki pod siedzeniem kierowcy
  21. Do pompowtrysków grupa 13,18 i 23
  22. Ok dzięki. Miałem taki problem że przyśpieszając pojawiały sie sekundowe przerwy.Wymieniłem wężyk podcisnienia przy przepływomierzu do egra i narazie nie ma tego problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.