Treść opublikowana przez witek83
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
dzisiaj bede w supermarkecie to sie porozglądam za tym specyfikiem warto spróbować
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
Dodam że było -7 przy odpaleniu rozruch był cięższy ponieważ odpalony bez grzania świec bo inaczej nie było by tych logów musiałęm dłużej czekać zanim komp sie połączył.Dzisiaj na 2 biegu przy obrotach 1200 zaczynało go coś krztusić - widać objawy zaczynają sie nasilać . już niewiem ocb
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
pompowtryski tez nie pokazują jakiś dużych uchybień na logach a kąt synchronizacji jest na 0 także to nie tedy droga.Dzisiaj jest -7 zrobimy logi przy odpaleniu może to coś nam powie. ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- dodaje kolejne logi Grupy: 013,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
był wcześniej błąd sporadyczny czujnika płynu chłodzącego, ale to może gdzieś niestykało jak robiłem chłodzenie to już ten błąd sie nie pojawia a samochód sie nie grzeje max do 90stopni dochodzi trzeba przejechać około 8km może nawet mniej żeby było 90.
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
nie sprawdzałem były wymieniane na nowe i nic nie pomogło ale wydaje mi sie ze gdyby któraś nie grzała to by nim telepało nieżle a pozatym to niema takich mrozów przy temp 0 stopni powinien palić od strzała bez świec.Myśle że ewentualnie do sprawdzenia mam rozrusznik może go gdzieś łapie albo oringi na pompkach albo filtr paliwa,chociaż paliwko leje diesla premium i sprawdzałem na innej stacji i sie nie poprawiło . Filtry w lato też wymieniane wszystkie kompleksowo -dziwna akcja a niechce kupe kasy w niego pompować.
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
Witam. Mam problem z odpaleniem po noccnym postoju silnik załapuje po 2 sek z dwa razy hehła i to przy temperaturze 0 -2. Świece sie palą długo gasną i dopiero jak usłysze dzwięk przekażnika świec to odpalam jeśli tego nie zrobie lub odpale zaraz po zgaszeniu grzania to odpala gorzej. Na ciepłym niema tego problemu nawet jesli postoi 2 3 6 godzin. od dwóch dni choć nie zawsze przy odpaleniu falują z 10sek obroty odgłos taki jak by sie dławił obroty 950 spadają do 900 i tak przez te kilka sekund cyklicznie sie dzieje. Na vagu nie ma żadnych błędów samochód pozatym śmiga jak talala nie brak mu mocy.Dodam że wymieniłem już akumulator świece i przeływke tez bo świrowała troche wcześniej a aku też był stary . Niepokoi mnie 2cylinder na vagu w grupie 13 i 23 -pomocy!!!! Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Co tu powinno byc?? foto
- [B5 AJM] Przepustnica(egr?) problem
u mnie jest tak- Prośba o analizę kogoś kompetentnego! Brak mocy, turbo dziura!
basic settings: 000, 003, 004,011 logowac ok.50s. w silnikach z pompowtryskiwaczami nie logujemy 004 w bs. stat: 000, 001, 003, 004, 007, 013,014, 018, 023 dynam: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011- bład cisnienia doładowania w seat tolego 1.9 110km
delikatnie mówiąc log nie zabardzo wyszedł ponieważ warunki na drodze zbytnio nie pozwalały na to- [B5 AJM] 115km Zmiana oleju pół syntetyk na pełny syntetyk.
Tez zmieniłem na pełny syntetyk Castrol edge turbo diesel 5w40 505.01 . Oleju nie bierze a przebieg 280tys.- bład cisnienia doładowania w seat tolego 1.9 110km
Witam wszystkich dziś podłączyłem kompa pod brata auto : seat toledo 2 1.9 110km i wyskoczył błąd w silniku: Adres 01: Silnik Plik etykiet: Przekier.nieudane! Oznaczenie elementu: 038 906 018 BT Komponent i/lub wersja: 1,9l R4 EDC G000SG 2130 Kodowanie: 00002 Kod serwisu: WSC 00046 VCID: 69D9094413AB575096B Znaleziono 1 błąd: 17958 - Ciśnienie doładowania P1550 - 35-10 - różnica w regulacji - Sporadyczny Kody gotowości: B/D Co to może oznaczać? log 11 słabo wykonany ponieważ warunki drogowe zbytnio nie pozwalają Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM- Niepokojący widok po czyszczeniu przepływki
dzieki za podpowiedz- Niepokojący widok po czyszczeniu przepływki
niema masla olej jest ok.zalany pełny syntetyk .Oleju wogóle nie bierze. przed turbo to jest na zdjęciu- Niepokojący widok po czyszczeniu przepływki
Witam wszystkich.Wczoraj jak czyściłem przepływke ujrzałem niepokojacy mnie widok.Czy może to coś oznaczać? <br /><br />- Kodowanie kluczyka b5
Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS? lub Instrukcja programowania pilotów. GRUPA VAG ( Audi, Seat, Skoda, VW). Do programowania pilota zdalnego sterowana musz¹ byæ dwa kluczyki. 1. - Wk³adamy kluczyk do stacyjki i w³¹czamy zap³on. 2. - Zamykamy wszystkie szyby i wychodzimy z samochodu. 3. - Zamykamy samochód. 4. - Wk³adamy kluczyk do zamka drzwi od strony kierowcy z pilotem do programowania i naciskamy jeden przycisk otwó¿ lub zamknij przez ok. 3 sekundy. Powinien nam siê odezwaæ klakson choæ nie jest to regu³¹, lub zaœwieciæ awarujne. 5. - Otwieramy kluczykiem drzwii samochodu ( nie pilotem ), wyjmujemy kluczyk ze stacyjki. Proces programowania pilota zakoñczony. Pilot powinien byæ ju¿ aktywny.- VAG-COM działa - nie łączy się z żadnym sterownikiem
Zapłon masz włączony?- Jak zrobić w Vagu test przepływomierza i adaptacje przepustnicy
Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS? http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/- pomocy z logami mam poprawione
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-pd-fotostory-60993/- [B5 1,9 AJM] Prosze o analize z VAG-a.
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM- Dziwny błąd na fisie
Zużycie okładzin przednich hamulców- Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja w swoim mam 85 centry- Kontrolka silnika i poduszek
Prawdopodobnie czujnik temperatury paliwa, a jeśli chodzi o poduchy to podociskaj sobie wtyczki pod siedzeniem kierowcy- Jakie logi porobic ?
Do pompowtrysków grupa 13,18 i 23- Prośba o analize logów audi a4 b5 ajm 2000r.
Ok dzięki. Miałem taki problem że przyśpieszając pojawiały sie sekundowe przerwy.Wymieniłem wężyk podcisnienia przy przepływomierzu do egra i narazie nie ma tego problemu - [B5 AJM] Przepustnica(egr?) problem