Treść opublikowana przez grzesiu15
-
[ALL B5] Spalony kabel zasilania
Witam, mam problem otóż dzisiaj spotkała mnie nie miła niespodzianka... Kupiłem sobie ostatnio głośniki w półkę Hertz DSK-165, po zamontowaniu puściłem kabel głośnikowy od głośników do radia gdyż nie miałem instalacji do tyłu zrobionej. Podłączyłem pod radio wsadziłem radio w kieszeń do połowy odpaliłem i gra, więc wsunąłem je do końca i nagle zaczęło się dymić, wyłączyłem radio i zasilanie kluczykiem i wyjąłem jak najprędzej radio. Moim oczom ukazał się spalony czerwony kabel zasilania od radia tzn. izolacja. Zobaczyłem też, że na łączeniu tego czerwonego kabla z żółtym (zrobione tak żeby po wyłączeniu zasilania nie resetowały się ustawienia) odsłonięty był kawałek blaszki złączającej te kable. I czy jest to może przyczyną tego, że poszło zwarcie i ten kabel się spalił, czy jest może jakaś inna przyczyna... ;(
-
[ALL B5] Które radio do mojego autka? + parę pytań
Co do dystansów kupuj te http://allegro.pl/ramka-glosnikowa-audi-a4-130-mm-i1748500332.html ja kupiłem takie i pasują idealnie pod 13 ;] a montowałem hertzy DCX 130
-
Strefa Śmiechu
Dj Zordon - Golf III
-
[INNE] opinie otel nokia c6
Ja mam ten telefon i jest bardzo fajny pod względem np GPS mapy z ovi są dokładne i czytelne aplikacji tez jest sporo, lecz jest jeden problem z aplikacjami jeżeli ściągnie się jakąś z neta to trzeba podpisywać ją własnym certyfikatem, kiedyś bezproblemowo można było go sobie wyrobić teraz już jest problem trzeba łamać symbiana. Sms'y pisze się wygodnie dzięki klawiaturze qwerty. Ogólnie telefonik bardzo przyjemny. Miałem do wybory C6 albo Xperie X8 wybrałem C6 i jestem bardzo pozytywnie zadowolony
-
[ALL B5] MAC AUDIO APM 69.3
A co byś polecił w miarę nie drogiego? Chodzi mi o takie bardziej niskotonowe, tylko że nie chcę subwoofera.
-
[ALL B5] MAC AUDIO APM 69.3
Słyszał ktoś może coś o głośnikach MAC AUDIO APM 69.3 chodzi mi głównie o to jak graja czy warte są zachodu? Może szukać czegoś innego chcę je wsadzić w półkę.
-
[ALL B5] Alpine CDE-120RR kasują się ustawienia.
Właśnie dzisiaj już doszedłem podmieniłem czerwony kabel z żółtym i jest elegancko Dzięki za pomoc
-
[ALL B5] Alpine CDE-120RR kasują się ustawienia.
Witam mam problem, otóż niedawno wymieniłem sobie radio na Alpine CDE-120RR i po przekręceniu stacyjki i wyjęciu kluczyka radio się wyłącza i wszystkie ustawienia się kasują, wcześniej miałem Sony CDX-S22 i nawet po wyjęciu kluczyka ono grało dalej. I jeszcze jedno pytanko jakie głośniki polecilibyście na półkę do tyłu chodzi mi o takie bardziej niskotonowe, ponieważ do przodu wsadziłem Hertze DCS-130 i trochę brakuje mi tego basu, od razu napisze nie jestem jakimś mega maniakiem car audio, nie chcę inwestować w woofery ani wzmacniacze chodzi mi coś trochę lepszego od seryjnego nagłośnienia. Dodam jeszcze, że miałem jedynie dwa głośniki z przodu i teraz chcę właśnie jeszcze wyrezać coś w półce.
-
[ALL] Unimot Plus
Ale to nie jest temat o Unimot1 :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
Szkło kontaktowe - fragment programu - Paweł Płuska koleś potęga przebił stół Durczoka
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Sikorskiego Białystok ON 4,99 PB95 4,99
-
Muzyka w naszych autkach
- Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/mondeo-kombik-dizel-rychtyk-piykne-i1662350347.html- Ceny paliwa marzec 2026
W Białymstoku na większości Orlenów cena stoi już można powiedzieć 3 tygodni jak nie więcej ON 4,99- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tą krótszą, hmm muszę skądś dorwać rozszerzoną dzięki za informacje o tej rozszerzonej- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Ja też widziałem w pierwszym poście jest zdjęcie ale nie wiem czy to o taki moduł chodziło... Co do tych żarówek w słupki poszukaj taniej gdzieś na pewno będą bo ja pierwszy lepszy link tak tylko poglądowo dałem Edit: Podpowie mi ktoś kto montował moduł LED do siebie czy ten moduł http://allegro.pl/panel-modul-led-podsufitka-oswietlenie-l23b-9-led-i1611395969.html podejdzie do przedlifta w lampki boczne z przodu w podsufitce?- Ciekawe filmy warte obejrzenia
SENNA International Trailer Dziwię się, że jeszcze nikt nie wspomniał na forum o tym filmie. Właśnie obejrzałem go jest meega spokojnie mogę go polecić każdemu nawet tym którzy nie interesują się zbytnio F1- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Ja ci mogę powiedzieć co u siebie wsadzałem bo tydzień temu robiłem, do tyłu w słupki wsadzałem takie żarówki http://allegro.pl/w5w-r10-t10-9x-smd-hp-12v-postojowki-diody-led-i1635439649.html dlatego że ta żarówka siedzi bokiem i musi świecić w bok a ta co ty podałeś to ona bardziej będzie świecić do przodu, z przodu w podsufitkę na środek takie coś http://allegro.pl/led-diody-rurka-c5w-12-smd-42-mm-szczecin-jafra-i1629395816.html bo zwykła rurka słabo świeciła w boczne lampki te małe chcę zakupić takie moduły http://allegro.pl/panel-modul-led-podsufitka-oswietlenie-l23a-9-led-i1613552178.html bo kupiłem zwykłe to nie świeciły bo zamieniona jest polaryzacja więc zwróciłem je bo nie chciało mi się bawić z żarówką, a w takim panelu można łatwo zmienić biegunowość, no i do schowka rurka 42mm do bagażnika weszły też 42mm i świeci o wiele lepiej niż 36mm i do rejestracji 36mm bo większe pewnie by nie weszły choć nie próbowałem. Czy ktoś mógł by mi podpowiedzieć czy ten moduł o którym wspomniałem podejdzie do lampki przedliftowej w boczne te małe światełka do lampki w podsufitce? http://allegro.pl/panel-modul-led-podsufitka-oswietlenie-l23a-9-led-i1613552178.html jeszcze raz link podaje.- [ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Co myślicie o tym module LED w lampki boczne w podsufitkę z przodu do przedlifta http://allegro.pl/panel-modul-led-podsufitka-oswietlenie-l23a-9-led-i1613552178.html- Strefa Śmiechu
http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452 Tego chyba nic nie przebije- Strefa Śmiechu
[119]Straszny labirynt- Muzyka w naszych autkach
:gwizdanie: :gwizdanie:- I.C.E Karta dla kierowców
Kartę ICE, a raczej naklejkę ostatnio dostałem na orlenie, pewnie jeszcze mają trzeba się popytać.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wybiera się ktoś z was na otwarcie sezonu ?- YouTube - filmy warte obejrzenia
Niestety nie Audi ale może doczekamy się tez takiego modelu Audi :slina: :shocked: - Strefa Śmiechu