Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesiu15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzesiu15

  1. Witam Mam problem, otóż ciężko przesuwają mi się przednie fotele do przodu i do tyłu Co mogę z tym zrobić żeby przesuwały się tak jak należy?
  2. No i bardzo dobre znanie toru po którym jeździ, po za tym to widać trochę że ten film jest sklejany
  3. Ja u siebie wyjąłem normalnie pęsetą i to zwykła żaróweczka koszt jakieś 2 zł. Trzeba ja pociągnąć do siebie i powinna wyjść
  4. Co sądzicie o żarówkach H4 Philips BlueVision?
  5. Mógł by ktoś odświeżyć zdjęcia bo tez mam problem z tymi uchwytami
  6. Trochę odgrzeje kotleta ale czy ktoś mógł by napisać jak zdjąć te pokrętła bo dzisiaj próbowałem wyciągnąć to nie dałem rady a podświetlenie bardzo by się przydało.
  7. No będę starał się jak najczęściej wpadać na spoty Nie długo przyjeżdża brat z Belgii A4 swoją więc i z nim postaram się zawitać Golfa ty tez kupiłeś w tym komisie?
  8. joker-lukasz Mam taki sam problem na początku myślałem, że mi tłoczki słabo odchodzą ale pojechałem do znajomego na warsztat wyjąłem klocki i na jednym klocku był odciśnięty zacisk. Znajomy mechanik powiedział że miał taką samą sytuacje u siebie w Volvo S80, powiedział też, że do tego trzeba się po prostu przyzwyczaić lub porządnie nasmarować to miejsce miedzią. Ja niestety nie miałem akurat za dużo czasu więc nie smarowałem tego miedzią ale kiedyś pewnie jak mnie bardziej zdenerwuje te piszczenie pojadę i nasmaruje chyba, że ktoś z was to zrobi wcześniej to niech pisze jaki efekt.
  9. Kilka nowych fotek w pierwszym poście
  10. Wie ktoś z was może jak rozszyfrować naklejkę z bagażnika co powinno być na wyposażeniu?
  11. grzesiu15 opublikował(a) temat w Podlaskie
    Polecam warsztat Unimot plus znajduje się na ul. Handlowej 7 tel. +48 85 87 801 22 tel./fax +48 85 74 544 66 Zawsze jak mam jakiś problem jadę do nich.
  12. Bo właśnie dzisiaj wracałem jak było ciemno i zauważyłem, że nie ma podświetlenia. Dzięki za informacje
  13. Dzięki wszystkim. Mam takie pytanko czy powinno być podświetlenie panelu do sterowania ogrzewaniem i nawiewem?
  14. Kupiłem z komisu bo jakiś koleś oddał i właśnie po ramkach przy tablicach zauważyłem, że auto te miał wcześniej jakiś klubowicz Lecz na forum nie znalazłem go
  15. Witajcie Dzisiaj zakupiłem w końcu swoje pierwsze autko oczywiście wybór padł na Audi A4 B5 1.9 TDI, 90 KM poniżej parę zdjęć. Narazie większych planów nie mam lecz okaże się w trakcie użytkowania ] EDIT: Parę nowych fotek, może nie są najlepsze bo nie mam lepszego aparatu, jedynie cyfrówka.
  16. Witam wszystkich klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.