Treść opublikowana przez S2PABLO
-
potrzebny fachowiec ;D
Szukam kogoś, kto dobrze zna się na radiach lub elektronice. Mam problem z radiem SYMPHONY i potrzebuje się poradzić.
-
stuki w tylnym kole
Dzisiaj na to patrzyłem i śruba na końcu tłoczyska jest dociągnięta dobrze. A te dwie śruby 13 co trzymają amora z budą też mają być dokręcone na chama? bo z tego co patrzyłem z obu stron sa mniej więcej dokręcone tak samo mocno, ale jeszcze by szło je dociągnąć bardziej. Pytam, bo ja z tym nie robiłem i nie wiem jak to ma być
-
stuki w tylnym kole
Siemanko Nie tak dawno założyłem gwint i od tego czasu w prawym tylnym kole coś mi stuka. Na samym początku przy pierwszych km stuki były mocniejsze i z biegiem czasu ustępowały, ale niestety nie całkowicie. Dodam, że wszystko jest nowe i stuka tylko w tym jednym kole. Może miał ktoś coś podobnego, albo macie jakieś inne pomysły to piszcie Z góry dzięki
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
Szczerze Ci powiem, że ja nie odczułem żadnej wielkiej różnicy. Wcześniej jeździłem na 205 i było tak samo, więc jestem zadowolony
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
No też tak właśnie myślę, bo już z tyloma osobami gadałem na ten temat i każdy mówił ze bez problemu;) przy feldze 8,5J nawet nie obciera. Co innego jak opona jest baloniasta, ale ja będę miał minimalny naciąg ;D ---------- Post dopisany 27-05-2013 at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2013 at 01:53 ---------- 27.05.2013 A więc nadszedł ten dzień ;D Kilka fotek jak auto wygląd na chwile obecną
-
[B5] Mój granatowy obdarciuch czyli pierwsza niunia uczniaka, powoli do przodu :)
haha, Ty no faktycznie, nie skojarzyłem od razu mam foto poglądowe jak to wygląda ;D
-
[B5] Mój granatowy obdarciuch czyli pierwsza niunia uczniaka, powoli do przodu :)
widzę, że kolega ma takie koło jak ja zakłam to teraz przynajmniej moge być spokojny, że wszystko spasuje, bo każdy mówi inaczej Auto ogolnie fajne. Powodzenia przy pracach
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
To auto z tą felga miażdży! wygląda kozacko Z takim silnikiem, tylko auto do lansu robić, sam do tego doszedłem
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
A na czym obciera Ci koło? Ja z tego co się orientowałem, to powinno być ok. Nawet mnie nie strasz ;D
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
Jak narazie, to tyle z nowości Jeszcze przyjdzie kpl wahaczy od kolegi Tomka i będę to wszystko składał w całość ---------- Post dopisany 17-05-2013 at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 06:48 ---------- 17.05.2013 Ostatnia paczka już jest, będzie można składać w całość
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
Kolego poszło PW
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
Ranty poszły do polerki, jeszcze kupić wahacze i będę składał całość ---------- Post dopisany 08-05-2013 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 16:50 ---------- 8.05.2013 A więc są felgi z rantami po polerce
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
No czytałem coś o tym, ale mimo to wolałbym mieć kogoś koło siebie, co już miał z tym do czynienia ;D ---------- Post dopisany 04-05-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 23:31 ---------- 04.05.2013 Przyszedł czas na coś nowego... na paczkę z nową zabawką, a konkretnie gwint z SuperSporta
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
Dzięki chłopaki za miłe słowa Niedługo pochwalę się czymś nowym
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
Prezentuje się pięknie Powodzenia przy dalszych pracach!
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
Co do FIS to są plany, tylko szukam kogoś kto to ogarnia A ori navi miała wpaść, ale doszedłem do wniosku ze duże radio 2din będzie lepsze i plan się zmienił ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Dobrze zauważyłeś, że kierownica nie jest szałowo obszyta, jest u nas gościu co to robi, ale widać nie zaciekawie Prawdopodobnie pójdzie jeszcze raz do obszycia, ale już tym razem do Carlex-design To teraz tak z nowości Nowe felgi 17" 8J ET35 i opony BRIDGESTONE TURANZA T001 215/45R17
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
Widzę, że kolega z Wisły Auto prezentuje się świetnie widać, że o nią dbasz i tak trzymaj
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
Już co nieco jest zrobione, ale to już będę po kolei w wolnym czasie dodawał
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
Witajcie Szczęśliwym posiadaczem audi stałem się we wrześniu 2010 roku. Jest to samochód z końca roku 1999 z silnikiem 1,6. Samochód przywieziony przeze mnie z niemiec. Od zakupu do teraz auto przeszło tylko kilka drobnych zmian, o których opowiem Od tego czasu postaram się prowadzić temat na bierząco Co do wyposażenia to m.in - Wspomaganie - Climatronik - Podgrzewane fotele - Elektryczne szyby - Elektryczne i podgrzewane lusterka - 10x airbag - radio ori Audi Symphony Plany to: - Felgi 17" - Xenon - Gwint - DRL - Nowy kpl. wahaczy lemforder - Obszycie kierownicy + gałka + mieszek - Wymiana głośników z ori na JBL - Zabudowa głośnika basowego w bagażniku - Polerka+ pranie środka - Inne drobiazgi A oto kilka fotek zaraz po zakupie:) Pierwsze co zrobiłem po zakupie, to malowałem nakładki klamek, bo raziły mnie w oczy Przed: Po: Wpadły także ramki na zegary Nowo obszyta kierownica+mieszek+gałka Felgi 17" 8J + opony 215/45 bridgestone turanza t001 04.05.2013 Przyszedł czas na coś nowego... na paczkę z nową zabawką, a konkretnie gwint z SuperSporta 8.05.2013 Ranty po polerce 17.05.2013 Kpl wahaczy Lemforder 27.05.2013 Kilka fotek jak auto wygląd na chwile obecną
-
Znaczenie ET Felgi
Tak jak kolega wyżej napisał 205/50. Ja na felge 8J założyłem 215/45 i lekki naciąg jest. A co do opony to ja polecam Bridgestona turanze T001
-
[A4 AHL] Perłowy Zielony LZ6L Limousine - AKTUALIZACJA 17.02.2013 [SHITERS]
Widzę u Ciebie kolego ładną sztukę Przeczytałem cały Twój temat i muszę się zgodzić co do silnika 1,6. Sam go mam, nawet z tym samym oznaczeniem i tez sobie go chwalę. Auto mam 2,5 roku i złego słowa nie powiem. Wiadomo, że to nie jest 1,8T czy więcej, ale porównując z silnikami 1,6 innych marek ten jest na prawdę fajny Jakieś mody planujesz robić?
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
kumpel w golfie też ma TA za 1000zł i nie narzeka na niego. Jak się nie kupi, to się nie dowie :decayed:Każdy ma inne wymagania i każdy daje inne opinie. Najlepiej pogadaj z kimś co ma taki tańszy gwint z TaTechnix czy tam MTS, to będziesz wszystko wiedział w temacie
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
No Krzusiu zacna furka Patrząc jaka była B4, to już nie mogę się doczekać, aż zaczniesz z tą działać A twój plac mi się podoba 4 audice i mercedes, to się chwali
-
Jakie wybra wycieraczki Valeo czy Bosch
u mnie spasowały jak normalne wycieraczki z szkieletem
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
Ja też na początku myślałem o nowych amorach i sprężynach minus -30-40, ale nie wiem czy one wystarczą zęby auto siedziało tak nisko jak będę chciał, bo to rożnie bywa. Np. po założeniu się okaże, że jest jeszcze za wysoko i wtedy trochę kupa, bo albo tak zostawić albo nowy kpl sprężyn, a na gwincie ustawisz sobie według potrzeby. Podobno każdy kto obniża auto na samych sprężynach, po czasie decyduje się na gwinta Gwint z TaTechnix podobno jest bardzo twardy i jakościowo też szału nie ma, ale tak jak mówisz kosztuje 1000zł więc wiadomo że nie będzie taki jak te po 2tyś czy więcej. Ja kupiłem z SuperSporta, bo zgadałem się z jednym klubowiczem co śmiga na takim samym i jest zadowolony. Miałem na początku kupować z AP, ale skoro ten SS się dobrze spisuje, to po co przepłacać