Treść opublikowana przez S2PABLO
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
to daj znać po czasie jak się to spisuje ja jeszcze muszę kupić kpl wahaczy z lema i można zacząć wszystko składać do kupy ;D
-
Jakie wybra wycieraczki Valeo czy Bosch
kupujesz pióra i normalnie zakładasz nic nie trzeba przerabiać
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
Decyzja zapadła będzie gewinde z Supersporta
-
Jakie wybra wycieraczki Valeo czy Bosch
Ja też polecam BOSCH aerotwin, mi wytrzymały dwa lata zanim zaczęły trochę gorzej ściągać
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
Z tego co się orientuje to nawet jeśli ktoś ma zawias na minusie, to po czasie dochodzi do wniosku ze trzeba gwinta zakładać;D ---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ---------- Przekonaliście mnie do gwincioszka ;D Przynajmniej się dobierze wysokość według potrzeb, a nie na chybił trafił przy nowych amorach i sprężynach. Teraz zostaje wybrać ten odpowiedni gwint z średniej półki i będzie można zacząć działać ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- Na allegro dopatrzyłem SS Gwintowane zawieszenie ! SUPERSPORT ! AUDI A4 B5 (3170654720) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[a4 b5] obniżenie do felg s-line 18"
Też mam ten sam problem co Ty. potrzebuje obniżyć do 17. Zależy mi trochę na komforcie, zawias mam 1BA i myślę wymienić amorki tylko nie wiem ja jakie konkretnie i do tego sprężyny eibach pro-kit na minusie. Chociaż też mi chodzi gwint z AP po głowie i nie wiem co zrobić
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
a te amorki to jakiś konkretny model? a gwint z supersporta podobno bardzo twardy jest. Używa ktoś takiego?
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
A jakie amorki i do tego sprężyny polecicie? Tylko trochę z wyższej półki
-
Gwint czy spężyny obniżające? Co wybrać?
Witam Mam dylemat i muszę się was poradzić, a mianowicie muszę obniżyć auto i usunąć efekt tzw. "kozy". Przy 17" prześwit 4-5cm będzie psuł cały wygląd :ehh: Chodzi mi po głowie gwint z AP lub supersporta, ale nie wiem jak to ma się co do twardości. Auto używam na co dzień i fajnie by było mieć chociaż trochę komfortu. Wiem, że to mało idzie w parze, ale nie chce "betonu" z zawieszenia. Nie miałem z tym wcześniej do czynienia i średnio wiem, jak to rozwiązać. A może zamiast gwintu lepiej amorki+ sprężyny obniżające? Co powiedzie w tym temacie?
-
Polecane opony letnie
Ja też miałem kupić Vredesteiny ultrac CEnto lecz zdecydowałem się na Bridgestona turanze t001
-
Felgi 16 - Jaki kolor ? :)
Moim zdaniem cała czarna będzie średnio wyglądać. Ja bym malował na jakiś odcień grafitu. Do srebrnego będzie pasował
-
Za duży otwór centrujący w feldze
Tak jak myślałem ;D No dokładnie tak 17" 8J
-
Za duży otwór centrujący w feldze
Przyszły mi własnie felgi na aukcji było napisane ze otwór centrujący ma 57mm czyli taki jak jest w b5. Teraz na to patrzyłem i tam jest pierścień z 70,4 na 60,6 czyli otwór za duży... I tu moje pytanie czy wystarczy wymienić pierścień z 70,4 na 57,1 i wszystko będzie grało? Przykład: PIERŚCIEŃ CENTRUJĄCY 4szt PELNY CZARNY EKSPRESOWO (3033219017) - motoAllegro
-
Jaki profil opony
Albo co się nie zrobi dla samochodu
-
Jaki profil opony
I o to mi chodzi, żeby wpadało w oko
-
Polecane opony letnie
Koledzy mam dylemat co wybrać. Czy BRIDGESTONE turanza T001 czy VREDESTEIN ultrac Cento? Co bardziej polecacie?
-
[A4 B5 97r 1.9] jakiej marki wahacze??
według mnie to bedzie jakiś chiński lem, bo ori kosztuje ok 2 tys. Z tych tańszych to znajomy kupił z Krafta i też nie narzka, zrobił jakieś 25tys na nich i na razie cisza
-
Jaki profil opony
Z tego co poczytałem na forum to felga 17" 8J Et35 z oponką 215/45 powinna w miarę wyglądać i nawet 1,6 da radę Są tutaj tacy co przy tym silniku mają pozakładane 235 (za co podziwiam) i też jeżdżą Tak więc chyba mogę zacząć działać, bo przez chwilę miałem już rezygnować
-
Z jakiej firmy gwint
To jak na razie FK górą
-
Jaki profil opony
Ja wiem, że nie ma szału z 1,6, ale takie auto mam i już... Kopa wielkiego nie ma ale do normalnej jazdy starcza. Jak się zaoszczędzi, to będzie nowsze i mocniejsze, ale nie odbiegam od tematu. Obecnie mam na lato 205/60 R15 i auto średnio na tym wygląda ;/ Chce poprawić jego wygląd przez większe felgi i obniżenie i dlatego napisałem co byście polecili a nie po to, żeby mówić ze tico mnie wyprzedzi, bo jakoś mi to jest obojętne. Dla mnie auto ma fajnie wyglądać i rzucać się w oczy, wtedy mało kogo obchodzi czy tam jest 1,6 czy 2,8 ;P
-
Z jakiej firmy gwint
Jak w temacie z jakiej firmy polecacie gwint do b5 sedan? Mam tu na myśli z tych tańszych nie KW Patrząc na allegro sa z Ta-technix, MTS sport, fk, AP i jakieś inne jeszcze. Nie miałem z tym styczności, a nie chce też największego syfu. Co sądzicie?
-
Jaki profil opony
Witam, mam zamiar kupić felgi 17" szerokość 8" i do tego oponke 215, do a4 b5, tylko zastanawiam się jaki profil wziąć? czy lepiej 45 czy 50? I jak wygląda sprawa z miejscem? Co bardziej polecacie? Mile widziane foto jak to wygląda.
-
Radio SYMPHONY na NAVI RNS-D
Dzięki wielkie za odpowiedź
-
Radio SYMPHONY na NAVI RNS-D
Witam, mam okazje kupić navi plus rns-d a obecnie mam radio symphony i potrzebuje waszej pomocy, czy warto i co bym potrzebował do przeróbki. Na pewno antene gps (możecie podesłać linke z przykładową) i czy coś jeszcze? Oprócz tego navi jest bez polskiego menu i jak wygląda sprawa z wgraniem PL menu i aktualizacją mapy. Z góry dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Nazywam się Paweł jestem w okolic Bielska na chwile obecną jest b5 po lifcie, ale planuje jakąś zmianę oczywiście zostając przy a4 Pozdrowienia dla wszystkich, także dla tych z AŚ