Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 16 - Jaki kolor ? :)


lukasz1813

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam felgi 16 z mojej A4. Chciałbym je jakoś odświeżyć i tu pytanie do kolegów jaki kolor polecilibyście :co:

2012_10_03_16_29_14_1349274554_34.jpg

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Dodam za kolor autka to srebrny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same fele,kolor auta rowniez srebrny i niezle to wyglada.Zas jesli chcesz je odnawiac mozesz sprobowac zrobic na ciemny kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem coś właśnie o ciemnym kolorze może jakiś grafit lub czarny mat? Hmm :D ciekawie by to wygłądało

Tu masz moje 17" czekające grzecznie na założenie :jerk: Nie byłem pewien tego koloru ale kupiłem i po małej przymiarce okazało się że wyglądają zacnie :jerk:

60006328.jpg

Na żywo wyglądają 64 razy lepiej niż na zdjęciu i do srebrnego pasują wybornie, oponki wypastować, heble na srebrno (i tak zawsze je maluję na srebrno 2 razy w roku) i myślę że będzie cacy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, gdyby było porównanie tego samego auta z takimi i takimi felgami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie ciemny do srebrnego.. :wink:z ciemnym kolorem felg będzie fajny kontrast.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafit malowalem rs6 niedawno

tu masz poglad :)

http://s23.postimage.org/fb5y3i2br/3040079805_7.jpg

stary ty pokazujesz fotki z felgami 18", a kolega chce pomalować 16". myślisz że będzie ten sam efekt co na zdjęciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może front felgi wypolerować a wnęki na czarny połysk? Jestem ciekaw jak by to wyglądało:eusathink:

Trochę mała felga żeby ją na ciemno malować takie moje zdanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cała czarna będzie średnio wyglądać. Ja bym malował na jakiś odcień grafitu. Do srebrnego będzie pasował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrząc na zdjęcia grafitowych to bym je walnął na grafit, srebrny jest już mega oklepany i felgi wyglądają na przeciętne, natomiast mało kto ma taki wzór felg w graficie, czarny... no cóż moim zdaniem to jest za mała felga na czarny kolor i będą wyglądały na mniejsze niż jakbyś je malnął jaśniejszym kolorem np. grafitem- miałem ten problem w passacie B5 bo założyłem tam czarne felgi i się gubiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafit malowalem rs6 niedawno

tu masz poglad :)

http://s23.postimage.org/fb5y3i2br/3040079805_7.jpg

stary ty pokazujesz fotki z felgami 18", a kolega chce pomalować 16". myślisz że będzie ten sam efekt co na zdjęciach?

i wszystko jasne, ciemne kolory fajnie wyglądają ale min 17-18' i przy fajnej glebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...