Treść opublikowana przez Krycha
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Jak za cenę dobrych stalówek to coś więcej niż najs Michał wstydziłbym Ci się je sprzedać, bo trza by je porządnie zregenerować ( czyt. usunąć stary lakier i dopiero pomalować) by to wyglądało, ale na zimę dla ubogiego aktualnie w pln ( czyt. dla mnie ) w sam raz, lepi niż stal
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Jakaś podła zimówka... Wyrwałem ją za parę złotych, podkład, szprej i na zimę będą Jutro jak się kurier nie zakopie gdzieś w polach to przylecą jakieś 205/55 na wymarciu, gwintem trza skręćić trochę do góry i zimę się przelata
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
W sumie, to chyba najniżej zawieszony element będzie. ...ja pitole nowy dywan :polew: :polew: To ciągle ten sam...
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Kiepski szprej miałem może, bo dziwnie wyszło. Poszukam ori jak znajde coś w dobrej cenie to wezme jak nie to oleje. [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 22:19_________________________________________________ Troszeczkę surowy stan, ale odnowie przed montażem.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie, muszą być fotele śmiecie żeby mi się opłacało to wyciągać
-
[B5 1Z] A4 TDi
A mi nie grzeją, trza się za to zabrać, bo coraz częściej by się przydawały
- [B5 1Z] A4 TDi
-
[B5 1Z] A4 TDi
Za 600zł to ja te skóry siwe sprzedałem
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pewnie fajnie się kręcąąą
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Wkońcu złożyłem całość po tygodniu czasu. Potrzebuje dwóch plastików na słupki środkowe z S4, bo te od Nosba kicha, a próba malowania nie bardzo się udała także szukam ori. Podsufitka fakt przeliftowa, ale taka się trafiła taką wziąłem - niedużo mnie wyniosła. Przyszłościowo chodzi za mną poliftowa w kracie i jasne plasiki, ale to jeszcze się zobaczy Kratki świecą, jest bajka Co do 2 din to trza by jakieś mądre radio wsadzić, a to już koszta niestety. Michał spoko, polecam się
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
W sumie racja, ale tak szczerze mówiąc pierwszy raz w życiu kratki wyjmowałem z półki. No nic liczmy te 130zł za kratki to nie jest źle, a szukać okazji nie zawsze się chce
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Bez rewelacji, 150zł z wysyłką za pobraniem, bo zależało mi na czasie póki mam deskę zdjętą. Pociągnąłem se ori wiązkę z paska b5 od podświetlanych kratek, a tak to musiałbym rzeźbić jakieś cuda.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Wy to macie to w serii
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Czarne, EU, podświetlane, igiełki Ide składać dalej padaczke.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Olej to, załóż polifty i 4300k i będziesz zadowolony
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Jeszcze nie, zawsze co wymyślam Nie wiem, bo ja nie mam xenonów. Także tu Ci nie pomogę, musisz pytać kolegów co mają niebieskie światełka z przodu Podobno mogą Cię poprosić o prezentacje działania sprysków, ale to tylko tak słyszałem.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Przeglądu nie przejdziesz i pies jak nie jest debilem też może Ci narobić koło nosa, ale ja kilka kontroli miałem i nigdy nic, bo skupiają sie na tylnej tablicy .- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Tak to prawda, nic z nimi nie robiłem - da się jeździć.- [B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
I ciemny dywan koniecznie- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Szkoda, nie wiedziałem że chcesz. Jak się rozmyśli kupujący to ewentualnie dam Ci znać.- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Ty nie masz klimy, pełno takich co Ci pasują na allegro- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Sprzedałem dzisiaj na forum.- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Kształtem, inaczej są wyprofilowane. Nie mogę Ci zdradzać takich tajemnic, ale z idzie się dogadać z wujkiem Danielem - Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą