Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
a mozna wiedziec jaki?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
u mnie w lifcie jak dobrze pamiętam to była brązowa kostka a kabel nie pamiętam bo dawno to było weź próbówkę i leć każdy kabel otwieraj i zamykaj i znajdziesz 5 min i wszystko wiadomo
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no no no graty za mody konkret fura Misiaki nie ganiają za szybki ?
-
Baza danych w access-ie
mikolaj85 jak mozesz to podeslij mi ta baze, maila podalem Ci na pw
-
Baza danych w access-ie
Witam mam prace do zrobienia w access-ie, chodzi o bazę danych która będzie na temat wypożyczalni samochodów. Pomoże ktoś coś ?
-
Spotkania na drodze
Olsztyn-Kortowo-UWM WMiI ciemne A4 b7 klubowe ramki na olsztyńskich blachach z tego co pamiętam
-
Program z programowania
program pokazuje 5 po wykonaniu, to troche zamało, ten moj troche bardziej jest rozbudowany [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 17:20_________________________________________________#include <iostream> using std::cin; using std::cout; using std::endl; int baz (int *tab, int n, int dzielnik) { for (int i = 0; i < n; i++) { tab = rand()%100; } cout<<" Tablica po zapelnieniu: \n"; for (int j = 0; j < n ; j++) { cout<<tab[j] <<", "; } printf("Podaj dzielnik: \n"); cin >> dzielnik; int licznik3=0; for (int x=0; x < n; x++) { if (tab[x] % dzielnik == 0) { licznik3++; } } if (licznik3 > 0) { cout<<" Podzielnych przez " << dzielnik <<" w tablicy jest " <<licznik3 << " liczb "; } else { cout<<" Brak liczb podzielnych przez " <<dzielnik; } } int main (int argc, char* argv[]) { int *tab; int n; int dzielnik; cout<<" Z ilu elementow ma skladac sie tablica? "; cin >> n; tab = new int [n]; baz(tab, n, dzielnik); getchar(); getchar(); }[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 17:25_________________________________________________tam gdzie jest "kropka" ma byc przy tab x w kwadratowych nawiasach[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 17:28_________________________________________________i na gorze tak samo przy tab ma byc i w nawiasach potem =rand.....
-
Program z programowania
Mam takie ćwiczenie kto pomoże w C++ ? Napisz funkcję o następującym nagłówku int baz(int *tab, int n, int dzielnik) która dla tablicy tab o rozmiarze n, zwróci liczbę elementów podzielnych przez dzielnik. [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 16:24_________________________________________________mam program napisany prze kolege ale nie moge wyslac taki sam wiec moze ktos by mi go przerobil? zabardzo sie na tym nie znam wiec moze ktos bardziej ogarniety by mi pomogl ?
-
[ALL] klej poxipol
a ile za taki klej?? jak narazie trzyma kaloryfer gorący i jest ok wiem ze niebezpieczne to ale jakos trzeba było tym czasowo zrobić cos około 20 złociszy
-
[ALL] klej poxipol
ja mam u siebie w sklepie klej taki płynny metal kleiliśmy metalowa pokrywę i trzymało jak ta lala
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
ładna sztuka poka środeek
-
[ALL B5] Impuls prędkości
http://www.elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/iso.htm szukasz swojego radia czyli chorus patrzysz na schemat i widzisz pin 1 GALA i to są impulsy prędkości bo im większa prędkość tym radio głośniej gra z tego co pamiętam to dla gościa taksometr tam podłączałem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wciśniesz krańcówkę i w którymś nie będzie masy i po klopocie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja bym nie ryzykowal tylko bym diode zakleił czymś, szkoda by mi bylo zegarow na error :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 22:32_________________________________________________ do tego w ktorym nie ma masy po wcisnieciu wlacznika, musisz sprawdzic miernikiem z tego co pamietam to kabel od strony bagażnika ale na 100% nie jestem pewien
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a na koniec czasem sie nie wylacza zaplonu ?[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:30_________________________________________________ On ma immo w zegarach. Zaślep po prostu to miejsce pod tarczą, bo nie radzę wylutowywać diody w ktorych to wlasnie jest zegarach ze dioda miga ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a jak / czym kodowales te klucze ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to cos slabo zakodowales te kluczyki jak ci sie to pokazuje bo to jest wlasnie blad immo czyli nie dograne kluczy do immo[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:19_________________________________________________ z tego co wiem to jak masz immo poza licznikiem to w poliftowym liczniku dioda ci ta bedzie migac pozostaje ci wyciagniecie zarowki czy diody od podswietlenia wlasnie tej kontrolki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Gość 30km ode mnie Nie słyszałem o reklamacjach, także jest ok Endriu do Twojego problemu brak mi już pomysłów... CZesc tak jak pisalas u mniw wystarczy tylko siwą kosteke dorobic i reszta gra jeszcze nie uruchomilem do konca licznika, bo nie mam zakodowanego immo i kogdowania ale narazie wstepnie dziala ladowani i temp oleju, przelaczanie opcji fisa tylko jeszcze musze poczytac jak te drzwi ogarnac mam do Ciebie pytanie, czy jak podlacze radio concerta kaseciaka pod licznik to muze jakies kodowanie ustawic aby ta opcja dzialala w liczniku?? a drugie pytanie to jaki czujnik najlepiej kupic do poziomu płynu?? z góry dzieki za inforamacjie czujnik poziomu plynu cos takiego : http://allegro.pl/czujnik-poziomu-plynu-spryskiwaczy-audi-a4-i1840231715.html a jak podłaczysz radio tak jak ma byc to rds sam na fisie sie pokaze jak nie bedzie jakiejs awarii na fisie[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 23:15_________________________________________________MaxsteRR szybko piszesz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie spodziewalem sie wogole :gwizdanie: ale grunt ze chodzi i japa sie cieszy dzieki za pomoc Kolego
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w ori kostce nie było kabla do masy czujników przejsciowki byly ok ale dochodzily do przejsciowki i dalej sie urwalo nie przechodzilo dalej do licznika, brak jednego kabla :gwizdanie:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a ja Cie zaskoczę DONE !!! :beach:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
było na forum duzo razy http://aceef.pl/kontakt.htm
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
obrysówki sa w wersjach usa a w usa nie bylo lifta wiec w liczniku nie ma gdzie tego podlaczyc chyba
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to ktory to ma byc kabel w takim razie ?[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 21:06_________________________________________________dodam jeszcze ze robilem test wskaznikow i wskaznik od paliwa podniósł sie wiec chyba technicznie z licznikiem jest wszytsko ok ?[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 21:15_________________________________________________i czemu vag pokazuje zwarcie ?;/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tzn ?[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 20:37_________________________________________________wszystko dziala oprocz tego je**** paliwa pin5 to masa? a plus skad ?