Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
masz kabel do B7?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
H4mm3R bedziesz na nastepnym spocie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A tam pier***isz __________________________________________________________________________________________________ tak , w czwartek , jutro jadę po uszczelki do MAGRO a co bedziesz majstrowal?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to chyba je wezme
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Goodyear UG7 jedne z najlepszych zimówek _________________________________________________ _________________________________________________ Tomek dobrze że to nie ta lampa w której wymieniałem Ci wczoraj żarówkę :gwizdanie: _________________________________________________ _________________________________________________ Także każdy teraz będzie wiedział : przed kupnem diesla )szczególnie w Polsce) sprawdź najpierw VIN - najważniejsza sprawa !!! Robert, a te http://allegro.onet.pl/komplet-bridgestone-lm-32-205-55r16-wysylka-0-zl-i1302110205.html ktore lepsze biorac pod uwage te 2
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
panowie co powiecie o tych zimowkach? http://allegro.onet.pl/opony-zimowe-205-55r16-goodyear-205-55-16-krakow-i1294695443.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie a zarazem przed kursem [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 14:39_________________________________________________ no tak ale przed blokiem rady tego nie dam zrobić zawsze mozesz do mnie wpasc na garaz, jak potrzebny kanal tez mam ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ta, kat C za darmo dawali to sie pisalem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jutro zaczynam kurs na prawko znow sie meczyc mi sie przyjdzie...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek, powaznie pisales o tenneco ze chcesz robic?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
czarne b5 na parkingu z tenneco w rybniku, ktory tam pracuje?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ramki klubowe przeciez to fura Seves'a a to S4 Nikolasa autko typowo na miasto, przyjemnie za kierownica ale z tylu juz troszke ciasno i jak za ta cene to porazka hahaha no wczoraj znalazlem B7 i musze moja sprzedac lece chlopaki B7
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czyzby nowa dokladeczka od naszego nowego spotowego kolegi :gwizdanie: a ja dzis zaliczylem kolejna jazde testowa :> Niee dokładeczka tylko wydech podwójny :gwizdanie: I jak się śmiga A1? duzo roboty miales z tlumikiem?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na gliwicka juz za pozno...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w gorzycach jak podpytasz przechodnia, na pewno wskaze ci droge ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie jak tam samopoczucie po spocie? ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ide spac, o 5 wstaje i do roboty.. dobrej zycze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja o tym haraczu mowie...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pamiętasz chyba o haraczu dla mnie ??? [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:50_________________________________________________ nie, nic mi o tym nie wiadomo :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie szkoda ze mnie nie bylo na spocie, poznalbym nowe twarze i auta no ale nastepnym razem postaram sie byc kolejne 16h w pracy minelo teraz czas na wyplate
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie a zarazem przed 16h w robocie
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście