Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

decks88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez decks88

  1. masz kabel do B7?
  2. H4mm3R bedziesz na nastepnym spocie?
  3. A tam pier***isz __________________________________________________________________________________________________ tak , w czwartek , jutro jadę po uszczelki do MAGRO a co bedziesz majstrowal?
  4. no to chyba je wezme
  5. Goodyear UG7 jedne z najlepszych zimówek _________________________________________________ _________________________________________________ Tomek dobrze że to nie ta lampa w której wymieniałem Ci wczoraj żarówkę :gwizdanie: _________________________________________________ _________________________________________________ Także każdy teraz będzie wiedział : przed kupnem diesla )szczególnie w Polsce) sprawdź najpierw VIN - najważniejsza sprawa !!! Robert, a te http://allegro.onet.pl/komplet-bridgestone-lm-32-205-55r16-wysylka-0-zl-i1302110205.html ktore lepsze biorac pod uwage te 2
  6. panowie co powiecie o tych zimowkach? http://allegro.onet.pl/opony-zimowe-205-55r16-goodyear-205-55-16-krakow-i1294695443.html
  7. po robocie a zarazem przed kursem [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 14:39_________________________________________________ no tak ale przed blokiem rady tego nie dam zrobić zawsze mozesz do mnie wpasc na garaz, jak potrzebny kanal tez mam ;p
  8. ta, kat C za darmo dawali to sie pisalem
  9. jutro zaczynam kurs na prawko znow sie meczyc mi sie przyjdzie...
  10. Arek, powaznie pisales o tenneco ze chcesz robic?
  11. po robocie
  12. czarne b5 na parkingu z tenneco w rybniku, ktory tam pracuje?
  13. ramki klubowe przeciez to fura Seves'a a to S4 Nikolasa autko typowo na miasto, przyjemnie za kierownica ale z tylu juz troszke ciasno i jak za ta cene to porazka hahaha no wczoraj znalazlem B7 i musze moja sprzedac lece chlopaki B7
  14. czyzby nowa dokladeczka od naszego nowego spotowego kolegi :gwizdanie: a ja dzis zaliczylem kolejna jazde testowa :> Niee dokładeczka tylko wydech podwójny :gwizdanie: I jak się śmiga A1? duzo roboty miales z tlumikiem?
  15. po robocie
  16. na gliwicka juz za pozno...
  17. w gorzycach jak podpytasz przechodnia, na pewno wskaze ci droge ;p
  18. po robocie jak tam samopoczucie po spocie? ;p
  19. ide spac, o 5 wstaje i do roboty.. dobrej zycze
  20. no ja o tym haraczu mowie...
  21. pamiętasz chyba o haraczu dla mnie ??? [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:50_________________________________________________ nie, nic mi o tym nie wiadomo :gwizdanie:
  22. po robocie szkoda ze mnie nie bylo na spocie, poznalbym nowe twarze i auta no ale nastepnym razem postaram sie byc kolejne 16h w pracy minelo teraz czas na wyplate
  23. po robocie a zarazem przed 16h w robocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.