Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
A ja wyglądam przez okno i widzę po Adzie, że normalnie śniegu przybywa w oczach
-
Spociki Łódzkie
Nie pocieszyles mnie... To nie ja : http://www.tvnmeteo.pl/informacje/polska,28/alarm-pogodowy-polska-walczy-ze-sniegiem-wszystkie-plugosolarki-w-gotowosci,35622,1,0.html
-
Spociki Łódzkie
Siemano Ale czad :kox: i tak ma sypać podobno do jutra rana :decayed:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ok, to zabiorę kompa.
-
Spociki Łódzkie
Nie mam VAG-a, bo ma go Bruno.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No i jak wrażenia?
-
Spociki Łódzkie
o kurcze i to sama dieta czy + cwiczenia ćwiczenia również - co drugi dzień Gdzie ćwiczysz? Dom czy jakaś siłka?
-
Spociki Łódzkie
O w d*pę, nieźle :good:
-
Spociki Łódzkie
dziś na kolację mam serek chudy plus jogurt naturalny - ciężko to będzie zgrillować :decayed: Dietka?
-
Spociki Łódzkie
Jakby nie było teraz (a jest fajnie, słoneczko, te sprawy), to i tak o 18 będzie ciemno i piździawa
-
Spociki Łódzkie
Siemano wrclaguna, poszło na PW, mieszkam obok [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 10:48_________________________________________________ Gdzie się dzisiaj spocimy? REAL czy PORT?
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Od mniej więcej 0:20 do 0:30 - widać nasze A4 stojące w rządku, pierwszy Avant Wita i potem 0:33, jak to Evo skręca, widać nasze po prawej stronie :naughty: :naughty:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No 250-300 to lekko 3/4 parkingu nabite, ludzi w uj, a Tesco do dwóch czynnych kas kolejki po horyzont [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 01:34_________________________________________________Aaaa, i z Gizmusem i addrenaliną(-em) ? ? wyhaczyliśmy S4 B5 :kox:
-
Spociki Łódzkie
Doleciał. Nie oszukuje, na wiadukcie na Aleksandrowskiej -19.4 Ale kurna aut się najechało, jeśli te imprezy będą się odbywać w miarę regularnie, to latem nie będzie gdzie stanąć
-
Spociki Łódzkie
Dobra, komu w drogę Narty
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Przypominam, że za 1,5 godziny spotykamy się na Lukoil na Włókniarzy
-
Spociki Łódzkie
Z doświadczenia ojca 7,5-rocznej córki powiem Wam, że niestety, ale powiedzenie "Małe dzieci - mały problem, duże dzieci - duży problem" ma w 100% poparcia w praktyce :decayed: A w kosza grałem
-
Spociki Łódzkie
cześć Rafik ładnie Ci w żółtym He he Wolałbym czarny, lubię czerń :naughty: