Treść opublikowana przez Szati 1991
-
[ALL B5] Termometr w liczniku
mam taka prośbe, jak ktoś może to niech zrobi zdjęcie jak wyglada taki wyświetlacz temp zewnętrznej w zegarach ale tak żeby działał
-
[ALL B5] Termometr w liczniku
to w swojej mam klimatronika, to i czujnik musi być od temp gdzieś a żeby mi wyświetlało to jest to jakaś skomplikowana operacja?
-
[ALL B5] Termometr w liczniku
podpinam sie do pytania:) mam taki sam licznik jak wyżej ale nic nie wyświetla... a co powinno wyświetlać nad temp? a gdzie jest termometr to bym go sprawdził czy jest chociaż dobry
-
[B5 AFN] Nie świeci oświetlenie wnetrza auta
ok to rozbiore to i zobaczymy co w trawie piszczy:) mikro styki nie mogły paść bo z tyłu się zapalają lampki:)
-
[B5 AFN] Nie świeci oświetlenie wnetrza auta
Witam Nie świeci mi lampka z przodu auta ani po otwarciu drzwi ani po normalnym włączeniu, chodzą mi tylko te malutkie z przodu ale tylko jak je sam włacze a przy otwartych drzwiach już nie... żarówka jest dobra i bezpiecznik też Co to może być za wada?
-
[B5 AFN] Coś rzegocze w klimatroniku
Dzięki wielkie
-
[B5 AFN] Coś rzegocze w klimatroniku
hmm nie wiem bo juz go kupiłem z taka wada;/ a da sie jakos wyciągnać ta konsole klimatronika?to bym sprawdził co jest grane?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________panowie to jak wyciągnąć ten panel klimatronika? bo nie chce czegos urwać
-
[B5 AFN] Coś rzegocze w klimatroniku
to bedzie troche roboty żeby je wymienić;/[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 16:18_________________________________________________a moze jest jakaś nieszczelność w nadmuchu i robi taki swist przy prędkości?
-
[B5 AFN] Coś rzegocze w klimatroniku
Witam Gdy mam miedzy 3-3,5 tys obrotów to coś rzegocze w klimatroniku, jakby sie miała spalić jakaś żarówka. Co to może być? i Druga sprawa, miedzy 2-2,4 obr dochodzi jakiś świst z nadmuchu środkowego, chyba to nie turbo tak robi?
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
mi musza na razie 16 wystraczyć a jakbym chciał 17 to i koszt wiekszy, wiec nie wszystko na raz a róznicy praktycznie nie ma:) Dzieki wszystkim za zainteresowanie
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
i sie stało:D kupiłem 205/55/16
-
[B5 AFN] Skrzynia biegów 1.9 TDI
ok dzięki jutro wytre szmatka i zobaczymy skad dokładniej bedzie pociło się ale chyba nie skończy sie tak jak u Ciebie:P
-
[B5 AFN] Skrzynia biegów 1.9 TDI
Witam zauważyłem ostatnio na skrzyni ze jest mokra, a najbardziej jest to widoczne na łaczeniu skrzyni ze silnikiem;/ ale nie bardzo to wyglada na uszczelke, niby zadna kontrolka sie nie świeci ze niski stan oleju, co to może być? albo na jaką naprawe mam sie nastwić? moze ktos przerabiał podobną sprawe
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
na 18 ale masz kawałek silnika sławek:P na dobry początek 16 wystarczy :>
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
ale spalanie większe;/ dla mnie 16 wystarczy:) ale dzięki za zachęte
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
Heh podkarpacie nie jest znane z dobrych dróg także zawieszenie nie uciągłoby długo
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
Dzięki za opinie
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
Witam Mam panowie pytanie, aktualnie mam 15, czy jak założe 16 felgi do A4 1.9 to będzie odczuwalne mniejsze przyśpieszenie i będa wieksze drgania na naszych dziurach? Dzieki z góry za pomoc
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moja przy zakupie miała 178 000 tyś a jednak ma 270 000 i chodzi jak w zegarku
-
[B7 BRF] Drgania na biegu jalowym w silniku BRF
to samo miałem w golfie IV i nawet na serwisie vw nie wiedzieli co to jest;/
-
[B5 AFN] wymontowanie oparcia kanapy?
Pokrowce kupiłem za prawie 200zł i maja ten sam wygląd co i tapicerka. Dzięki Kanar
-
[B5 AFN] wymontowanie oparcia kanapy?
ale ja musze jakieś załozyć niestety bo troche tapicerke mam przyniszczona;/ jak możecie to pomóżcie jak to zdemontować
-
[B5 AFN] wymontowanie oparcia kanapy?
patrzyłem i nie ma żadnych zaczepów ani śrub;/
-
[B5 AFN] wymontowanie oparcia kanapy?
Kanapa nie jest składana, własnie zacząłem ciągnać w góre ale cos nie chce iść;/ chyba ze to trzeba tak mocniej? bo nie chce urwać jakiś mocowań;/
-
[B5 AFN] wymontowanie oparcia kanapy?
Witam Chce załozyc pokrowce do A4 i załozyłem juz do przednich foteli, ale do tyłu juz jest problem, bo mam niedzielona kanape. I teraz jak wyciagnołem siedzisko to do oparcia sa na dole 2 śruby i teraz jak mam je wyciągnać? czy sa jeszcze jakieś inne mocowania? Prosze Was o pomoc:)