Treść opublikowana przez Szati 1991
-
[B5 AFN] Popiskuje coś w kole
ok 30 tys jest na nich zrobione:) ok w tym tyg ściągne koło i zobaczymy co w trawie piszczy Dzięki na razie Sajmon
-
[B5 AFN] Popiskuje coś w kole
witam zawieszenie wymieniałem ubiegłego roku w październiku... teraz od stycznia coś popiskuje mi w tylnym lewym kole. Co to może być bo aż wstyd już jeździć ostatnio;/ tarcze i klocki maja dopiero 2 lata także one chyba nie maja z tym związku
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
mi wystarczyłyby tylko lampki w drzwiach bo super to wygląda ale cienki jestem w elektryce;/
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
u mnie też juz działa, także jest lux:)
-
Malowanie zacisków hamulcowych
mam takie pytanie, musze ściągać zaciski do malowania czy tak na aucie też da rade w miare ładnie wymalować?
-
[ALL B6] Co sądzicie o takim połączeniu ??
Vredestein'a miałem go ale strasznie głośno chodziły;/ także nie polecam...
-
[ALL B5] Jak rozebrać fotel
ja ostatnio musiałem wyjąć fotel... i to jest nawet 3 min pracy:) na 2 wkretach trzyma sie
-
[B5 AFN] Problem z zapalniczką
ale musze ten mały wyciągnąć co jest z boku bo nie mam możliwości go wcisnąć ;/ Naprawione :>
-
[B5 AFN] Problem z zapalniczką
aha to ok, wyciągne ten światłowód i wcisne ale potem będzie go ciężko tam włożyć;/ Dzięki :>
-
[B5 AFN] Problem z zapalniczką
witam kupiłem nowy wkład z żarówką ale nie mogę jej tam wepchnać bo trzyma mnie to plastikowe szkiełko i jakim sposobem mogę wyciągnąć oznaczony element na zdjęciu? czy musze wyciągać to szkiełko?
-
[B5 AFN] Nie działa rączka do podnoszenia fotela
do usunięcia...
-
[B5 AFN] Nie działa rączka do podnoszenia fotela
to chcąc wyjąć musze z przodu tego bolca wyjąć a z tłu te 2 plastiki z szyn zdjąć?
-
[B5 AFN] Nie działa rączka do podnoszenia fotela
wiitam chciałem dać fotel maksymalnie na dół i chyba cos sie urwało bo mnie mogę zablokować go tą rączką. I teraz skacze do góry i na dół, z tego co widziałem to urwał sie chyba taki długi zelazny element co łaczy ta rączke z czymś tam ;/ I pytanie czy musze wyciagac fotel czy cos innego sie stało?
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
założyłem nową żarówke ale lipa bo nie świeci ;/ ale pewnie gdzieś nie łaczy i trzeba będzie nowy kupic ten wkład
-
[ALL B5] Ocynk AUDI
malowałem w tamtym roku w październiku wszystkie 4 nadkola i drzwi z okolic listew tych dolnych bo już lis wychodził ;/ całość 500zł ale nie żałuje bo wyglądało masakrycznie a teraz póki co to igła
-
[ALL B5] Problem z kierunkowskazami
miałem to samo... w tyczce jest sól i to zrobiło delikatne zwarcie. Mi paliło bezpieczniki aż padł mi całkiem przerywacz który jest w światłach awaryjnych... nowy przerywacz przeszło 200zł plus wtyczka ;/
-
[ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite
dołaczam sie, we wszystkich audi i vw rdzewieją te ranty także to normalna rzecz... jak kolega wyżej sól jest sprawca tego
-
[ALL B5] Awaria włącznika świateł długich wersja z tempomatem
mam taki sam problem i też mam tempomat, musiałem zawieść do elektryka bo samemu to bida z nędza... 150 zł naprawa
-
[ALL B5] Opadnięte drzwi
też mnie to czeka bo już przy 90km jest świst ;/
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
panowie miałem to samo w golfie IV, kupiłem go po pieniądzach bo myślałem ze jest tylko sprzegło do wymiany, ale cóż nawet to nie pomogło, potem wymieniłem przeguby, przepływomierz i pare innych części i dalej nic, nawet serwis nie wiedział co to jest...
-
[B5 AFN] Turbo wyłącza się
w tym tygodniu cos postaram się zrobić i napisze czy jest efekt
-
[B5 AFN] Turbo wyłącza się
dokładnie mam jak arczi napisał ale teraz to ono juz chodzi jak chce, chwile pochodzi i a potem ustaje ... pojade z nim jeszcze raz na kompa a jak to już nie da efektu to trzeba sie zabrać za ten zawór. Dzięki wszystkim za pomoc:)
-
[B5 AFN] Turbo wyłącza się
Witem problem chyba znany ale mój przypadek jest jakis dziwny, gdy dam 3 bieg i chce osiagnąć ok 3.5 tys obrotów to czuć jakby sie wyłączyło przy ok 3.2 tys obrotów i zaraz znowu właczyło. Ale jest znowu także inna opcja ze wyłaczy sie całkiem... Wyłancza sie tez na 4 i 5;/ Turbo było robione tzn. wyciągane i czyszczone w środku z tej sadzy ale to może dało efekt na ok. tydzień i dalej sie dzieje jak opisałem. Miał ktos z tym styczność lub wie co to jest? Vag niczego nie wykazuje..
-
[ALL B5] Termometr w liczniku
Proszę : http://img716.imageshack.us/img716/6523/zegaryt.jpg Dzięki wielkie
-
[ALL B5] Termometr w liczniku
Dziękuje