Treść opublikowana przez Szati 1991
-
Jakie oznaczenie silnikow w B6 ?
Witam Prosze Was o pomoc bo ojciec chce kupic znowu B6 bo poprzednie niestety zaliczyło czołówke z tirem i jakby to był inny samochód to wiecie co byłoby... i Moje pytanie jest takie jakie jest oznaczenie silnika 101, 116 i 130? Ojciec nie chce kupić samochodu ze 101km i 116 bo jednak mało troche a sprzedający zawsze oszuka;/ Pozdrawiam
-
Poważny problem.
kolega miał taki objaw i pękła ta gumowa rura tylko żeby to sprawdzić musisz ja wyciagnąć bo to na samym łączeniu i bardzo delikatne peknięcie... koszt ori około 800zł
-
Czy warto kupić taki żarnik D1S?
zakupiłem za 126zł Philips 6000k i nawet dobrze to świeci zobaczymy ile to wytrzyma
-
Czy warto kupić taki żarnik D1S?
Witam Prosze Was o porade ponieważ potrzebuje kupić żarnik i są takie na allegro w cenie do 130 zł np Nowe żarówki ksenonowe xenony żarniki D1S PROMOCJA (2758833195) - motoAllegro XENON KSENON ZARNIK D1S 85410 GWARANCJA PHILIPS (2758360019) - motoAllegro czy miał je ktoś i czy polecacie takie zamienniki? bo pytałem w sklepie to trzeba dać ponad 200 zł za coś dobrego;/
-
Wyciek w okolicach EGR jaka przyczyna
uszczelka poszła, ojciec tydzień temu wymieniał ;/ jak będziesz zakład to daj silikonu na nią przy okazji żeby lepiej trzymało
-
Wyłącza się turbina
mam ten sam problem i męcze się tylko z tym autem... caly czas odcina turbine jak gwaltownie gaz nacisne albo jak juz chodzi turbina to tak powyżej 3 tyś zaczyna sie wylączać i wlączać a pisalem o vaga czy ktoś nie ma żeby podpiąc to z ololic rzeszowa nkt nie odezwal się ;/
-
Turbina dziwnie sie włącza i nie zawsze działa
a gdzie moge znaleźć na forum kto z okolic Rzeszowa lub Ropczyc ma Vaga? ja caly czas myślalem że blędy wyjdą bo zwyklym podlączeniu komputera;/
-
Turbina dziwnie sie włącza i nie zawsze działa
i tu jest problem, 2 razy bylem na diagnostyce i zero blędów...
-
Turbina dziwnie sie włącza i nie zawsze działa
Witam całą zime turbina chodziła bez zarzutu a teraz jest d*pa... jak przekrocze 2 tys obrotów to włącza sie tak że aż mi autem szarpnie, nastepnie mam 4 lub 5 bieg dodaje delikatnie gazu i nagle odcina mi turbo całkiem. Turbina była czyszczona, wymienione przewody, kat wywalony, dzisiaj odłączyłem czujnik przepływomierza żeby sprawdzić czy to czasem nie to i turbo całkiem nie chodziło po odłączeniu, nie wiem co to może znaczyć? Pomóżcie jak możecie bo brak pomysłów już u mnie;/
-
Jak włączyć spryskiwacze reflektorów ?
dzieki wielkie wszystkim za informacje wieczorem sprawdzimy co z tego wyjdzie
-
Jak włączyć spryskiwacze reflektorów ?
Witam mam problem bo mam xenony tylko nie wiem jak się wlącza spryskiwacze do nich? do góry jest na przednią szybe, na dół na tylnią a jak na lampy?
-
[B5 AFN] cena za pomalowanie felg?
Witam Czy 200 zł za piaskowanie i wymalowanie jednej felgi R16 to dobra cena?
-
[ALL TDI] Zamarznięte paliwo ? Czy odpalaniem można je rozmrozić ?
mi zamarzł dzisiaj filtr w czasie jazdy przy -17 a w piątek gdy było -27 to nie zamarzł ;/ odczekałem 30 min żeby filtr ocieplił się od silnika i potrzymałem z 30s na rozruszniku i odpalił...tankowałem na orlenie ale już im dziękuje tej zimy
-
jakie sprzęgło 1.8 T 132kw ?
Chłopaki dzięki wszystkim za błyskawiczną pomoc Pozdrawiam
-
jakie sprzęgło 1.8 T 132kw ?
skrzynia manualna
-
jakie sprzęgło 1.8 T 132kw ?
Witam Mój kolega nie jest na forum i poprosił mnie o pomoc w dobraniu sprzegła. Ma audi 98r 1.8T 180km /132kw i jest to wersja na rynek amerykański tylko nie wiem jakie oznaczenie silnika;/ Jak możecie to napiszcie jakie było tam orginalne sprzęgło albo podeślijcie linka z nim. Jak coś to moge jeszcze podać nr vin
-
[B5 ADP] Czy da się kupić nową uszczelkę drzwi do Audi A4 B5?
hahaha sam pytałem i podziekowałem sprzedawcy za pomoc
-
[B6 AWX] Szarpnięcie silnikiem przy dodaniu gazu
Jednak koledzy dobrze pisali, poduszka pod silnikiem do wymiany Dziekuje wszystkim za pomoc Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Szarpnięcie silnikiem przy dodaniu gazu
Witam Mam taki problem w B6 taty, że przy puszczeniu gazu i dodaniu szarpnie silnikiem, nie zawsze jest ten objaw ale już coraz częściej;/ auto było u mechanika, miał sprawdzoną dawke paliwa i ogólnie cały komputer ale mechanik nic nie wykrył. Czy to może być objaw od sprzęgła? Jeżeli ktoś już sie z tym spotkał to prosze o pomoc:) Pozdrawiam
-
[B5 AFY] Uszczelki w drzwiach przednich
witam dzisiaj odebrałem auto od regulacji drzwi i tej ramki od okna bo szumiało masakrycznie ale lipa... dalej szumi bo uszczelka jest wyleżana... teraz pytanie droga jest taka ori uszczelka lewa i prawa do przodu ?
-
[B5 AJM] Trzęsie samochodem przy gaszeniu i zapalaniu
ok dzięki za info
-
[B5 AJM] Trzęsie samochodem przy gaszeniu i zapalaniu
nie chce zakładać nowego tematu... ile kosztuje nowy 2mas do 1.9 AFN 110 ? bo ostatnio zauważyłem ze nie zawsze ale telepnie mi przy ruszaniu ;/
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
Jak coś to polecam Gruchota:) Kupiłem u niego zamiennik kata ze wzmocnioną plecionka i jestem bardzo zadowolony:) Polecam
-
[B5 AFN] Zielona łupa :)
z przodu mam załozone bo nawet się przydają to na razie wstrzymujemy się
-
[B5 AFN] Zielona łupa :)
kolor dobry ale do brudu:P mam owiewki na tylne okna, zakładać czy będzie lipa?