Treść opublikowana przez Szati 1991
-
Olej napędowy z Ukrainy
bouzuki nie miałem wcześniej a parę dni temu dostałem na próbę. Ropa jest gęsta i puszcza większego dyma. Tyle zaobserwowałem.
-
Olej napędowy z Ukrainy
Griga dlatego pytam bo nie miałem z nią jeszcze do czynienia :-D
-
Olej napędowy z Ukrainy
Jedyne co mnie martwi jest to, że bardziej dymi bo ropa jest tak gęsta jakby był w niej Mixol ale to raczej na plus gdyby miała być sucha. A turbina nie będzie zarastać taką ilością spalin?
-
Olej napędowy z Ukrainy
Witam Ostatnio miałem styczność z taką ropą i to co zwróciło moją uwagę jest to, że ropa jest gęsta a w Polsce jest jak woda. Może któryś z kolegów wypowiedzieć się na ten temat? Czy jest ona bezpieczna dla silnika?
-
Opony
- Polecane opony letnie
To już jest nas dwóch- Polecane opony letnie
Niech kolega kupi Goodyear-y, porównamy przed zimą ile poszło bieżnika a nie wróżmy z fusów- Polecane opony letnie
Każdy sprzedawca odpowie na takie pytanie, że mają takie same właściwości- Polecane opony letnie
Z moją mocą nie naszaleje za bardzo. 5 lat gwarancji jest ale to każdy wie jak to z nią jest. Wszystko wyjdzie w praniu :-D- Polecane opony letnie
Dziś zakupiłem Dunlop SP Sport Bluresponse w rozmiarze 205/22/16. Pierwsze wrażenie to czuję, że jadę Opona fajna bo miękka i to co chciałem najbardziej to cicha praca. Czas pokaże jak z tą ich ścieralnością Pozdrawiam i dzięki za pomoc zainteresowanym- Polecane opony letnie
Nexeny mam 6 lat i posiadają jeszcze 5 mm bieżnika ale niestety biją i na jedno wychodzi- Polecane opony letnie
a Fulda czy GoodYear będzie ciszej pracować? ilość decybeli(dB) mają podobnie ale różnie z tym jest dzięki Trzacha za temat o Pirelli Na oponach bedę jeździł co najmniej 5 lat także jest nad czym się zastanowić Stanley mam teraz Nexen-y S3000 to porażka- Polecane opony letnie
Pirelli a Fulda jedna cena. Czyli, że Fuldy są bardziej twardsze ale mniejsza przyczepność? GoodYear też mnie nurtuje ale czytałem wcześniejsze strony i podobno szybko bieżnik leci. Cały czas jestem bliżej Fuldy ale może być kraj produkcji Słowenia?- Polecane opony letnie
Mam do wydania 1100 zł na rozmiar 205/55/16. Stanley Ty masz Fuldy i jest godna tej ceny? W tej kasie kupię też Goodyera; Pirelli, Dunlop. Czy nie przepłacać? Pirelli ma podobno dużo reklamacji?- Polecane opony letnie
MIsiu ale mam aktualnie nexen-y z podobnym bieżnikiem i ten hałas mnie do szału doprowadza Chciałbym coś z typów co podałem wyżej- Polecane opony letnie
Witam Poszukuję miękkiej opony aby nie było tak czuć nierówności. Rocznie robię ponad 10 tyś. Klasa premium: conti, michelin czy goodyear ? Budżet: kleber, fulda? Pozdrawiam i prosze o porade- Jaka pompa głębinowa do studni?
Sprzedawca polecił mi firme SUMOTO, sinik i pompa włoskie a OMNIGENE kazał omijać szerokim łukiem- Półka regał stojak wieszak na koła
Łukasz czas pokaże na co stać te metalowe profile :-)- Jaka pompa głębinowa do studni?
Witam Temat ciężki bo mało kto montuje teraz takie urządzenia ale może orientujecie się czy marka OMNIGENA jest godna uwagi? http://allegro.pl/pompa-glebinowa-evj-1-5-120-1-1-230v-omnigena-i5148645226.html Czy lepiej dopłacić i zainwestować w SIGME; BELARDI; EBARA; GRUNDFOS; PEDROLLO ? Pozdrawiam- Półka regał stojak wieszak na koła
Mam zamontowane u siebie, elegancka sprawa jak masz mało miejsca w garażu. LInk z aukcji gdzie zakupilem http://allegro.pl/wieszak-na-opony-kola-felgi-hak-stojak-8-kol-235-i5099906315.html Pozdrawiam- Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
Temat już był poruszany, zastosuj dirco jeszcze bo po pewnym czasie dalej będzie się pocił.- Strefa biegaczy, triathlon
Dominik chce mi po prostu doradzić po mistrzowsku a dzień dzisiejszy chce kupić niedrogie buty a dopiero na wakacjach coś grubszego Kasa maksymalnie ponad 100 zł. 1. http://allegro.pl/everlast-buty-jog-do-biegania-44-adidasy-24h-h2-i5048093152.html 2. http://allegro.pl/asics-buty-do-biegania-gel-ikaia-4-roz-46-5-i5135246191.html Nie ma co się zastanawiać ale które wybrać waszym zdaniem?- Strefa biegaczy, triathlon
Waga to 77kg. Czy mogę Was jeszcze prosić o uświadomienie mnie jak dobrać buty do ciężaru ciała? Szczerze mówiąc myślałem, że to nie gra roli =-O Odpuszcze buty z linku co podałem bo to nie będzie jednak dobre rozwiązanie na utwardzone powierzchnię.- Strefa biegaczy, triathlon
cześć mam ograniczony budżet na buty, biegam 4 razy w tygodniu po 5 km. Czy buty w linku wystarczą na jakiś czas? http://www.decathlon.pl/buty-do-biegania-w-terenie-mskie-kapteren-discover-id_8295044.html- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
8:35 R7 Jarek widziany na powstańców warszawy :-D - Polecane opony letnie