Treść opublikowana przez Szati 1991
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
a nie lepiej zostawić na 2,0 żeby lepiej grzebały na lodzie i śniegu ? czy to jeszcze pogorszy sprawę?
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
Witam wulkanizator dobił mi ciśnienie na 1.9 bara to nie za mało jak na 15-stki? Dobić na 2.3? Podobnego tematu nie znalazłem więc pytam
-
Polecane opony zimowe
u mnie na conti pisze Made in Czech Republic
-
pomoc przy wyborze żarówek:(
Philips X-tremeVision lepiej świecą niż Osram NB ale Twój wybór
-
Polecane opony zimowe
Z tego co ja pytłem to zimowe najlepsze continental a żywotność 7 lat, pirelli ma najwięcej reklamacji Tylko nie wiem czy jest różnica w jakim kraju wyprodukowana jest opona?
-
Wymiana tulei tylnej belki - jak z wybiciem ?
Odpowiednie narzędzie dało rade tulei Pozdrawiam http://www.directupload.net/file/d/3766/c78fmdc4_jpg.htm
-
Wymiana tulei tylnej belki - jak z wybiciem ?
nie wiem jak to jest możliwe, że niektórym tuleje wyszły wybiciem młotkiem. Teraz mam problem bo posmarowałem nowe tuleje smarem i wkręcałem na śrubie i gwint mi ukręciło bo tak ciężko wchodzi ;/ jakieś inne rozwiązania są jeszcze?
-
Polecane opony zimowe
ja zamówiłem jednak Continental ContiWinterContact TS850 Przepatrzyłem dość dużo stron z opiniami chłopaków i te opony wywnioskowałem za nie dobre tylko bardzo dobre.
-
Ogrodzenie betonowe - wady, zalety
takim ogrodzeniem to przeważnie cmentarze grodzi się a nie ogrody lub jak kolega napisał działkę. Jest dużo lepszych patentów
-
Polecane opony zimowe
Stałem przed dokładnie tym samym wyborem i zdecydowanie postawiłem na Kleber. tak myślałem, że Kleber ale one mają Indeks C i E a znowu Fulda ma C i C i wszystko rozumie tylko pojąć nie moge
-
Polecane opony zimowe
a Które opony lepsze: Fulda czy Kleber? bo cena jest zbliżona
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
przyszedł czas i na mnie ;/ centra plus wytrzymała mi 8 lat i w niedziele padł na raz. Varta ; Bosh czy Fiamm? A może ZAP? Bo centra to już nie ta centra
-
Wyciek z trójnika
zakładaj nowy trójnik bo dalej będzie się pociło a oring nic nie da bo plastik się odkształcił od wpływem temperatury i wieku a koszt 16 zł
-
Śmierdząca klimatyzacja
Jak dożyje to napisze relacje Dzięki i Pozdrawiam
-
Śmierdząca klimatyzacja
Witam Miałem odgrzybianą klimatyzacje 2 miesiące temu i dalej pojawił się śmierdzący zapach ;/ Co może być przyczyną?
-
Problem z klapami climatronica 03r
Tak fabryczne i teraz szukać używki czy jest jakaś metoda na zrobienie? Nowe podobno 500 zł :-X
-
Problem z klapami climatronica 03r
Witam na Climatroniku pisze 19 stopni a wali gorące powietrze albo na szybę wali ciepłe a na nogi już zimne. Był już test climatronica i spokoju było miesiąc a teraz problem dalej wrócił;/ i oczywiście po zgaszeniu silnika dalej coś tam pracują te klapy jakby zacięły się. Może przerabiał już ktoś taki problem?
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
a takie pytanie, jak odkręciliście kolektor ssący to bardzo był zasyfiony?
-
[B5 AHU] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
po tygodniu jazdy uszczelka "elring" puściła olej ale okolice śrub były suche. Dałem bo obu stronach dirko i zobaczymy co z tego wyniknie
-
ile płynu mieści sie w układzie chłodzenia?
Dzięki wielkie
-
ile płynu mieści sie w układzie chłodzenia?
Witam szukałem, szukałem i nie znalazłem. Ile mieści się płynu w układzie chłodzenia? 7,5 litra? Z góry przepraszam za zły dział ;/
-
co oznacza wyświetlany komunikat
Dzięki wielkie fanthomas18 to temat do zamknięcia
-
co oznacza wyświetlany komunikat
Witam od jakiegoś czasu wyświetla mi sie jakieś ustroństwo ;/ to jest jakaś inspekcja serwisowa ?
-
Sprężyny tył wymieniać obie czy jedna?
miałem pękniętą z jedną tyłu a kupiłem używane dwie ORI za 60zł bo ciężko mi było znaleźć takie same oznaczenie
-
[B5 AHU] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
jednak żadnego silikonu nie dawałem ponieważ może wydmuchać uszczelkę a przechodząc do sedna sprawy jest sucho