Treść opublikowana przez Szati 1991
-
[B5 AFN] Szybkie pytanie
ooo dobrze byłoby:) Dzieki za pomoc i Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Szybkie pytanie
Dzieki wielki pisze ze wcześniej miałem 60mph a teraz 59.8mph także nie wiem co o tym sądzić;/ może tak, miałem coś koło 75 a fotoradar brał od 80...
-
[B5 AFN] Szybkie pytanie
witam miałem wcześniej 15 a teraz 16 i o ile teraz przekłamuje? bo jak o 10km to przyjdzie mi mandat;/
-
[B5 AFN] Zielona łupa :)
Dzięki ale Twoja na tych felach też fajnie wygląda
-
[B5 AFN] Zielona łupa :)
o to może wpadne widać, że był jakiś biedny ten holender jak tylko w 1 poduszke zainwestował
-
[B5 AFN] Zielona łupa :)
tak z holandii:) a po czym poznałeś? ok jak tylko będzie to przyjade :>
-
[B5 AFN] Zielona łupa :)
quattro jest doczepione bo jakoś lepiej wygląda z tym na grillu jak dla mnie:)
-
[B5 AFN] Zielona łupa :)
hak mi uratował w zimie 2 razy tyłek bo dostałem lekkie dzwony i myśle właśnie co z nim robić zawiecha może zostawie bo w podkarpackim łatwo można stracić podwozie
-
[B5 AFN] Zielona łupa :)
Witam Na forum jestem już dawno ale gdzieś nie było czasu zdjęć zrobić. Audi 97r. 1.9 TDI 110 km zwykła seria jeśli chodzi o wyposarzenie Auto posiada: 4 alusy ori 16 1x poduszka klimatronik 2x el. szyby tempomat 2x podłokietnik radio Blaupunkt London Przebieg 320tyś wiec dopiero jest dobrze dotarty:) Zrobione: wywalony kat wyczyszczone turbo nowe zawieszenie Plany: przód lampy połlifty podświetlane kratki obszycie kiery a wiecej coś bym znalazł lecz budżet nie pozwala ;/ Zdjęć środka może nie będe na razie robił bo nie mam czym sie pochwalić \
-
[ALL B5] A4 b5 AVANT gnije na dole ?
Audi B4 to jest panzervagen także pod względem blach to już B5 go nie przeżyje.... odpowiadam Ci na Twoje pytanie, tak to jest nurek:)
-
[B5 AFN] Dziwne drgania przy ruszaniu
dokładnie to co napisałeś, ale poduszki jakby to były to też nie są tanie ale na pewno sprawdze dzięki za Twoją opinie:) może ktoś sie jeszcze z tym spotkał panowie?
-
[B5 AFN] Dziwne drgania przy ruszaniu
Witam mój problem pojawia się nie zawsze ale może ktoś już z tym sie spotkał... a wiec jak ruszam z 1 to są dziwne drgania na pedałach i ogólnie chyba na całej budzie też, ale nie zawsze takie coś występuje. Czyżby sprzęgło dawało znać o sobie choć mi na nie nie wygląda?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
mi chyba teraz pali więcej ale świst turba musi być
-
[B5 AVG] Pęknięta miska olejowa, spawać czy wymieniać?
w Golfie IV spawałem...ale jak znajdziesz używke to kupuj:)
-
[B5 AFN] Półka tylna pod głośniki
witam chce założyć głośniki na tył bo nie mam i teraz moje pytanie, czy kupować używaną tylna pólke z maskownicami czy wyrzynać w obecnej i kupić ori maskownice jeżeli jest możliwość ich założenia?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
no końcu zrobione wszystko sie zgadza co pisaliście, że auto ożyje i będzie tak samo jeśli chodzi o głośność. Ale najważniejsza sprawa, wyszło, że od turba był pęknięty jeden wężyk gumpwy taki krótki i auto mi przerywało czasem powyżej 3tyś obrotów. Od dzisiaj powinno być zero problemów jeśli chodzi o turbo(odpukać) Także dzięki wszystkim za porady bo samemu to człowiek tylko wymęczyłby sie Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
chodzi mi o te 3 śruby od dołu a nie od turbiny , mam kanał, nawet opuściłem wydech z tyłu żeby przód troche opadł ale nadal dojscie kiepskie. Będziemy sie jutro męczyć
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
witam no wczoraj mi przyszedł gotowy tłumik z samą rurą od Gruchota i dzisiaj wziąłem sie za wymianę i lipa panowie... te 3 śruby od turba poszły fajnie ale problem jest od dołu, Wd40 były pryskane, troche gwinty obrobiłem w nich już i dalej nie chcą sie odkręcić;/ powiedzcie mi jak te 3 śruby od dołu odkręcić bo na forum tylko piszą ze trzeba mieć zestaw kluczy dobry a w to akurat jest zaopatrzony tylko powiedzcie mi jak zrobić dobre dojście do tych 3 śrub?
-
[B5 AFF] Jak osiągnąć taki efekt?
kolega wywalił kata i wstawił strumienice plus dołożył wydech basowy i też fajnie maszyna chodzi
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Dzięki chłopaki za pomoc:) Jak bedzie wszystko fajnie chodziło to postawie zainteresowanym po flaszce Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
dobra i ostatnie pytanie żeby tematu już dłużej nie męczyć, jak wstawie zwykłą rure to nie będzie głośniej w aucie czy bardziej polecacie kupić z tłumik przelotowy?
-
[ALL B5] Wymiana przedniego łożyska
tylko jak bedziesz je zakładał to musisz je zaprasować bo młotkiem możesz uszkodzić nowe łożyska;/
-
[B5 1Z] Łożyska do wymiany?
to na pewno nie łożyska
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
tylko jest taka sprawa ze ja słysze powyżej 3 tyś obr właśnie od strony co jest plecionka taki dźwięki jakby sie miała żarówka spalić;/ czy to też chłopaki byłoby do wymiany? bo 2 raz szkoda wyciągać jakby sie okazało ze to jest to;/
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
czytałem Kali, ale teraz to już mam namieszane w głowie... już sam nie wiem czy mam wstawiać zwykłą rurę czy też plecionke musze wymienić? kolega wyżej polecił mi Gruchota żebym u niego zamówił, ale nie wiem czy musze akurat wymieniać jeszcze plecionke bo nie umiem ocenić jej stanu... Ale powyżej 3tyś obr. dochodzą jakieś zgrzyty, czy to plecionka ?