Treść opublikowana przez Szati 1991
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
i jakbym to zakupił to miałbym wtedy ten fajny dźwięk turbiny? poczytałem troche na forum i kupie od Pana Gruchota ten zamiennik:) tylko podajcie jakieś namiary jak możecie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ale czy może być przyspawana zwykła strumienica czy musi być ta rura w puszce? ahh bede musiał odżałować 200 zł bo turbo pojdzie chyba 3 raz do roboty;/
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Witam byłem dzisiaj zapytać sie o koszty wyciecia kata i powiedzieli mi 200zł a nastepnie powiedział mi ze nie da sie wspawać w środek rury tylko założyć sttrumienice. Czy tak może byc czy coś nie tak zrozumiałem? Bo po niedzieli kat musi być wyciety
-
[ALL] Czy to rdza?
widać że auto malowane było... jeśli ktoś to malował niedbale to właśnie takie pęcherze robią się po jakimś czasie. Jeśli miałbyś auto niemalowane to nie było śladu korozji ani takich pęcherzyków i wtedy blacha byłaby jak nowa
-
[B5 ACK] Jak sprawdzić turbinę
daj mu 2 lub 3 bieg i ogień na tłoki... wtedy wyjdzie nie całkowicie ale tak powierzchownie czy turbo gra
-
[ALL] Lakier
te listwy to gorączka B5... zdejmujesz listwe, trzeba to wyczyścić, potem odrdzewiacz, podkład i farba a potem polerka i tyle:) chyba ze chcesz tylko zaprawe robić ale to po zimie ci odpadnie bo sól zrobi swoje. Już 3 razy to malowałem ale pewnie na tym nie skończy się..
-
[B5 AFN] Pytanie o przerwy w czasie jazdy
jak masz diesla to nie musi mieć przerw
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
jak dla mnie super to wygląda, pewnie za niedługo zakupie podobne ale marki DEPO
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
a może ktoś podesłać zdjęcie jak wygląda po włączeniu samych ringów?
-
[B5 AFN] głośno chodzi sprężarka klimy
Witam szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi... Jak włącze klime to strasznie głośno chodzi, tak buczy jakby;/ na łożysko mi to nie wygląda. Może ktoś spotkał się z tym?
-
[B6 AWX] Pytanie od kompresor od klimy
tak z prawej strony. Dzięki wielkie, następnym razem będe szukał dokładniej
-
[B6 AWX] Pytanie od kompresor od klimy
haha wstydzi i mnie to tego zobowiązał :>
-
[B6 AWX] Pytanie od kompresor od klimy
witam może mam głupie troche pytanie ale ojciec kazał cos sie zapytać o B6... tak wiec bo każdym wyłączeniu auta choć klima nie chodzi słychać syczenie od klimy, czy tak ma być? ajć pomyliłem działy...
-
[ALL B6] Jaki telefon fabrycznie w B6 2004 rok ?
ja mam taki tel
-
[B6 AKE] Problem z czujnikiem poziomu paliwa po odpowietrzeniu układu paliwowego
dzisiaj ten sam problem i ja mam...wczoraj radio grało cały dzień i dzisiaj rano auto nie zapaliło wiec podładowałem i gdy odpaliło wskazówka od paliwa stoi w miejscu a też było koło 20l w baku... jak temu zaradzić żeby wskazówka ruszyła? zatankować ? Audi B6 jakby co odłączenie akumulatora pomogło
-
[ALL B6] Do czego to służy?
mam to w lampce... właśnie też to ciągle wyświetla się ale daje jak na razie ok i jedziemy do przodu :>
-
[ALL B6] Do czego to służy?
:gwizdanie: szkoda że zamiast tego ktoś nawigacji nie wybrał ale nie ma co narzekać :>
-
[ALL B6] Do czego to służy?
no jest w niej telefon także wszystko możliwe... od nawigacji na pewno nie bo nie ma w niej kurcze myślałem że to jakiś fajny bajer a tu od tela
-
[ALL B6] Do czego to służy?
witam do czego służą te 2 przyciski i pokrętło?
-
[ALL B5] Szum powietrza już przy 90Km/h słyszalny
z tego co wyczytałem na forum to regulacja da ci rezultat na niewiele czasu... ale z drugiej strony znowu nowe zawiasy nie sa takie tanie
-
[ALL B5] Szum powietrza już przy 90Km/h słyszalny
luz na drzwiach 3-4mm
-
[ALL B5] Szum powietrza już przy 90Km/h słyszalny
miałem ten sam problem... zawiasy masz kolego do wymiany
-
[ALL B6] Zaczyna brać olej?
u mnie wiem, że na 10 tyś weżmie 300-400ml ale jak na prawie 300tyś nie jest źle... ale tak jak koledze wyżej, 99% turbo Ci prawdopodobnie bierze
-
[B7 BLB] Jaki filtr kabinowy
ja proponuje mann
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ostatnio byłem na giełdzie i stał golf II diesel przebieg 380 tyś i sprzedający mówił: ee to dopiero silnik sie przy nim dobrze dotarł