Treść opublikowana przez Szati 1991
-
[B5 AFN] Cieżko chodzi sprzegło
dzieki wielkie:) jak to bedzie ta rzecz to flaszke masz u mnie
-
[B5 AFN] Cieżko chodzi sprzegło
witam Odkąd mam audi czyli jaies 3 lata strasznie ciezko mi chodzi sprzegło i myślałem ze tak ma być, aż wkońcu okolicznościowo przejechałem sie inną i tam chodziło leciutko. W mojej wszystko chodzi idealnie tj. nie częsie buda ani tam innych zachowań... Jaka może byc tego ewentualna przyczyna?
-
[B5 AFN] Rączka od podnoszenia fotela
sprawdziłem i fabrycznie jednak chyba nie ma... Dzieki Chłopaki za opinie
-
[B5 AFN] Rączka od podnoszenia fotela
Witam Chciałem się zapytać bo nie mam rączki od podnoszenia fotela u pasażera...i czy moja wersja jest bez niej czy ktoś ją wcześniej mógł wymontować?
-
[ALL B5] Ile farby na poszczególne elementy?? malowanie,
ja do malowania zderzaka przedniego i 4 nadkoli musiałem 400ml farby kupić...
-
[B5 AFN] Mycie podwozia
Aha to w takim razie jedziemy na myjnie
-
[B5 AFN] Mycie podwozia
Witam Znalałem niedaleko mnie myjnie która myje podwozie auta tj. podnoszą auto do góry i ogień z karchera :> i teraz moje pytanie czy po zimie taki zabieg jest dobry? nie bedzie potem jakiś konsekwencji? bo nigdy jeszcze tak nie myłem samochodu...
-
[B5 AFN] Piszczenie - problem pomocy ;p
moze cylinderek sie zapiekł...
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
ja wole jednak z napisami, dla mnie lepiej wtedy prezentuje się auto
-
[B5 AFN] Odpadająca konserwacja
miałem dzisiaj robić ale brakło czasu;/ ale w tym tygodniu już trzeba to zrobić mój etap działania będzie taki: czyszczenie, malowanie jakimś odrdzewiaczem, pomalowanie farbą i na koniec baranek bolla Dzięki chłopaki za pomoc
-
[B5 AFN] Odpadająca konserwacja
Dzięki chłopaki w sobote biore się za to żeby się jeszcze bardziej nie pogorszyło... kupiłem sobie dzisiaj jeszcze środek odrdzewiający to może rzeczywiście będzie się to kupy trzymać
-
[B5 AFN] Odpadająca konserwacja
barankiem było robione dopiero i już to samo...
-
[ALL B6] Nankang AS 1 i opony firmy Fortuna
o kur... jak założysz to daj zdjęcie auta z nimi to zobaczymy jak prezentuje się
-
[B5 AFN] Odpadająca konserwacja
witam mam pytanie, co zrobić jak mi konserwacja odpada? już 2 razy to miejsce robiłem i jest dalej to samo;/ może ktoś ma jakieś dobre lekarstwo na to
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
to ja na 20l ropy leje 100ml mixolu i auto nie dość, że chodzi lepiej to jeszcze jest silniejsze
-
[B5 AFN] Dziwne piski
miałem to samo w styczniu;/ ale teraz już przestało mi tak robić i też chętnie dowiedziałbym się co to jest:)
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
w serwisie audi:)
-
[B5 AEB] Kierunkowskazy nie działają (awaryjne ok)
moim zdaniem padł Ci przerywacz bo miałem to samo
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
mój już ma 280tys takżę nie komentuje tego
-
[ALL B5] Uchwyt pod telefon - jakieś pomysły? Nikt nie używa?
ja też odkreciłem ten uchwyt bo tylko zawadzał ale znowu dziury pozostały na konsoli ;/
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
kolega kupił ostatnio passata 98r i niby ma przebieg 205000tyś ale jak piszesz że Twój ma prawie 400 to jego bedzie miał dobre 300tys
-
[B5 1Z] Gdzie w podkarpackim zregenerować turbinę
w niedziele na giełdzie na Załężu jest tam paru co oferuje też regeneracje turbiny
-
[ALL B5] Ciężki wybór.
ja mam takie same jak na 2 zdjeciu tylko 16 i super wygląda
-
[B5 AFN] Popiskuje coś w kole
dzisiaj wyszło szydło z worka, był zapieczony cylinderek jednak ...
-
[ALL B6] Nankang AS 1 i opony firmy Fortuna
ja posiadam Nankang NS2 bo juz z takimi kupiłem auto i sprawują sie świetnie także polecam