Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szati 1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szati 1991

  1. Rozumiem Cię ale 4 lata temu wymieniałem ten krótki odcinek wstawiając zamiennik od Gruchota wraz z nową plecionką i do dzisiaj jest w bardzo dobrym stanie.
  2. Lipa Panowie, wymieniłem wieszaki i dalej są drgania. Plecionka jak nowa więc nie ruszałem. Nie wiem gdzie szukać dalej problemu
  3. Jutro zamówie zamiennik i to złącze elastyczne i zobacze efekt bo na biegu jałowym ciężko z tymi drganiami
  4. Łącznik był zmieniany 4 lata temu przy wywaleniu kata. Ale ten ostatni wieszak ma dość wyrobione te gumowe otwory. Zainwestować w ORI ten łącznik czy szkoda robić koszty?
  5. Witam Ostatnio mam mega wibracje na wydechu, takie że aż klapa bagaznika drży Kat usunięty. Czy kupić drogie wieszaki ORI czy jakieś zamienniki po 9zł za sztuke? Bo gdy złapie tłumik w ręce to wibracje ustają dlatego obstawią opcję z wieszakami.
  6. Szati 1991 odpowiedział(a) na Szati 1991 temat w 1.9TDI
    Hmm używki, ale popatrz na to z drugiej strony, że poducha która ma min. 15 lat raczej nie ma małego przebiegu a temperatura silnika również zrobiła swoje z gumą poduchy. Minusem dla mnie jest, że teraz kierownica ciut drży ale tak to elegancko jeśli chodzi o resztę. Szukałem używek ale ciężko wyrwać w dobrym stanie
  7. Moment 10 Nmm z resztą w książce zrób to sam jest opisane całkiem nieźle
  8. Szati 1991 odpowiedział(a) na Szati 1991 temat w 1.9TDI
    Lewa poduszka pękła Jutro jak ją wyciągnę to zrobię zdjęcie Trochę zmęczona życiem Raczej Lem następne 18 lat nie wytrzyma Dla zainteresowanych Nowy lem 300zł a ORI 450 zł
  9. Szati 1991 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Sprawa wygląda tak,że gdy załączę klimę to przy zmianie biegów telepnie autem i jakby sprzęgło inaczej brało. Czy to wina poduszki?
  10. Postanowiłem jednak zaprzestać przyczyny. niecała litra oleju na 10 tyś km to będzie norma. Tylko dziwi mnie to dlaczego inni mają przebiegi ponad 300 tyś a mieszczą się w 0,5l na 10 tys km.
  11. No dajcie spokój tym Dunlopom, że mają jakieś wady 4 tyś zrobiłem i wszystkie mity obalone. Koledzy niech również potwierdzą, że konkretna opona. Pozdrawiam
  12. Turbo sprawdzę metodą tj. zdjęcia węża od ic i gdy będzie w nim duża ilość oleju wnioskuję, że turbo przepuszcza olej?
  13. UVEX-y dobrze spisują się jako robocze Polecam markę
  14. Reaktywuje pytanie koledzy 3000 km zrobione a oleju dalej ubywa. Zmieniłem olej na MOTUL i na bagnecie ubyło 4 kreski, Jest możliwość jakiegoś sprawdzenia czy turbo przepuszcza olej?
  15. Mnie na 70 zł. Jutro postaram się pojechać na komisariat
  16. KolekcjoneroPL 70 zł przelane 17.04.2015r. na konto za pamięć RAM i zero odpowiedzi ;/ na 66 str kolega ostrzegał ale teraz to po fakcie. Mamy jego dane ale czy prawdziwe. nike166 ale nas podszedł
  17. Mam 1ba ale komfortu w nim nie widze. Pewnie, że zawieszenie jest z Kamoki
  18. Dokładnie :-) w Sziku napewno mają
  19. Kup ori uszczelke i sprawa rozwiąże się, cena 15 zł. Żadnych zamienników korków typu topran itp bo dalej będzie cieknąć.
  20. Zakupiłem na parę miechów Kalenji, trochę twarde ale nie ma co wymagać za taką cenę. Pozdrawiam http://www.decathlon.pl/ekiden-one-plus-szare-id_8311901.html
  21. Czerwony maksymalny stan
  22. Albo opcja zamykania okna na jedno kliknięcie (klamka 45 stopni). I bardzo wskazane jest takowe rozwiązanie ale to tylko przywołałem ciekawostkę z wykładu
  23. Omnigena zakupiona :-) Oby wytrzymała kilkanaście lat :-) Pozdrawiam
  24. Dokladnie Fido :-) Zamykamy temat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.