Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Malowanie proszkowe jest trwalsze do tego nakładana jest gruba warstwa czyli pokrywa drobne rysy itp. ale za to nie dobrałem bardzo jasnego srebrnego metalica ogólnie wybór jest duży bo byłem bezpośrednio u producenta firma ABBechcicki
  2. Horbaczewskiego bodajże
  3. Foty-Wy mieszkacie 500 metrów od siebie.
  4. Dobrze właśnie- bo wygłusza i przez nią mniej się trzesie.
  5. Coś taki szczęśliwy..... podymałeś czy jak ? Nie no co ty tak mnie naszło
  6. No jak obiecałeś
  7. Jako że Piotra żona czyta forum to pisze panie i panowie nastawiam dzisiaj wino z ciemnego bardzo dojrzałego winogrona także jak ktoś będzie bardzo marzł w zimie to proszę o telefon
  8. Zeby nie było tak że po dzisiejszej imprezie na przyszły tydzień nic nie będzie ja ze swoją ślubną mamy wolne na przyszłą sobote według pierwszego planu[tesciowka zamówiona ] do tego Piotr+żona kolega ze spota+żona on wie że za tydzień będzie bibka dlatego my za tydzień jak coś żeby posiedzieć do ok. 2 w nocy.
  9. Zonaty i dzieciaty to już nie chłopak tylko łociec ale dzięki
  10. Zyje i mam sie dobrze U mnie forum jest odpalone 24/h, wiec jak jestem online, to nie znaczy, ze siedze prz kompie. Co do grila, to tak jak gniady napisal, moze by przelozyc na nastepny tydzien ? Bo tam ktos ze spotu ( nie pamietam nicka ani imienia ) mowil, ze tez by chcial podjechac z nami na grila, ale w tym tygodniu ma wesele jakiegos kumpla. No chyba, ze robimy meeting grilowania to i w nastepnym tygodniu tez sie trzasnie Dokładnie jest kolega bardzo chętny z żoną mają wpaść ale właśnie za tydzień .
  11. Godzina roboty - to i nawet w pochmurny ponury dzień można zrobić
  12. Siema w końcu mam chwile wolnego tak dla przypomnienia to w przyszłą sobote miały być poprawiny także jeszcze się nie dopisuje bo nie wiem
  13. A Ty co wodzirej
  14. Na Dworcowej koło starego PKSu jest sklep do amerykańców i u mnie na muchoborze wielkim jest warsztat ale nie wiem czy części zamawiają itp.
  15. Pralka to raz w miesiącu
  16. Mam nadzieję że tym razem Karol z małżonką zaszczycą nas swoją obecnością Słodziutkie lukrowe pączusie wzięły góre
  17. :good: :good: :good:
  18. Nie było za dużo ludzi ale na sam koniec zrobiło się bardzo wesoło mysle że na następnej imprezce bedziesz bo byliśmy z kobitami i było bardzo fajnie.
  19. Nie no jak z vat-u to by trzeba było wziąść 0,5l
  20. Tak jak mówiłem 1 minute a najlepsze jest to że ten 241 jechał z Kochanowskiego więc można było tam u Piotra wsiąść na dzielni.
  21. Pracuje.
  22. Grill mega udany !!! oby więcej takich spotkań :good: :good:dziękuje organizatorom jak i przybyłym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.