Treść opublikowana przez Gniady
-
[ALL] Alusy - malowanie proszkowe czy natryskowo?
Malowanie proszkowe jest trwalsze do tego nakładana jest gruba warstwa czyli pokrywa drobne rysy itp. ale za to nie dobrałem bardzo jasnego srebrnego metalica ogólnie wybór jest duży bo byłem bezpośrednio u producenta firma ABBechcicki
-
Spoty wrocławskie
Horbaczewskiego bodajże
-
Spoty wrocławskie
Foty-Wy mieszkacie 500 metrów od siebie.
-
Spoty wrocławskie
- [B5 AFN] Osłona górna silnika AFN polift do przedlifta ?
Dobrze właśnie- bo wygłusza i przez nią mniej się trzesie.- Spoty wrocławskie
Coś taki szczęśliwy..... podymałeś czy jak ? Nie no co ty tak mnie naszło- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
No jak obiecałeś- Spoty wrocławskie
Jako że Piotra żona czyta forum to pisze panie i panowie nastawiam dzisiaj wino z ciemnego bardzo dojrzałego winogrona także jak ktoś będzie bardzo marzł w zimie to proszę o telefon- Spoty wrocławskie
Zeby nie było tak że po dzisiejszej imprezie na przyszły tydzień nic nie będzie ja ze swoją ślubną mamy wolne na przyszłą sobote według pierwszego planu[tesciowka zamówiona ] do tego Piotr+żona kolega ze spota+żona on wie że za tydzień będzie bibka dlatego my za tydzień jak coś żeby posiedzieć do ok. 2 w nocy.- Dzień Chłopaka :)
Zonaty i dzieciaty to już nie chłopak tylko łociec ale dzięki- Spoty wrocławskie
Zyje i mam sie dobrze U mnie forum jest odpalone 24/h, wiec jak jestem online, to nie znaczy, ze siedze prz kompie. Co do grila, to tak jak gniady napisal, moze by przelozyc na nastepny tydzien ? Bo tam ktos ze spotu ( nie pamietam nicka ani imienia ) mowil, ze tez by chcial podjechac z nami na grila, ale w tym tygodniu ma wesele jakiegos kumpla. No chyba, ze robimy meeting grilowania to i w nastepnym tygodniu tez sie trzasnie Dokładnie jest kolega bardzo chętny z żoną mają wpaść ale właśnie za tydzień .- [B7 BPW] Opony zimowe-zmiana
Godzina roboty - to i nawet w pochmurny ponury dzień można zrobić- Spoty wrocławskie
Siema w końcu mam chwile wolnego tak dla przypomnienia to w przyszłą sobote miały być poprawiny także jeszcze się nie dopisuje bo nie wiem- Spoty wrocławskie
A Ty co wodzirej- Spoty wrocławskie
Na Dworcowej koło starego PKSu jest sklep do amerykańców i u mnie na muchoborze wielkim jest warsztat ale nie wiem czy części zamawiają itp.- [B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Na spota przyjechać.- Spoty wrocławskie
Pralka to raz w miesiącu- Spoty wrocławskie
Mam nadzieję że tym razem Karol z małżonką zaszczycą nas swoją obecnością Słodziutkie lukrowe pączusie wzięły góre- F1, Rajdy i Motorsport
:good: :good: :good:- Spoty wrocławskie
Nie było za dużo ludzi ale na sam koniec zrobiło się bardzo wesoło mysle że na następnej imprezce bedziesz bo byliśmy z kobitami i było bardzo fajnie.- Spoty wrocławskie
Nie no jak z vat-u to by trzeba było wziąść 0,5l- Spoty wrocławskie
Tak jak mówiłem 1 minute a najlepsze jest to że ten 241 jechał z Kochanowskiego więc można było tam u Piotra wsiąść na dzielni.- Spoty wrocławskie
Pracuje.- Spoty wrocławskie
Grill mega udany !!! oby więcej takich spotkań :good: :good:dziękuje organizatorom jak i przybyłym - [B5 AFN] Osłona górna silnika AFN polift do przedlifta ?