Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Może poprzedni właściciel zablokował możliwość wyjęcia płyty. Da się to zobić VAGiem. Jeśli w kanale 67 adaptacji jest wpisane 255 to płyty nie można wyjąć (coś w rodzaju zabezpieczenia przed kradzieżą płyty). Trzeba zmienić tą wartość na 0, wtedy przycisk 'eject' będzie aktywny. Jeśli nie pomoże, to problem jest gdzie indziej, ale wtedy po podłączeniu VAG-a na pewno pojawi się błąd i będzie wiadomo o co chodzi.
  2. Heloł Z jednym kablem to sobie poradzisz bez wyciągania tego. No chyba, że przerwanie jest bliżej drzwi to niestety bez ściągnięcia tapicerki drzwi się nie obejdzie - nie trzeba wyjmować całej wiązki, tylko na tyle żeby sobie ułatwić dostęp do kabla.
  3. najpierw klubowicze a później reszta Aaa, czyli zwykłych mamy w czarnej doopie To nie jadę
  4. Nie widzę, żeby gdzieś przyjmowali zapisy na letni
  5. No jak dziś korzystałem z pogody. Najpierw grillek a potem jazda konna :> O ile się nie mylę w moim jest LX 819. Sprawdzę.
  6. Dzięki za spocika Ciekawe, że jak wracałem to po drodze wszystkich spotykałem
  7. A ja dla odmiany dziś wpadnę, bo mnie dawno nie było :>
  8. Wczoraj w Raporcie na TVN Turbo była obszerna relacja ze zlotu ogólnopolskiego audi a3. Nawet Patryk z CompSportu się wypowiadał przed kamerą. Ciekawe czemu na naszym zlocie nie bywa TVN
  9. Ech, nie zauważyłem Twojego pytania Tak, oba katy są na miejscu.
  10. Jeśli eksperymenty były robione, to chyba nie ma sensu marnować kolejnej poduchy
  11. Jeśli chodzi o wielkość to dobrze, tylko jak przedwczoraj przejeżdżałem, to jeszcze miała taki delikatny błotny kolorek.
  12. No wszyscy korzystali chyba z dobrej aury i woleli siedzieć na zewnątrz niż przed kompem :>
  13. Widzę, że wrócił temat poduszek z B7/TT/C6. Mam taką kierę z B7 (a może z A6 C6), u siebie i też czasem sie zastanawiam, czy ta poducha odpali w razie jakiegoś nieszczęścia (odpukać!!). Naszła mnie taka myśl. Załóżmy, że poświęciłbym taką poduchę. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć, jak przeprowadzić eksperyment wystrzelenia takiej poduszki, aby mieć pewność, że będzie to zbliżone warunkami do sytuacji instalacji poduchy dwunabojowej w aucie ze sterownikiem do jednonabojowej ?
  14. Czołem :hi No pogoda nas nie będzie rozpieszczać, ale nie powinno lać jakoś mocno.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.