Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Moja odpaliła bez większego problemu przy -16, po całej nocy stania w szczyrku :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Któregoś dnia dzwonek do drzwi a tam 20 bachorów "Tato, Tato!"
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Jeśli na Late w BS było rzeczywiście BTDC to kąt masz do ustawienia - opóźnić o jakieś 6 stopni.
-
[B6 AVF] Przy kolizji nie wystrzeliła poduszka jaka przyczyna?
Może ktoś wyłączył poduszkę pasażera Vag-iem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mi się podoba opcja 1
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co wy tam znów będziecie dłubać ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie ma to jak urlop 55 cm mają te pióra.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gryfi, możesz mi skombinować takie jedno pióro Aero ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja będę, jak zwykle zresztą :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No tylko Ty masz już swoje lata P.S. Godzic sorki, ale telefon mi się rozładował.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba nie ma gdzie, wszystkie drogi czarne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chciałeś oryginalnie to jest oryginalnie - poprawiłem swój post z życzeniami :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niech nam żyje piter zdrowo i ma w łóżku kolorowo. Niech mu fura zawsze żywa i paliwka nie zużywa. Niech mu głowa lekką będzie po imprezie zawsze wszędzie. Niech nam żyje sto lat sto lat i się czuje jak małolat. Ja się wolałem nie przyznawać, ale napiszę ... przedwczoraj mi stuknęło 34 wiosen. Więc mam bliżej do 40 niż Ty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Do jutra to zejdzie, bądź posolą Umawiałem się na jutro do kina, ale nie wiem czy będą bilety. Jak będe wolny to się piszę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Raczej nie będzie tego śniegu dużo niestety.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
-nko w ten niedzielny poranek.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To kiedy wymieniamy ? :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja, jak przystało na sobotę, obijam się na całego- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Za mocno wyje i wkurza mnie to. Będzie wymiana tak szybko jak to będzie możliwe :> Jeszcze muszę coś zrobić z uszczelkami, bo mi szumi zbyt mocno powyżej 160 km/h- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciężko się nie zorientować - wyje jak ch*j :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to co zrobiłeś? Zachciało mi się zabawy na śniegu i przyj****em w krawężnik :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja się dziś dowiedziałem, że jednak, zgodnie z moimi podejrzewaniami, uwaliłem łożysko w prawym tylnym kole. Przednie prawdopodobnie też będzie do wymiany- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak mu firefox działa to tam ma wszystko w porządku- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to mozliwe, że ten program wpisał jakiś proxy do konfiguracji IE, żeby ruch przechodził przez jego filtr. W IE Narzędzia -> Opcje Internetowe -> Zakładka Połączenia -> guzik na dole Ustawienia sieci LAN Wyłączyć używaj proxy na dole. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu