Treść opublikowana przez proton2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe ... identyczne jak moje Ja się dopiero w tym tygodniu dowiem jak na moim będą wyglądać. Wziąłeś z ET 30 czy 40 ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Najlepsze są autka takie jak moje - na 14-tkach
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wczoraj zalałem V-Power Diesel GTL po 3,69 - Stacja Shell Bielsko-Biała ul. Warszawska
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Eeee, ja opuściłem Auchan o 19:55. Staliśmy tam kupą do 19:50 gdzieś.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Było miło dziś. Szkoda, że ten wiatr trochę dawał popalić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to Auchan
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
YYyy, chyba pod sarnim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pewnie, zawsze jest
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak na poważnie nie masz opon czy czekasz na kolejke do montażu ? No nie ma, nie dotarły jeszcze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sie będzie nabijał z cudzego pecha :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
własnie..np.od 2 tyg marudzisz,że felg nie masz Nie narzekam. Przyjmuję z pokorą co mi życie przynosi, a niestety zwykle mam pecha, więc trzeba wytrzymać Jutro też będę na zimówkach :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Polacy narzekanie mają we krwi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry wszystkim Widzę, że nam się ekipa powiększa
-
[B5 AKN] Co oznaczają te błędy ?
Obwód otwarty bądź zwarcie do + - błąd sporadyczny - czyli nie ma ciągłej przerwy w obwodzie. W drugim przypadku ładnie prosi o wejście w adres 17 'Bitte Adresse 17 eingeben' - immo w liczniku.
-
[B5 AVV] Po wymianie żarówki, nadal nie działa światło mijania
Nie wiem jak w B5, ale w mojej B6 miałem taką dziwną sytuację, że w trakcie jazdy padła mi żarówka od lewego kierunkowskazu z przodu, po 2 czy 3 włączeniach tegoż kierunkowskazu komputer zaczął też wyświetlać błąd tylnej żarówki stopu i postojowej - jak się okazało faktycznie nie świeciły. Po wymianie żarówki od kierunku wszystko zaczęło świecić normalnie i błąd już się nie pojawiał od żadnej z żarówek. Sugeruję więc, że może warto sprawdzić także pozostałe żarówki.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Faktycznie, chyba wszyscy porządki świąteczne robią i nie mają czasu na zajrzenie na forum Anyway, ja również wszystkim życzę wesołych, zdrowych i rodzinnych świąt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No widzę, że szykuje się wam fajny spocik. Do tego pogoda dopisuje Ciekawe czy przed świętami będzie miejsce na parkingu przed Areną :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No jak tak dalej pójdzie to niewykluczone, że mnie rzeczywiście zima zastanie ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Boję się, że za tydzień nie porównamy, bo moje opony jak przyjdą w środę to będzie dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A gdzie się prezes podział ? Się coś nie odzywa od wczorajszego spociku.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gicior Jakie masz parametry tych obręczy ? Ja dziś na próbę założyłem na przedniej osi jedną 18-tkę i kurcze strasznie mało miejsca zostaje koło tego ramienia pionowego z piastą.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
my ? A któżby inny ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mamo! Znowu się ze mnie nabijają ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mamy zbyt wyszukany gust :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry wszystkim Moje oponki też nie dotarły, mimo zapewnień naszego kolegi z klubu, że we wtorek wyśle