Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zawieźcie pozdrowienia od ekipy B-B
-
[ALL B6] Schemat elektryczny
Znalazłem kiedyś coś takiego LINK. Na stronie 52 jest schemat podłączenia licznika.
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę w szarym sedanie B6 1,9, z którym dość długi odcinek jechaliśmy razem drogą S1 Bielsko - Cieszyn .
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja naliczyłem 8. I nawet światła specjalnie dla nas włączyli
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fajne spotkanko ... jak zawsze zresztą Fury 'zvagowane' i posprawdzane. Szkoda, że vag rdzy nie usuwa, bo bym sobie skasował No i oczywiście miła atmosferka przy i :beer1: .
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, zobaczymy co tam ci wyskoczyło i jak się da to skasujemy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Trudno powiedzieć, jeszcze jestem w robocie, ale nie powinienem się dużo spóźnić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, vag mam zabrany. Nie wiem tylko czy będzie działał, bo mam system zmieniony na laptopie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja będę oczywiście
-
[B6 AKE] Przestoje podczas przyspieszania
Nie wiem czy dokładnie tak samo masz jak ja miałem, ale napiszę ... W moim AKE miałem coś takiego, że po wdeptaniu na III-ce czy IV-ce w okolicach 2200-2300 silnik miał taki moment zastanowienia, tzn. nic się nie działo przez chwilę (nie wiem dokładnie z 1 do 2 sekund). Przeglądając dogłębnie AKP doszedłem do wniosku, że mogą to być przycinające się kierownice w turbinie jak i zasyfiona instalacja podciśnienia. Wziąłem więc kompresor, przedmuchałem N75 i większość wężyków podciśnienia. Samo przedmuchanie już dało odczuwalne rezultaty, ale to jeszcze nie było to. Zacząłem więc jeździć używając mocno prawej nogi i po paru tygodniach problem ustąpił całkowicie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W moim parchu nie ma tempomatu niestety, więc nie wiem jak sie go włącza nawet, ale powinienem mieć vag to zobaczymy czy coś tam się da pomieszać. Może coś jeszcze przestanie działać
-
[ALL B6] Problem z uruchomieniem auta po całkowitym rozładowaniu akumulatora
Spróbowałbym podpiąć inny na pewno sprawny akumulator. Paląca się kontrolka ESP po odłączaniu akumulatora to sprawa jak najbardziej normalna.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dobrze, że ja nie mogłem pojechać, bo bym się pewnie przeraził ile to tych rumaków już uciekło z zagrody
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mam nadzieję, że w środę zobaczę wasze wykresiki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Haha, nie zgadliście - ja przy herbatce Zależy czy w górę czy w dół nie ma serii
-
[A6 C5] Symbol żarówki na FIS'ie - jak zlokalizować błąd ?
A nie ma na FIS-ie informacji, o którą żarówkę chodzi ? U mnie np po przekręceniu stacyjki ładnie wypisuje np. 'LEFT BRAKE LIGHT' itp.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tylko Marcin ma niestety. Póki co to jeszcze dość droga zabawka żeby to sobie ot tak kupić do kasowania błędów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ciekawe co Wam tam powychodzi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pewnie nie uwierzycie, ale jechałem prawie cały czas zgodnie z przepisami . Raz tylko na autostradzie przycisnąłem do 200, ale trochę strach w oczach bo mam zimowki z indeksem prędkości do 190km/h
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to widzę, że ciekawie było na spociku jak zwykle Ja wczoraj zrobiłem prawie 900 km po naszych pięknych drogach i muszę przyznać, że drogi w BB są na prawdę niezłe. To co widziałem nieraz po drodze sprawiało, że mi wszystkie włosy stawały na baczność Po prostu istny koszmar. Zaczynam się zastanawiać czy 18" felgi to dobry wybór :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No jeśli to będzie szybki numerek to nawet na tyłku się nie przyda, ale w normalnej sytuacji może być gdziekolwiek sądzę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hmmmm ... pieprzyk może być sexy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
E tam zaraz zakochany Nie należę do wylewnych duszyczek więc się nei rozpisuję P.S. Na 100% mnie jutro nie będzie niestety.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Noo to jutro chyba będzie święto Mnie na 99% jutro nie będzie. Trafił mi się wyjazd i raczej nie ma szans żebym zdążył wrócić do 20-tej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Uuu, to będę musiał się udać na kurs, na którym zbije mi te 6 kropek. Ciekawe co będą pokazywać. Boję się, że gołych facetów