Treść opublikowana przez proton2
-
[B6 AVF] Gdzie dostanę taką kostke do radia ?
TUTAJ są rozpisane numery części wszystkich pinów, kabli do naprawy instalacji radiowej jak i wtyczek. Zostaje tylko wycieczka do ASO
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
16505 P0121 ewidentnie czujnik otwarcia przepustnicy/wciśnięcia pedału gazu. Jak masz elektroniczny pedał a nie linkę, to w nim upatrywałbym problemów. Drugi błąd wygląda na przeładowanie turbiny, może przy tej przekładce ktoś grzebał przy sztandze turbiny i teraz są jaja.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Noo raczej Wojtkowi należy się ten tytuł. Z moimi umiejętnościami mogę mu co najwyżej podawać klucze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To może być zapchany filtr lub np. uszkodzenie pompy paliwa.
-
[B6 AMB] Schodzi powłoka na tunelu środkowym
Szukałbym raczej używki na allegro. Jest trochę rozbierania żeby ten tunel wymienić, ale uważam, że każda próba malowania, czy innych działań, zupełnie nie da efektu i będziesz jeszcze bardziej zniesmaczony wyglądem tunelu niż w tej chwili.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mój złomek się nie nadaje niestety
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe, no nie przesadzajmy Cośtam dłubię, ale daleko mi do eksperta.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przecież wiesz, że ja nie należę do wylewnych osób @Wihajster Q wygląda tak samo jak ośka, więc tu nie ma różnicy. Poza tym laski raczej nie lecą na avanty, a ja wolę avanta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie tak...może w przyszłym życiu Coś mi się wydaje, że masz rację niestety ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to gratulacje !! Ciekawe czy mnie to kiedyś spotka.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wyczytałem, że przyczyną gaśnięcia silnika może być niesprawny EGR, więc może dlatego gaśnie Robertowi ten motorek. Trzeba uzdrowić EGR i myślę, że sprawa będzie jasna.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Noo, dotarłem Musiałem jeszcze pomachać łopatą, bo mnie zasypało Jadąc do domu miałbym dzwona przez jednego palanta, który wyjechał do połowy drogi i ledwo ruszył, podjeżdżając na tyle, że się zmieściłem. Co do auta Roberta, to przypomniało mi się jeszcze, że w tych silnikach lubią pękać głowice w miejscach osadzenia PD-ków. Pisał o tym ktoś na AKP. Jak znajdę ten temat to podeślę linka. Jeśli przełożenie PD-ka w inne miejsce nie da efektu, to można rozważyć i tą ewentualność. A co do EGR, to cholera żałuję, że nie właczyliśmy grupy 3 basic settings, byłoby widać, czy na 100% egr jest nieczynny. Ale jak będzie autko na warsztacie to można to sprawdzić Cieszę się, że tyle osób przyjechało. Dzięki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe, nie będzie browarka bo nikt nie trafil Po tygodniowym urlopie niestety dostaję w tyłek i nie mam zbytnio ochoty, po całym dniu spędzonym przed kompem w pracy, jeszcze dłubać po necie po pracy. Xandmar, magnesik się wozi w bagażniku cały czas, więc jutro będę go miał ze sobą. Nie wiem tylko jak będzie z moi przybyciem na czas, ale się zobaczy.[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 23:00_________________________________________________ Ale w Skoczowie ładnie dzisiaj. Białe drogi i pobocza, w ogóle wszędzie biało
-
[B6 AVF] Czy można zakładać łańcuchy w quattro ?
Cytat z instrukcji obsługi: "Łańcuchy przeciwśnieżne, również w samochodach z napędem na cztery koła, wolno zakładać tylko na przednie koła".
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wam to tylko imprezki w głowie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
snoby tak już mają :gwizdanie: LOL Anyway tak wygląda koło mnie
-
Powrót zimy
W Bielsku-Białej sypie niesamowicie. Tak to wygląda w moich okolicach. Zdjęcia takie sobie, ale nie chce mi się wyłazić na zewnątrz Ta choinka co jest prawie ledwo widoczna na drugiej fotce ma jakieś 70cm wysokości
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba jadę na małą przejażdżkę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zdaje się, że w środku karoseria się nie zmieniła, więc założyć się pewnie da. Dłubania pewnie byłoby sporo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie narzekać, świetnie się jeździ
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Szkoda, że u nas TAK nie ma
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dotarłem Troszkę poćwiczyłem moje quattro pod domem. Ślisko niesamowicie, pod śniegiem zrobiła się taka warstwa lodu. Ledwo się w bramę zmieściłem, bo mam dość ostro z górki i muszę skręcić w bramę. O wyjeździe w tej chwili innym autem niż moje nie ma mowy w tej chwili A w mieście w sumie drogi czarne i nie można poćwiczyć. Ilu nas to tam było ... niech no policzę ... 1,2,3 ... 7, a właściwie 8 jeśli licząc małego zapaleńca motoryzacji, który wsuwał loda aż mu się uszy trzęsły Spot fajny, odwiedziło nas kilku smutnych panów z krótkofalówkami i stanowczo spoglądając powiedzieli 'tu nie wolno palić'
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja będę Dziwne, nie ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak to dobrze być kawalerem, chodzić gdzie się chce i kiedy się chce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na mój skromny nos to najpierw robi się wszystko z silnikiem, a potem do jego stanu i modów robi się program.