Treść opublikowana przez Nelson
-
[ALL B5] Audi S4
Niższa temperatura na zewnątrz + zimny silnik = bogatsza mieszanka paliwowa, w taki właśnie sposób wytwarza się więcej para wodna(z chemii H20, gdybyś nie wiedział) Jak będziesz potrzebował korepetycji również z fizyki, daj znać
-
Spoty wrocławskie
właśnie w styl auto nie mają, to u nich kosztuje 37zł od śruby za wykręcenie jak się nikt nie znajdzie to spróbuję z nabiciem klucza 19, a jak się nie uda to do aso Spierdolisz gwint i będzie po jabłkach. A u mnie panowie klękło zawieszenie...
-
Spoty wrocławskie
Bardzo mnie to cieszy cipek:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Hehe. No to się pilnuj, bo wykurwisz tak jak tamten na harem i Ci dupsko pęknie:grin:
-
Spoty wrocławskie
Ryczę ze śmiechu:grin: Skoro światła w celach już pogaszone to szwagroszczak yebnie wiersz z wytwórni ZK Rawicz pt. "Krasna Kanioła"... Planeta kopsa żaru, ptaszki gicio cieniują. Traktem buja się Krasna Kanioła targając samarę. Zza krzaka wyknaja się Skowyr Multirecydywa – susząc tryby. Truknął – pucuj się – Krasna Kanioło. Dokąd się bujasz? Co tam taskasz w samarze? Krasna Kanioła kryje patrzałki i truka: doginam do Zgredki Korniszonki i targam rakietę z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem. Skowyr Multirecydywa mlasnął lizawą i bujną w las. Buja się buja, kika – jest jama. Obciął w koło – gicio – warknął. Podklepał, zataranił do klapy. Pucuj się – zatrukała mu Zgredka. – To ja Krasna Kanioła, przytargałam Ci rakiete z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem. – Gicio – zatrukała Korniszonka stargając się z koja. Odsznurowała klapę i legła z powrotem na gondoli. Wtem w klapie wyknajał się Skowyr i obciął sprawę jak komornik szafę. Wjechał pod mańkę, prosto pod kojo Korniszonki. – Wskaż co przytargałaś – truknęła Zgredka. Wtem Skowyr Multirecydywa mlasnął lizawa, warknął i zarzucił Zgredkę. Zasznurowła klapę i bujnął się na gondolę. Tymczasem Krasna Kanioła buja sięprze gaj – podjeżdża pod chate, podklepuje i tarani do klapy. – Zgredka! – pucaj się! – Kto tam! – odtruknął Skowyr. – To ja Krasna Kanioła, przytargałam rakietę z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem. – To gicio! – truknął Multirecydywa, bryknął z woza i odsznurował klapę. Klapa pękła iKrasna Kanioła wjechała pod mańkę. Obcieła sprawę i truknęła – Siema Zgredka! Skąd u Ciebie takie duże patrzałki i blindy na kichawie? – Żeby Cię mogła gicio obciąć. – A po co Ci takie duże radary? – Żebym mogła Cię gicio słuchać. – A po co Ci takie duże i długie tryby? – Żebym Cię mógł wszamać – truknął Multirecydywa i zarzucił Krasną Kaniołę. W tym samym czasie koło chaty bujał się gajowy Marucha. Obciął przez lipo pod mańkę Korniszonki i przyuważył Skowyra Multirecydywę w gondoli Zgredki. Maruch przetargał się przez bardachę pod mańkę, wytargał giwerę i wykręcił dziesionę na Multirecydywie. Po tym pochlastał samarę i wytargał Krasną Kaniołę i Zgredkę Korniszonkę. Strzały usłyszeli gady i wjechali pod mańkę. Okazało się jednak, że gajowy Marucha miał ćwiarę z kozakiem i wszyscy wyjechali na wolkę.
-
Spoty wrocławskie
Wosk utrzyma Ci się max 2-3 miechy, w zależności czy garażujesz auto czy też nie.
-
Spoty wrocławskie
Bardzo dobra firma, maja kilka opcji renowacji lakieru. Polecam FleshCar | Szybkie naprawy lakieru, autokosmetyka, wulkanizacja pany, podpowie mi ktoś jeszcze jakieś dobre miejsce do polerki etc? lustereczko mi się marzy chyba, że ta dziupla jest ok? Do superba 1200 zł kosztuje renowacja która zajmuje im 3 dni. Jest to z ochroną na ileś tam lat mogę Ci podać namiar do właściciela. A ja takie rzeczy to se robie se sam:banan:
-
Spoty wrocławskie
Zdradziłeś Audi suko?
-
Spoty wrocławskie
Emil zarabia 15k złotych, więc on ma gass w d*pie:naughty:
-
Spoty wrocławskie
Ja mam zaufanego gaziarza we Wrocku. Paweł z Wilczyc:wink:
-
Spoty wrocławskie
Jeżdżenie klekotem bawi do pewnego czasu. Papol, w tym momencie znalezienie dobrej ski to bułka z masłem, u Sida wszyscy wyprzedają fury na potęgę. Weźmy np furę Bracusa, bardzo przyzwoity stan, wszystko co może się posypać wymienione. Więc jedynie gass trzeba dołożyć Emil jak tak bardzo razi Cie gaz w autach, to załóż fundacje przeciwników gazu, róbcie pikiety, strajki na Wiejskiej może nawet głodowe:wink: Ja zaoszczędzone pieniądze wolę wydać na dobry balet, niż sr** pieniędzmi na Orlenie i patrzeć z pogardą na auta z eco paliwem:grin: To byłem ja jarząbek:wink:
-
Spoty wrocławskie
Masz te same obawy, które ja mam przed kupnem S4. Dzieci, żony i psa nie masz, więc odpowiedziałeś sobie sam. Ja jeżdżę w pojedynkę, wożę powietrze w kombi. Więc S3 jest tu najlepszym rozwiązaniem, ewentualnie jak zaproponujesz odpowiedni price, mogę się zastanowić nad sprzedażą mojej suki:wink: Tutaj macie lepszy filmik dotyczący tej S3. Gość ogarnia furmankę ze zmianą biegów.
-
Klekot na wodę :)
Dużo jest z tym zabawy? KANAL spytaj kumpla jaka jest różnica w spalaniu przed i po. Będę wdzięczny.
-
Spoty wrocławskie
Witam, serdecznie:decayed: Jak zdrowie Panowie?
-
Spoty wrocławskie
Szkoda, że rąk mu nie połamałeś... Ja bym tak zrobił
-
Spoty wrocławskie
podaj kod silnika jak są żywe a kod silnika to ajl to jestem zainteresowany Nie zalegają komuś opony 13 cali ? Kod silnika to AGU, ale moc ta sama więc z pewnością pasują. Są żywe wraz z listwą. Opony 13 też mam, cały komplet opon 6-7 mm do wzięcia za 100 zł
-
Spoty wrocławskie
Turbo jakieś większe ? :polew::polew::polew::polew: jeszcze będzie więcej palił Słupek bez osprzętu.
-
Spoty wrocławskie
Nie wyrobiłem się na spota:kwasny: Panowie mam słupek od 1.8 T, są wtryski, itp...
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Być może nie kradną, ale spokój jest bezcenny:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ja za garaż płacę 246 zł. Ponadto robię 8-9k rocznie. Na liczniku pewne 273:wink:
-
Spoty wrocławskie
Skończcie pier**lić, trzeba latać na tłusto:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Tam lekko wynosi przed wjazdem do tunelu, pewnie wolno nie jechał
-
Spoty wrocławskie
Laguna, gdybym chciał umówić się z Tobą na randkę, powiedziałbym Ci wprost. Chciałem numer do tego gościa:grin:
-
Spoty wrocławskie
Ale tutaj się gangsterka odpierdala:grin: Laguna, daj tu numer telefonu, załatwię to po swojemu:wink: