Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czeslaw82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czeslaw82

  1. bąbelków powietrza nie widziałem, ale muszę zbadać u jakiegoś szpenia spaliny w płynie. Jakie koszta są z uszczelką? Nie robiłem nigdy i nie wiem czy dałbym radę sam.
  2. I jakie są efekty, bo mam taki sam problem??
  3. nigdzie nie widać żeby puszczał płyn. A na korku nie ma śladu, poza tym korek szczelny bo jak ciśnienie sie tworzy w układzie to trzeba go odkręcić, żeby powietrze uszło. Jak sprawdzić w 100% czy uszczelka jest walnieta. Auto ma mały przebieg i rzadko jest uzywane. Nigdy nie miałem awarii uszczelki w żadnym aucie.
  4. podłączając się pod temat, mam problem w avg 1999r z ubywającym płynem węże twardnieją , a ogrzewanie czasem działa a czasem nie. Jak zbiorniczka nie zakręce do końca to trochę jakby mniej ubywało, a jak jest zakręcony i go odkręcam to jest psiknięcie i płynu przybywa.
  5. a skąd masz mapy Polski do navi?
  6. jak w temacie, avant z malutkim przebiegiem, garażowany i prawie nieużytkowany gubi listwy. W tej chwili juz 3 drzwi odłażą. Jest jakiś ratunek?
  7. czeslaw82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    dużo zabawy żeby pajączka wydłubać? ---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- czy do przeczyszczenia nie trzeba go wyciągać? ---------- Post dopisany 27-06-2012 at 01:26 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 00:09 ---------- metodą prób i błędów udało się. dzięks za pomoc fanatykom
  8. jak w temacie, z króćca się leje do środka klapy tylnej. Co z tym robić?
  9. zastanawiam się czy jest sens go dłubnąć o te pare ps w góre?
  10. 1.9 TDI 110km avg 1999r, zakupiona w 2008r pierwszy właściciel w kraju, nalot potwierdzony wpisami i zużyciem na dzień dzisiejszy to 170 tys km. Używane do niedzielnych przejażdżek, garażowane. Jedyny plan to z czasem podniesienie mocy i momentu. Minusy - ciasnota z tyłu. Wyposażenie: -navi plus -chromy -szyber -16cali ronal -boazeria <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  11. czeslaw82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    udało mi się dzisiaj nawet włączyć na chwilę tempomacik, ale zgodnie z tym że manetka przerywa na położeniu środkowym i 011 mryga, więc po chwili się wyłączył.
  12. czeslaw82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    koledzy a w Wawie ktoś by mi pomógł z tempomatem w A4b5 1.9avg? Nie działa od zakupu auta. ---------- Post dopisany 15-06-2012 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2012 at 10:42 ---------- podpiąłem pod vaga i przy przełączaniu manetki tempomatu przerywa wyświetlanie kodów w 3 kolumnie. Czy to oznacza że manetka jest padnięta? Pedały działają okej ---------- Post dopisany 16-06-2012 at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2012 at 11:13 ---------- Nie wiem co robić?
  13. Czujnik jest w głowicy od strony kabiny? Tam jest jakieś platikowe kolanko. Co tam się wymienia?
  14. A ja mam problem ze znikającym płynem, robi się podciśnienie w układzie, a jak odkręcam zbiorniczek to układ robi "psik" i płynu przybywa trochę. A4b5tdi avg 172tys km orginal. Silnik podrzygany borygiem z tyłu, od strony turbo i rozrządu.
  15. Błagam pomóżcie, nie mogę odkręcić filtra oleju w a4b5 avg. Cały się powyginał, a ze śrubokrętem mało miejsca i strach że go obetnę.
  16. mam służbowe auto i moje a4 stoi cały czas nieużytkowane. Przepalam co jakiś czas, ale nie wiem czy to wystarczy. auto ma 160tys km w orginale i od lipca stoi.
  17. mam afn 160tys km sprawdzony, sztywny jak pal. chodzi prawie jak na pompowtryskach i do tego full poliftowy. passata ahu miałem z 340tys i latał żwawiej od afn, ale był pewnie dłubnięty. miałem passata b3 1.9 td silnik aaz i tamto przy zakupie miało 350 na szafie jak sprzedawałem 400 i laleczka była.
  18. testowałem bio na mercedesie 1320 z 97r, scanii 94-310 z00r 2lata i wszystko ok(60tys km oprócz zimy,bo zcina od -5), passatem ahu 97r z 300tys km rok na tym jeżdziłem i gitara, a teraz afn z przebiegiem 160tys km co drugie tankowanie leje. Fakt jest taki, że bio na pewno jest mniej kaloryczne, gęstsze i auto jest słabsze. spalanie można osiągnąć takie same, ale trzeba troche zwolnić. Słyszałem, że podobno bio podgrzane ma lepsze właściwości smarujące i dokładają podobno ludzie jakieś podgrzewacze do paliwa i nawet pompowtryskom mniej szkodzą niż pompom rotacyjnym, ale tą opinie nie potwierdzam i pod nią się nie podpisuje. a generalnie to nie wiem czemu bio drożeje razem z ropą jak to nic wspólnego z nią nie ma i dolar tez tu nie wadzi. jak zaczynałem lać bio to 3zł nie kosztował i tańszy był o prawie 90gr od ropy. ciężarówka na 100km robiła 20 pare złotych oszczędności!!! Wydaje mi się, że jakby kosztował w tej chwili porównywalnie do gazu to więcej byłoby zwolenników. pozdr
  19. 9o pochodziła z Holandii i najprawdopodobniej ktoś w niej coś modyfikował. a "zrób logi" dla nowicjusza? amator jestem. ale a4 mam 16otys km orginal w wypasach i stanie lala, jeżdzi ale...
  20. dobre majstry od chylińskich(kiedyś aso), a poza tym jeżdziłem innymi afn i chodzi tak samo. pasek chodził tak jak pasek 116km w automacie. brakuje mi tego i pytam o wirusa i wtryski. ile i czy warto w takim zestawie??
  21. to jaki klops musiałbym przygotować na wtryski i program tak na tiptop??
  22. sprawdzone, wszystko git ale brakuje mocy z dołu. dlatego pytam
  23. Mam od niedawna a4 b5 1.9 afn 110ps, i chciałbym w niedługim czasie wzmocnić moje autko. Jeżdziłem 5 lat passatem b5 ahu 90ps i zbierał się o niebo lepiej od a4. Wspomne tylko że a4 ma 160tys km orginal, a passat 350tys. Czy można włożyć wtryski od 2.5tdi r5(transporter lub stare a6)?czy są to te wtryski podnoszące moc(216)? A czy te wtryski plus chip nie szkodząc silnikowi, wyciągnęły by z niego ok 150ps? przede wszystim ile trzeba by było zainwestować w takie zmiany i czy warto???
  24. a gdzie jest ten czujnik, bo ja w tym temacie zielony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.