Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bronek nie zapomnieliśmy - nie bój nic :> Co do filniku to znam bardzo dobrze - szkoda że niema tam żadnego 2.8 supercharged [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 08:14_________________________________________________http://classifieds.audiworld.com/showfull.php?product=7124&bigimage=ca4655cf.jpg
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki również za spota - w wolnej chwili jakieś foto może wrzuce
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike tylko lapka nnie zapomnij zabrać! bo mi coś fura nie bangla za dobrze Siara jak nie możesz jechać bo % to możesz się ze mną załapać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ks Proboszczu Żonę pozdrów :tongue4: 3m się!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
żesz się kurde nie mogę zdecydować... [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:33_________________________________________________Musti może działkę w górach chcesz kupić zamiast B8? :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kiedy myśle o RSie ślinie się bezwiednie... :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a co Tobie nie kobieta pewnie powiedziała Ci mam dość zmieniania non stop audi Narazie nie mam marzeń...=dom będe budował :gwizdanie: A RS - hmmmm :kox: :kox:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
B8 mu się marzy :tongue4: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:23_________________________________________________ Ale że ło co lotto?? B8 kupuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:22_________________________________________________ przyjedziesz?? Do Zakopca na uroczysty przejazd! chyba do bukowiny. i z bukowiny do zakopca Jakiś Ty k...wa konkretny :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
przyjedziesz?? Do Zakopca na uroczysty przejazd!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale że ło co lotto??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu ja to może w niedziele na uroczysty przejazd się załapie...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mondeło mhmmmm ST220??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mysle ze tak rano jade na gielde z kolega forda sprzedawac moze musti nas nawiedzi w niedziele. jo swoją awionetką przylecę :> sprzedaj awionetke - kup se B8 :tongue4:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mysle ze tak rano jade na gielde z kolega forda sprzedawac moze musti nas nawiedzi w niedziele. ale forda...?? :laghing2:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
u mnie nadal sypie :naughty: Będziesz w niedziele?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Podobno dziś w Wawie burza śnieżna była...już by coś poślizgał bokami
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To może ja Ci mojego furacza popchnę... :naughty:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Myśle ża pocina też ładnie przy tych 300+ km A silnik 2.2 jest zaje...cie rozwojowy - znajomy ma ok.500 kunia wyrezane z tego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A przeglądałeś http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123330.0[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 17:54_________________________________________________A ktoś szukał lusterek (duże prawe) http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234060.0 Temat z tą B2 to znam już prawie na pamięć Ale Coupeta mi się poprostu dużo bardziej podoba
-
Ford Sierra 2.0T 3xxKM by Kriss
Gratuluję Ściery - piękny okaz! :slina:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może i Kolega nas odwiedzi?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak na marginesie - jak dla mnie MEGAFURA: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239417.0 :slina:
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
Jeździłem 3 lata B3 w sedanie i zawsze marzyłem o coupecie jeszcze z tym motorem :slina: Podziwiam i hyle czoła :notworthy: przed ogromem pracy włożonym w to zuto
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chlopaki dajcie nr telefonow i nagrywamy wazzzzzuuup 2012 :polew: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 22:47_________________________________________________Wazzup!!!!!! :> Kto będzie w niedziele? Pasiłoby mi wykasować błędy na silniku - weźmie ktoś VAG-a i lapka?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
coś ciekawego :tongue4: :polew: