Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wczoraj było cieniutko a dzisiaj sypie taki mokry od samego rana i już jednego pacjenta wyciągałem z rowu w drodze do pracy:wallbash: Boziu błogosław
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:evil: ŚNIEG :evil: :naughty:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Auto kolegi z forum
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Narazie jeszcze nic do końca nie jest pewne - zależy od ceny za oceanem... Myśle że ok. 300 zyli lub więcej - nie jest to tani interes... :gwizdanie: Na tą chwilę muszę zrobić małe rozeznanie bo kumpel jeszcze nie jest pewny czy wszystko zmieści - zwozi swoje M5 ze stanów i przy okazji by coś wziął dla mnie Do końca tygodnia powieniem wiedzieć czy się to uda i jakie ew. byłyby koszty [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 14:00_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-s4-s-line-listwy-na-drzwi-i1961681933.html Mike takich listw chyba szukałeś - nie wiem czy to drogo czy tanio ale na miejscu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike chętny na kalendarz? Bo się znowu rozejdzie po kościach temat jak na spocie! Narazie jest: 1. LOKO 2. siara 3. kantek1 Dobrze prawię Crisu? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 10:24_________________________________________________ http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-lift-zawieszenie-gwintowane-kw-i1952617154.html - siara ja Ci znalazłem przyjemne zawieszenie Sam bym takie przytulil gdyby mi się dutki z nieba sypnęły... Szkoda że nie pisze czy Q! Byłby ktoś chętny na klapę US do parcha? Może na sylwka jakas przyleci jak dobrze pójdzie! Model wg uznania - zobaczymy czy coś z tego wyjdzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Temat został "poruszony" i tak zostało... Crisu zajmiesz się tym? Możesz podać nr konta i się zrzucimy bo jak będzie kilka tych kalendarzy to i kwota się zrobi a żeby nie było że ktoś zamówi na spota i jakoś się tak złoży że sie będzie mijał ze spotami :gwizdanie: Zróbmy liste i święto! :gwizdanie: 1.LOKO 2. siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://motokiller.pl/1255 Już sobie wyobrażam co Bronek wyrabiał na tym motorze że się tak połamał :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
oooooo f*ck!!! :pali:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I główny komik na pierwszym planie :thumbup:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja nie wrzuce narazie nic bo ostatnio jak wpiąłem swojego pen driva do firmowego kompa to zobaczyłem jebutny czerwony napis na pół monitora: ! ! ! VIRUS ! ! ! USUŃ ZEWNĘTRZNY NOŚNIK PAMIĘCI!!! :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie ma śniegu - nie ma zabawy... Choć i na mokrym wczoraj ładnie zarzucało tyłem Tyle tylko że są dość wysokie krawężniki - a niestety kasą na nowe felgi i opony nie sr.m :lol1: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 12:05_________________________________________________Race Of Champions 2011 Düsseldorf highlights oglądał ktoś w nocy? Poszalałby tak... :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Małe ciasne i takie...Okrągłe :lol1:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Skąd wiesz...?? Czyżbyś się też zgubił??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Również dzięki Chłopaki Siara jeszcze jedno rondo po drodze i moglibyśmy do domu nie trafić... :lol1:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Kox piękny będzie I kolor taki Subarynowy Graty projektu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bardziej by mi się opłaciło sprzedać swoje i wziąć tą eSe niż kombinować z przekałdkami... Recarosy są ale ja wolałbym je np w beżach do tego reszta wnętrza w beżu - tak po "hamerykansku" Ciągle licze na LOTTO... :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ładna jest... Zastanawiam się nad takim eSowym zderzakiem do tyłu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Aleś Ty zabawny... ja gdzie bym nie pojechał to nic więcej z mojego bez mechanicznej ingerencji nie wyciągne... No chyba że uturbienie...?? Ma ktoś ze 20 tysi luzem to się pobawie w takie klocki :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gratulacje.. Myślę, że LOKO-s może się z Tobą ścigać, bo ja bym się już bał. Bronek ja bym nawet nie śmiał stanąć na kresce obok Mike'a - diesel z tą mocą i momentem by mnie prawdopodobnie pożarł na śniadanie...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No teraz to będzie potwór... Powiedz mi że to Twój prywatny garaż... bo mam parę rzeczy do zrobienia przy aucie :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to się nam teraz Kolega Crisu wykaże Jakieś grupowe zamówienie na kalendarze? zbiórkę kasy na spocie można by zrobić Chętni? :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara nie myśl! - bądź! Bo inaczej Cię w domu odwiedze!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to jak chłopaki - kto się zapowiada na niedziele? :gwizdanie: Ja będę o ile nie wypadna jakieś nieprzewidziane okoliczności Crisu dostałeś jakąś informację co do prowadzenia naszego "stadka owieczek" ? :polew: Siara będziesz w niedziele? - chce oblukać te Twoje ringi :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Aktualnie już nie media ale Galeria Gołąbkowice W tą niedziele mam nadzieje będzie spot ale co do godz. to musisz forum śledzić :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
JASNE :polew: