Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Odnalazł się zagubiony Mike... :polew:
  2. Może mu takiego dyma puściłeś że się biedny odnaleźć nie mógł...
  3. Ja może jutro wrzucę z jedno lub dwa - chyba że chcecie też spod Galerii Szubryta parę fotek Dziś już mi się nie chce z tym bawić
  4. chyba tylko ja nie pucuje i jutro takim brudasem się pojawie ;( o której się zbieramy Siara?
  5. Nie wiem jak poprzedni właściciel podbijał przeglądy bez wbitego gazu ale w końcu "Polak potrafi" Tak jak kolega wyżej napisał najlepiej spróbować zdobyć duplikat faktury a homologacją instalacji - pytałem ostatnio na przeglądzie gościa o to i mówił że koszt to coś ok.200 zł. No i masz legalny papier a nie jakiś szemrany
  6. Dobra chłopaki to ja lecę http://www.wiocha.pl/77788,Pomyslowy_uzytkownik_kibla Nara! :polew:
  7. No to już lekka przesada... :polew:
  8. Boje się że nic... :polew: [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:34_________________________________________________http://www.wiocha.pl/183281,Sami_to_ocencie coś z jeszcze innej beczki :polew:
  9. worek na głowe i....za Ojczyznę
  10. Aż tak się nie przyglądałem
  11. chyba za mało dziś wypiłem bo nie trybie o co cho... No teraz już czaje o co lotto :laghing2:
  12. Może tacy mechanicy... U mnie nadal air bag świeci - jak sobie przypomnę ze nie powinien to mnie drażni Tyle że u mnie boczna poducha robi zwarcie więc przyczyna jest znana :gwizdanie:
  13. Witamy Kolegę Chłopaki to o której robimy tego spota? Pod Media oczywiście :gwizdanie:
  14. - można by się kopsnąć przy okazji spota
  15. Siara telefon Ci chyba też odcięli bo dodzwonić się do Ciebie nie szło No chyba że już ode mnie nie odbierasz... ;( :polew:
  16. Nudzić może się nie nudzę ale rzeczywiście między 7:30 a 15:15 z reguły jestem zalogowany W tą niedziele myślę że będzie nas w końcu więcej bo pogoda ma być do bani No chyba że w sobotę ktoś przesadzi...
  17. - to był żart! :bicz3: :laghing2: :polew:
  18. Nie no... jeszcze nie ale jak jej zaproponuję taki wypad to może zacząć :polew:
  19. Nie wiem jak moja na to zareaguje Ale spróbować nie szkodzi
  20. Leci ktoś na zakończenie sezonu...? Adrian Ty to masz szczęście chociaż tyle że nie z Twojej winy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.