Treść opublikowana przez LOKO
-
Spotkania na drodze
Wczoraj koło 18stej zielone B5 GD.... (wlepa na klubowa na klapie) na ładnej feldze w Nowym Sączu przy Jagiellońskiej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Człowiek j*bie jak głupi na swoje własne cztery ringi a takie sku**ysyny przyjdą i wezmą jak swoje! Wspólczuję ;(
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No właśnie: słów brak
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja jestem chory jak jej sobie raz w tygodniu nie odkurzę i nie umyję Auto świadczy o właścicielu... :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dajmy chłopakowi spokój bo nigdy tego auta nie posprząta i Czikita pozostanie tylko iluzją...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tutaj Siara to był sarkazm do tego o kogo Ci chodziło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
One seryjnie miały takie oczojebne kolory
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany spot udany Tylko Czikity żal....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chłopaki jest prośba: mógłby któryś wziąć VAG-a? Potzrebuje wykasować błąd airbaga bo mi czasem zwiera gdzieś kabel pod fotelem i kontrolka wyskakuje... Pozdro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał czyżbyś pił do swoich szybek ściemnionych...? Nikt nie mówił że będzie lekko
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177334.0 - temat wałkowany 5 milionów razy Napis S-line w B5 to tak jak S4 u Siary (bez urazy oczywiście! )
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Uderz do kolegi K2 - on gdzieś całe wnętrze robił - może coś pomoże S-line w B5 - pierwsze słyszę.... taka mała dywagacja :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na pewno by się rozweseliło a dzięki ciemnym szybom nie kusiłoby złodzieja To w niedziele mamy jakiś mega spot? O ile nic nieprzewidzianego się nie wydarzy to będę Może być 16sta lub 17sta
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To już bardziej sensowna godzina Trzeba mieć przecież jeszcze jakiś wieczór przy browarku
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A może sam się na forum odezwie np z opisem: pierwsze w Polsce RS4 B7 z elpidżi Bronek trzeba było na Pb przerzucić to byś go dogonił A co do niedzieli to wpadne na 99% ale 18sta to trochę późno
- Konkurs
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szkoda że ja się nie wyrobię... Od środy w Niepołomicach siedze i wracam dopiero w sobote wieczorem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike a coż to się podziało...? Do kiedy Ci to wisi? Może w przyszłym tygodniu się odezwe! Daj cene na PW To kiedy kolejny spocik?? i jak po poprzednim?bo tu zero info!!! a ja na urlopie już drugi tydzień tankuje...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
napatrzyłem się dziś na wsioledy tyle że ten widok jest megauspokajający...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tez jestem jak najbardziej za ale tez dopiero tydzien po 9.07 bo mam wesele siostry wiec rzecza naturalna jest ze w niedziele jezdzil niĂŠ bede Songo moze to nie to samo wesele ;P To moze jakis grubszy spot 17stego? wypowiadac sie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A może 2.8 na wolnossaku 193 HP.... Tylko że to 1.8T ma większy potencjał do modów we w miare normalnej kasie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak Ty kupisz RS4 B7 to ja wtedy kupie RS4 B5 i będę miał jeszcze większy rarytas niż Ty i wtedy to już pewnie zabytek No i indywidualne tablice sobie sprawie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Również dzięki za spota! Mike ale jak Ty kupisz RS4 to co Ty tam będziesz modził...??? przecież na s-lina go nie przerobisz No i jeszcze raz Ci powtórzę: nie oceniaj ludzi po TABLICACH Tak żeśmy sobie pogadali o Panach Policjantach na spocie że w drodze do domu chyba wszystkie możliwe przepisy złamałem Nawet dwie paki udało mi sie przekroczyć a pod nogą i tak jeszcze przepaść była :evil:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara rzuc mi swoj nr na PW to sie jakos ustawimy na wyjazd w Zabrzezy-o ile tak Ci pasi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może bym coś miał ale na ten weekend raczej nie zdąże przywieźć...-zorientuję sie czy jeszcze jest i rzuce Ci PW