Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i to chyba najlepsza mysl jest
-
[ALL B5] Rożnica między 2.4 a 2.6
noto powiedziales co wiedziales brawo znajomości jednostek silnikowych, te silniki wbrew pozorom mają wiecej wspólnego niż się różnią.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to jak robimy cos ??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tu trzeba chyba pół roku z góry ustalać
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hmm wychodzi n to ze chce ale nie będa mógł moze na 20 minut
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a spot ? k**wa o ktorej godzinie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moze spot w sobote 18 giodzina ? ma byc ciepełko i suchuteńko
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to bylo nas trzech
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i pogoda do d*py znowu my to mamy pecha zajebistego z tymi spotami co spot albo wieje albo leje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ee tam odstapie
-
[ALL B5] Rezanie chromowych ramek do Avanta
o kurde ale czemu to az taki problem ? powiem ci ze jak sprzedałem tez chromy do avantagosciowi ale z poza forum to mu za 200 zł azłozyli i mowie ze nie mieli wiekszych problemów, musze odnalesc jego numer telelfonu moze cos podopowie albo powie gdzie mu robili, do sedana gosc mowi ze wogole niemial problemow
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tojak jutro 17 pod mc donaldem pasi i kto bedzie ttomk ykk ja chrapusta ktos jeszcze ???dareq ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak w ta sobote o 17 jest spot
-
[B5 ABC] Jakie obroty na biegu jałowym przy temperaturze 90 stopni ?
u mnie katalogowo 750 +/-
-
[B5 ABC] Moja nowa niunia
noszkoda ciekawy jestem jak tam te foto
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja tam wole benzynke i jej sound ale ładne auto przynajmniej na fotach niewiem jak tam z innymi rzeczami bochnia blisko wiec goń ja ogladac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ttomk polecam b6 w w wersji 3.0 benzin to dopiero robi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to co ze spotem chetni ??????????????? gdzie i kiedy ktora godzinka [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 12:16 _________________________________________________może spotkanie pod Mcdonaldem w sobotę o 17 żeby sie wszyscy wyrobili wypucowali furki później na mościcie na placyk może rundka po mieście, coś zjeść coś sie napić pogadać pooglądać to jak z chętnymi może witek napisze w nagłówku ze jest spot
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak narazie nie byłeś na żadnym >> pozatym może cos u nas ustawimy na ciepłą sobótk e?!?!?!?!?!? to kto chętny bo będe ja .... .... .... ... .... .... pozatym może komuś sie przyda coś, pare nowości lampy http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=496331
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to widzisz jak wszyscy chca
-
[B5 ABC] Błąd ciśnienia w kolektorze ssącym
a jaki mechanik resetuje sterownik podczas pracy? komputer silnika znajduje sie pod maska postronie kierowcy
-
[B5 ABC] Błąd ciśnienia w kolektorze ssącym
a czy przy przezucaniu biegów dziwnie sie zachowuje ? niepsadaja mu jak nalezy obroty tylko bardzo powoli ? napisz cos iwecej sprawdz czy sie nie wypioł wężyk z sterownika silnika
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
2 dnis szukania i sprezyny znalazłem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzisiaj zauwazyłem ze w mojej niuni mam pęknięta sprężyne w przednim zawieszeniu pękła tak ze pękl ostanio zwój czyżby atogleba :)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to jak spocikujemy może ?? w ta sobote ciepełko ma byc