Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. jka mi pekła lewa zalozyłem oczywiscie orginały uzywane identyczne 50 zł sztuka
  2. ej, bzyk, jak tam x2 ?
  3. nobo nie otwrta wogole jeszcze , i tam stoja a stali na wylocie w strone rzeszowa pewnie ale ze tyle ci doj**ali ??
  4. co ty jebiesz gdzie co za co ?
  5. Bzyku pokaz sie:) ukryty smoku, przyczajony tygrysie:)
  6. tak tam gdzie zawsze
  7. tak zyja:) jutro 16 jak by ci sie chcialo
  8. saint zrobiłes fotel?
  9. toco na zdjeciu to listwa prgowa ty potrzebujesz na drzwi w aso komplet chyba 180 zł i radze nie szukac uzywak po srube wpadnij do sklepu do mnie,
  10. hornet wie i prawde ci powie[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:36_________________________________________________ja chce 220 hp[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:37_________________________________________________miałem sen[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:40_________________________________________________jaki ?[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:40_________________________________________________ nie powiem[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:40_________________________________________________k.. gadam sam ze sobą
  11. wszytsko ok ?? to gdzie ci rodzice sie pytam
  12. po co wam to wszytko ? pytam po co? gdzie wasi rodzice? pytam sie gdzie ?
  13. auta z mojego owszem mialy ta kierownice:) tylko ze to byla opcja jak wiele innych:)ty juz masz zapewne duzy wieloklin ja mam mały ale bedzie na spocie gadac
  14. ciemna zieleń, pewnie zesmy sie mijali juz pare razy, np moze niedawno pod nomi ?
  15. GRANGE1 chcesz mechanika ? nie chcesz?
  16. jaro sprawdz plyn wspomagania tak leje wlasnie pompa wspomagania leje na v do tyłu silnika i splywa po skrzyni
  17. tak zapraszamy na spocika, fotele ładne ale wydaje mi sie ze to sedan !
  18. słaewek tak jak mowie zorganizuje cos duzego, plac prawdopodobnie jest spory kwestia pogody i zroboimy piknik zarcie tez bedzie - odpaltne oczywsicie
  19. no 4 coraz blizej a tu ani pogody ani donalda:)
  20. po co rozwijacie co napisałem juz moze taniej i łatwiej podpiac sie pod jakas duza impreze ?hhmm ?
  21. tony to ja za twoja dam 25 i kazdy bedzie happy:)
  22. oczywiscie południe czyli np w krakowie to wawa ma dobre połaczenie , poznan tez niema zle, wrocław, katowice, sporo tego a niemowie o zachodzie nowy sacz, tarnow, rzeszów, sporo tego po drodze
  23. sadze ze z tempem niektorych pasuje juz go założyc:)
  24. cuber macie lotnisko zorganizujcie cos niemusi byc 3 dniowy moze piknik 1 dniowy do krakowa sporo ludzi przyjedzie, moze jakis dealer sie wysili do zasponsorowania, jakies zarcie odplatne juz kazdy osobno co kto ludzi byle by buda jakas stała, konkurys do zorganizowania wiadomo jakiemoze czasówki moze kreski moze , moze na takim pikniku by sie nawet jakas firma pofatygowała z hamownią, moze wogole polaczyc a3 z a4 moze jakies radio sie pokwapi do organizacji [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 18:49_________________________________________________i to wcale nietrzeba jakis nakladów finansowych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.