Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
nie masz nikogo kto moze VCDSa podpiac... ? prawdopodobnie chodzi o adaptacje przepustnicy
-
B8 TrOOOOp
w nastawach podstawowych w silniku nie ma czegos takiego jak adaptacja przepustnicy? jaki jest kod bledu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zebys jak Amstrong nie skonczyl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po ile w ogole jest ten nitro+ za litr?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla seryjnego sterownika to mniej wiecej tyle, jakbys kupil zonie koparke - fajnie, ze jest ale nic z tym nie zrobi zrobZE sobie chipa jak czlowiek pod 99+oct
-
B8 TrOOOOp
wlasnie mialem o tym napisac, ale mnie ubiegles wrzuc spryski do jakiegos roztowru, ktory usuwa osad i kamien
-
B8 TrOOOOp
czyli wyglada na to, ze zostaje problem szczelnosci spryskiwacza - bardzo ciekna? moze jakis syf sie dostal do srodka?
-
B8 TrOOOOp
masz jakis tutorial, wg ktorego zakladales spryskiwacze?
-
B8 TrOOOOp
a patrzyles czy pompka jest taka sama pod spryski lamp, jak i bez nich? byc moze jest mocniejsza, zeby obsluzyc dodatkowe spryskiwacze
-
B8 TrOOOOp
jesli masz wieksza srednice weza i nawet plyn zostaje w rurce, to pompka musi wykonac troszke wieksza prace, zeby to wszystko ruszyc, prawda? jednak ten plyn, ktory zostaje w wezach wywiera jakis opor. kluczowa jest tutaj srednica weza dla zachowania odpowiedniego cisnienia -szczegolnie przy spryskach lamp z reszta, założ sobie wieksze przewody do glownych spryskow szyby i zobacz czy beda tak samo psikaly nie jedna osoba miala problem ze slabo dzialajacymi spryskiwaczami i problemem okazala sie zbyd duza srednica weza
-
B8 TrOOOOp
temu, ze trudniej jest zbudowac cisnienie plynu i utrzymac tym sposobem cisnienie w spryskiwaczu
-
B8 TrOOOOp
a przypadkiem przewody nie sa zbyt duzej srednicy?
-
B8 TrOOOOp
sam maszt chcesz, czy obudowe tez?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
skad pewnosc, ze mechanik wymienil pozostale czesci? nie mozna narazac Cie na koszty, bez Twojej wiedzy diagnoza nie oznacza wymiana, wiec reszta rzeczy NIE MOZE byc wymieniona bez Twojej zgody. zdobadz protokol i nie plac za nic, co zostalo zrobione bez Twojej wiedzy/zgody jesli Pan Ci powie, ze nie masz potwierdzajacego dokumentu, to mu odpowiedz, ze on nie ma potwierdzenia na wykonanie pozostalych napraw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na bora sie jeszcze cos dzieje? gdzie sa teraz klasyki?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktos sie dzisiaj kreci wieczorem po miescie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI - podobno ma ponizej 20tys km
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- B8 TrOOOOp
przód 8K0411309N tył 8K0511305S jak sie uda to kup z gumami - tyle Ci tylko trzeba, mocowania sa te same- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zeby mu sie od tych pieniedzy, ktore zarobi za ta wtyczke w glowie nie po***dolilo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry bry kto sie dzisiaj pojawia?- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
A czesto sie jarasz czyjas zona/dziewczyna? ...i mowisz o tym?!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kompromis między gwintem a seria, prowadzi się lepiej od serii, gorzej od gwintu ale jest prawie tak komfortowo jak na serii wszystko oczywiście zależy też od tego ile ciśnienia jest w poduszkach, ale mówię o takim ustawieniu jak jeżdżę po Krakowie czyli błotniki na wysokości 61cm od ziemi o sprezynach nie wspominam bo miałem raz w życiu i nigdy już tego gówna nie założę- B8 TrOOOOp
s-line i S4 to takie same zderzaki- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp