Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. musial bys niezly strzal skoro az 2x2cm i to jeszcze na wylot
  2. a tak z ciekawosci, to AIR ma jakies wlasciwosci jezdne lepsze, czy to tylko podnies/opusc?
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    troche tak, jak z bluetooth'em w 3G
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miodek ostatnio cos mowil, ze w wiekszosci aut jest ISOFIX, tylko dziur nie ma. ale czy mozna mu wierzyc...
  5. podobno nastepna "tasma wprost" jest o Twoim deal'u z Rostowskim
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokladnie, rwać jak ABW laptopa!
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niestety Panie Slodki... pewnie do wymiany
  8. juz nie zaokraglaj! 1170000/13= 90zl wstep robisz po 80zl i browar za 10zl tutaj jest wszystko przemyslane
  9. poczekaj, poczekaj... po ile masz te filtry do B6?
  10. Panie... to nie matematyka, tylko rachunkowosc
  11. Siemka, ktos jeszcze stoi w korku na wielickiej?
  12. podobno ma byc wypas...
  13. Masz jakis namiar? Dzieki
  14. panowie, znajomy ma problem z turbina, gdzie w krakowie warto oddac turbo do regeneracji?
  15. Gratulacje wreszcie przestana Cie diesle objezdzac
  16. wiem, ale co zrobic, jak czlowiekowi czasem od***...
  17. ale pic, czy zapie***ac? ja wczoraj ustanowilem swoj osobisty rekord miedzy rondem grzegorzeckim a mogilskim BTW dzien dobry wszystkim:hi:
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak tylko to ! Czy przepustnica tylko mechanicznie wyłącza silnik czy jakiś sygnał też wysyła. Rozebrałem jeszcze teraz przepustnice i troszkę wilgotna była :/ przeczyściłem przedmuchałem, sprawdziłem na krótko po podaniu napięcia zamyka się. Leży teraz na słońcu i się wygrzewa później poskładam i zobaczę czy coś to pomogło :/ Nie mam już pomysłów a jakies nowe bledy sie pojawily? odpinales aku? przepustnica pewnie daje jakis sygnal wg mnie powinienes zlozyc wszystko, pokasowac bledy i powinno dzialac
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co rozbierales? tylko EGR i przepustnice?
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co znowu zepsules? termometr pokazuje wlasciwa temp na zewnatrz? moze kompresor sie konczy...
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie sadze, podpiluje delikatnie klapki od wewnetrzenej strony( na dolnej krawedzi)
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    +1
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    aaa sorry, sorry sugerowalem sie zdjeciem, a tam jest butelka 1L

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.