Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    taka, jak pod sernik powinna byc dobra
  2. wreszcie!!! bo mi tu jajka chcieli obcinac!
  3. no dobra bo mam wieksza zamote niz mialem zanim zadalem pytanie. jest sobie takie mmi jak na zdjeciu http://i.imgur.com/jiq2nBM.png czyli ma joy'a. a w opisie: MMIŸ Navigation plus Radio (in Verbindung mit MMIŸ Navigation) DVD-Laufwerk Sprachdialogsystem für Navigationssystem mit DVD inklusive MMI ani slowa o dysku (a widzialem takie opisy z zaznaczeniem dysku) wiec co to jest? high bez dysku? czy high, dysk tez jest tylko nie wrzucony w opis? to jest akurat 3g+
  4. nie wlasnie juz sie sam pogubilem, i chyba masz racje przepraszam za zamieszanie
  5. oj nie, nie Zdzisiu - nie wprowadzaj w blad 3G moze byc bez navi, z navi na DVD i z HDD
  6. ekran 6,5 -> 7cala 3g high ma joystick na pokretle MMI
  7. sorry man! dobrze, ze Pan Docent czuwa nad wszystkim a 3G low byly tez bez nawigacji
  8. s-line (1be) sportowe (1bv), tak? 1bv jest ciutke twardsze i chyba, jeszcze o 10mm nizsze w 3G jesli jest NAWIGACJA, to dysk musi byc, bo na nim sa mapy
  9. postawilem 2zl na real i na PSG
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mozesz podac dokladny link - przed chwila patrzylem i nie moglem znalezc
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wg mnie to najbardziej optymalny rozmiar jeszcze zalezy jaki ksztalt kupisz, ale generalnie powinnienes byc zadowolony
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zeby bylo idealnie z nadkolem, to przy 8J z tylu musialoby byc ET30(albo jego okolice) tyl troszeczke wiecej pomiesci
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam ET35 przy 8J i wyglada fajnie - nawet zaciski z RS sie mieszcza. mniej niz 30 przy 8J raczej nie proponuje zakladac
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    coz za wyzsza matematyka jaka roznica w cenie miedzy 255/30 a 245/35?
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ...ale Jedrek daje Q7 w pakiecie:wink:
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja skorygowalem kompa u siebie i pokazuje realne spalanie
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czesc, miasto okolo 10L trasa okolo 7L u mnie jest srednia z 6tys km 7,1L - wiekszosc to trasy
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie ma czujnikow, blad moze wyskoczyc nawet od tego jak wjedziesz w dziure, takze bez stresu
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pewnie mial cos w rece i nie mogl odebrac
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w przypadku lusterka kierowcy sie nie da tak zrobic
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zgadza sie. tutaj procedura, jakby ktos potrzebowal Enabling reverse mirror tilt on cars without memory seats: Go to module 52 Door Elect, Pass., Long Coding, Byte 4. If the byte has value 40 (cars without electrically folding mirrors), change it to 4C. If the byte has value 50 (cars with folding or folding/dimming mirrors), change it to 5C. Afterwards when reversing and the mirror knob is in passenger position the passenger side mirror will tilt while on reverse to better show the curb. Without memory seats it is currently not known if the tilt can be adjusted, it seems to default to a standard amount
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mozesz sobie je dowolnie ustawic jak i ile sie ma obnizac wg mnie jest to bardzo przydatna funkcja
  23. ok, teraz rozumiem... ksztalt felgi ma tutaj znaczenie. dzieki za wyjasnienie:wink:
  24. ale Witek ma u siebie z przodu zestaw z RS5 i z tego co wiem, to tutaj jest problem, ze przy takim ET ta felga nie wejdzie,tak? wiec wg mnie naturalnym wyborem powinno byc et25, prawda? jesli kogos zle zrozumialem, to z gory przepraszam
  25. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    musisz mu troche pomoc...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.