Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
Malzonka to widziala?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze, ze Putin nie trafil
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie chyba nie będzie tak więc spoko możesz zabrać VAG wez nie gadaj... przyjedz! KERCZI mowil, ze mu sie tylne szyby w A5 nie domykaja - trzeba zakodowac!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tez sie moze pojawie - wyprzedzajac pytanie - nie bede mial VAGa ze soba
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
daj znac, jak sie spisuja tarcze z RS6, jak juz troche pojezdzisz gratulacje setupu
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Jak mniejsza? obie tarcze maja rozmair 365x34 - miales okragla tarcze z RS5, czy tzw "kwiatek" ? (kwiatek jest lzejszy o okolo 1kg od okraglej tarczy)
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
I jest roznica w tarczach miedzy RS5 a RS6 C5? Te z C5 maja troszke wiecej miesa, ale za to sa ciezsze. Tarcze pewnie przygotowywal SID?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, zadnego - tak pytam, czy grasujesz dzisiaj maszina
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bezpiecznik:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szalejesz dzisiaj fura po miescie? Panowie, jutro ktos sie wybiera na gokarty?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łosoś tez
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na progi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
View image: afn chyba chodzi o czesc nr 18? tzw lejek... ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- jeszcze listwy boczne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fifka?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki rowniez wszystkim! jak zwykle bylo milo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
urzadzenie wielofuncyjne za 400zl z tonerem(1000stron do druku) -cena tonera okolo 120zl ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ---------- np TOMASZU takie cuś Brother DCP-1512E albo DCP-7055
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do zobaczenia na spocie
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Szukam gornego mocowania przedniego przedniego od strony kierowcy - nr czesci 8K0412391F - wspornik lozyskowy moze ktos ma/widzial na sprzedaz? dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
az tak glodny jestes?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo... jakby w Twoim wozie dmuchalo 3,5bara to bys tak nie mowil Beda ogladac... dopracuja wszystko. Poki co bolid jest wstanie jechac na pelnym doladowanou okolo godziny. Wiec kwestia poprawek ustawien i bedzie groc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z tym, ze podtrzymanie maja inne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bolec... jak wygrasz:grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzieli, slyszeli jak sie suki drą Formula 1 testing 2014 Jerez [HD] pure V6 turbo sound - 29 January - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
255kkm klapy kolektora robilem - wtryski sa te same, lancuszki sa ponoc poprawione, ale nie mam porownania do starszych wersji, wiec jak nie zobacze to nie uwierze. generalnie robilme tylko klapy i jezdze troche na wyzszym cisnieniu paliwa niz seria i poki co nic sie nie dzieje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co sie w koncu z Twoim autem stalo? wiesz cos?