Treść opublikowana przez _Gabriel_
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli dowazaja do 80kg no nic, cisnij!! 3mam kciuki! jak sie uda to w niedziele pojezdzimy... chociaz wczoraj z boseronem rozmawialem, zeby zrobic karty jeszcze przed niedziela, jesli byliby chetni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja myslalem, ze Ty juz tam krolem jestes na tych kartingach:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak tam idzie w lidze? jezdzicie z dowazaniem?
-
B8 TrOOOOp
pytaj! albo zaloz mu konto na forum
-
B8 TrOOOOp
powiem Ci, ze ja staram sie ta sprawe sledzic i juz sie sam pogubilem. najprawdopodobniej jest tak jak mowisz - teraz jest pelny VAT a od marca 50%, ale glowy sobie nie dam uciac
-
B8 TrOOOOp
tylko o ile pamietam, glosnik w BMW znajduje sie wewnatrz i jest zintegrowany z obrotomierzem, natomiast w audi glosniki sa w ostatnich tlumikach i emituja dzwiek na zewnatrz
-
B8 TrOOOOp
jest tez opcja zalozenia rezonatorow, zamiast koncowych tlumikow i wtedy tez bedzie ladny dzwiek. Rozumiem, ze Wam chodzi o to, aby mozna to bylo wlaczyc i wylaczyc - zeby podczas podrozy nie przeszkadzal wydech
-
B8 TrOOOOp
nie prosciej usunac DPF i zrobic wydech? powinno ladnie brzmiec - nie wiem, jak R4 TDI, ale V6 TDI brzmi fajnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie tez sie uda jutro pojawic na kartach standardowo o 11?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, ale chyba nie trzeba wszystkich rzeczy tutaj wypisywac. Pogadacie sobie na spocie. Znowu wyjdzie z tego jakas nieprzyjemna sytuacja, ktora nie jest nikomu do szczescia potrzebna- B8 TrOOOOp
Ma s-line co nie zmienia faktu że uboga opcja:wink: chyba w srodku zderzaki (przod i tyl) ??????? Panie.... nie kloc sie, bo Ci lusterko wylacze!!- B8 TrOOOOp
zacznijmy od tego, ze auto wcale nie jest w bogatej opcji i nie ma pakietu S-line(poza listwami bocznymi, ktore ktos dokleil)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim! gdzie jest to miejsce?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co do pierwszego sie zgodze - masz racje - nie wiem dlaczego caly czas patrzylem na role OSKARZONEGO. tak jak piszesz, podejrzany ma prawo do odmowy skladania zeznan. a teraz sprawa swiadka, prawo do odmowy skladania zeznan przysluguje mu jak najbardziej, nie chodzi o kwestie pokrewienstwa, ale takze o dobro jego samego w praktyce dziala to tak, ze na kazde pytania masz prawo nie odpowiadac, jesli jestes swiadkiem korzystajac z: Art. 183. § 1. Świadek może uchylić się od odpowiedzi na pytanie, jeżeli udzielenie odpowiedzi mogłoby narazić jego lub osobę dla niego najbliższą na odpowiedzialność za przestępstwo/wykrocznie lub przestępstwo skarbowe. Jestes swiadkiem i nie masz zadnego obowiazku pomagac w rozwiazaniu sprawy. Nic Ci nie grozi.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sugerujesz, ze kolega caly czas czeka po cichu, az ktos z forum sie zglosi do pomocy?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czy ten bartek handluje owocami?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli przesluchiwali Cie jako swiadka, bo podejrzanemu nie przysluguje prawo do odmowy skladania zeznan. daj znac, jak sprawa sie potoczy.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam na komendzie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a moze sie wtyczka wypiela, albo wklad spier...zepsul- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to dziala ten flikckr? jesli nie, to wklejam link do calego albumu Mikee'go Wheels - a set on Flickr - mozna sobie wybrac tapete, bo zdjecia sa przednie jak bedzie wiecej fotek to przesle linki ale jak widac, chyba warto bylo przyjechac, bo spot mega udany- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i tutaj jeszcze fota https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1512669_10152129730215867_406721859_n.jpg?oh=b8f66946b0903aa61ff67c1c441de027&oe=52CEF38F- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Panowie!! Welcome to Flickr! - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!