Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie
  2. czyli dowazaja do 80kg no nic, cisnij!! 3mam kciuki! jak sie uda to w niedziele pojezdzimy... chociaz wczoraj z boseronem rozmawialem, zeby zrobic karty jeszcze przed niedziela, jesli byliby chetni
  3. a ja myslalem, ze Ty juz tam krolem jestes na tych kartingach:wink:
  4. Jak tam idzie w lidze? jezdzicie z dowazaniem?
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pytaj! albo zaloz mu konto na forum
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    powiem Ci, ze ja staram sie ta sprawe sledzic i juz sie sam pogubilem. najprawdopodobniej jest tak jak mowisz - teraz jest pelny VAT a od marca 50%, ale glowy sobie nie dam uciac
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tylko o ile pamietam, glosnik w BMW znajduje sie wewnatrz i jest zintegrowany z obrotomierzem, natomiast w audi glosniki sa w ostatnich tlumikach i emituja dzwiek na zewnatrz
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jest tez opcja zalozenia rezonatorow, zamiast koncowych tlumikow i wtedy tez bedzie ladny dzwiek. Rozumiem, ze Wam chodzi o to, aby mozna to bylo wlaczyc i wylaczyc - zeby podczas podrozy nie przeszkadzal wydech
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie prosciej usunac DPF i zrobic wydech? powinno ladnie brzmiec - nie wiem, jak R4 TDI, ale V6 TDI brzmi fajnie
  10. mnie tez sie uda jutro pojawic na kartach standardowo o 11?
  11. Panowie, ale chyba nie trzeba wszystkich rzeczy tutaj wypisywac. Pogadacie sobie na spocie. Znowu wyjdzie z tego jakas nieprzyjemna sytuacja, ktora nie jest nikomu do szczescia potrzebna
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma s-line co nie zmienia faktu że uboga opcja:wink: chyba w srodku zderzaki (przod i tyl) ??????? Panie.... nie kloc sie, bo Ci lusterko wylacze!!
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zacznijmy od tego, ze auto wcale nie jest w bogatej opcji i nie ma pakietu S-line(poza listwami bocznymi, ktore ktos dokleil)
  14. wszystkim! gdzie jest to miejsce?
  15. Co do pierwszego sie zgodze - masz racje - nie wiem dlaczego caly czas patrzylem na role OSKARZONEGO. tak jak piszesz, podejrzany ma prawo do odmowy skladania zeznan. a teraz sprawa swiadka, prawo do odmowy skladania zeznan przysluguje mu jak najbardziej, nie chodzi o kwestie pokrewienstwa, ale takze o dobro jego samego w praktyce dziala to tak, ze na kazde pytania masz prawo nie odpowiadac, jesli jestes swiadkiem korzystajac z: Art. 183. § 1. Świadek może uchylić się od odpowiedzi na pytanie, jeżeli udzielenie odpowiedzi mogłoby narazić jego lub osobę dla niego najbliższą na odpowiedzialność za przestępstwo/wykrocznie lub przestępstwo skarbowe. Jestes swiadkiem i nie masz zadnego obowiazku pomagac w rozwiazaniu sprawy. Nic Ci nie grozi.
  16. sugerujesz, ze kolega caly czas czeka po cichu, az ktos z forum sie zglosi do pomocy?
  17. a czy ten bartek handluje owocami?
  18. czyli przesluchiwali Cie jako swiadka, bo podejrzanemu nie przysluguje prawo do odmowy skladania zeznan. daj znac, jak sprawa sie potoczy.
  19. jak tam na komendzie?
  20. a moze sie wtyczka wypiela, albo wklad spier...zepsul
  21. to dziala ten flikckr? jesli nie, to wklejam link do calego albumu Mikee'go Wheels - a set on Flickr - mozna sobie wybrac tapete, bo zdjecia sa przednie jak bedzie wiecej fotek to przesle linki ale jak widac, chyba warto bylo przyjechac, bo spot mega udany
  22. i tutaj jeszcze fota https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1512669_10152129730215867_406721859_n.jpg?oh=b8f66946b0903aa61ff67c1c441de027&oe=52CEF38F
  23. Dzieki Panowie!! Welcome to Flickr!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.