Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. Panowie, Ci, ktorzy chca jechac ze mna - BP przy ul Prandoty o godzinie 19h10 do zobaczenia
  2. ten pierwszy, zaraz za wiaduktem po prawej stronie - skrzyzowanie z ul. Prandoty
  3. ja bede jechal z centrum, takze mozemy sie spotkac np na 29 listopada na BP - tamtedy mi google pokazuje
  4. wez, napewno ma ochote zobaczyc! jak nie bedziesz otwieral szyb, to nie bedzie slychac jak krzyczy
  5. jeszcze by mu sie przydalo czyszczenie, bo przy takim przebiegu to ma pewnie okolo 250PS
  6. jak sie uda, to ze mna jeszcze jeden kolega pojedzie - jesli nie bedzie problemu
  7. Yeeeah!! wypas! dzieki:good:
  8. Zrobic spota na kartach (raz sie nikomu nic nie stanie jak zrobi 15km wiecej) - ewentualnie jesli to problem, to moge zabrac 4ry osoby jest spory parking, w srodku sa stoliki - mozna posiedziec, jesli ktos nie bedzie chcial jezdzic. oczywiscie nikogo nie zmuszam, ale wg mnie to naprawde fajna alternatywa. przeciez nie bedzie tak co wtorek
  9. Tylko wez pod uwage, ze google maps nie pokazuje dokladnej lokalizacji toru.
  10. to Panie...masz Pan okolo 100km do zrobienia spot pewnie bedzie w granicach 20-21
  11. ktoredy bedziesz jechal do sulechowa? z jakiego miejsca startujesz?
  12. ze nam wpieprzy?! ...!
  13. znizka na jazda na haslo: "PROSO, PROSO... KIEDY MI JE DONIOSO"
  14. zaden zart. RACINGKART - zgoogluj sobie i bedziesz znal adres, potem Ci navi poprowadzi... a i tak nie trafisz
  15. Fanta dzisiaj zdominowal rozgrywki
  16. dzieki za jazde, bylo mega! do wtorku!
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cuber ma tak - zerknij na jego auto
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    musisz sprawdzic, czy modul z AFS oblsuguje ADS - WRC Ci pewnie napisze, jaki konkretnie nr ma miec sterownik pod ADS
  19. NIE zamówimy kolejną godzinę luz jest dużo kartów o godzinie 11 to super numer zapisalem, jak sie zgubie, to bede dzwonil do zobaczenia jutro
  20. Nie bedzie problemu jak bedzie nas duzo?
  21. jak chcesz sie odwdzieczyc, to albo skrzynia Sekwencyjna skrzynia biegów Quaife z przełożeniami prostymi | Przeniesienie napędu \ Skrzynia biegów | TOMSON Motorsport *** RAJDY - WYŚCIGI - DRIFTING - TUNING albo msza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.