Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki Jarek na to sie szykuje. kurka zawsze cos, powiem Wam, ze z mechanicznymi rzeczami mi idzie znacznie lepiej
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, W jaki sposob(bez kabla) zdiagnozowac nr GATEWAY? Chodzi mi o to, czy obsluzy High Beam Assist Nie mam u siebie ACC(mam zwykly Cruise Control), brak tez LANE ASSIST i SIDE ASSIST Czy jeszcze jakas obecnosc systemu poswiadczy, ze GATEWAY da rade z HBA? dzieki
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    takie mam obecnie - szukam pod high beam assist, bo mi WRC kazal kupic
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki za odpowiedz ciemnym s-line - mam ciemna podsufitke:wink:
  5. dałbys jeszcze 100€ zeby bylo na pamiatki
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, lampy skretne z modulami i lusterko wsteczne z kamerka - ktos cos wie/ma na sprzedaz? Gibons - buchnales jakies auto z takim sprzetem?
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak Ci nie wyjdzie, to pamietaj, ze zawijasy tez sie sprzedaja na allegro
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, Ktorym kurierem najlepiej wyslac opony? niestety nie mam podpisanej zadnej umowy z firmami kurierskimi - wiec wysylka prywatna dzieki
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli jednak sasiad sie zglosil po czesci ale tylko tyle zostało gdzie reszta nie wiem zainteresowany czymś ;> ? mysle nad pakietam oswietlenie, ale WRC mnie na koszty naraza - ciagle cos musze kupowac. mam pewne podejrzenia, ze Grzesiu bierze pieniadze ze skarbu panstwa za to zeby gospodarke napedzac ile my przez Niego pieniedzy wydajemy
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli jednak sasiad sie zglosil po czesci
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spoko Grześ jak tylko gość mi dzisiaj nie potwierdzi są Twoje. Wysyłkę zrobimy gratis Pakiet oświetlenia kompletny klamki instalacja lampki myślę że 400zł Komplet przycisków chrom wszystkie szyby + bagażnik + lusterka składane 350zł Komplet blend B&O myślę że 200zł za 6szt przód 2 i tył 4 Na razie jest zarezerwowane, ale jak też nie potwierdzi to przycisk do pamięci foteli z obudową i instalacją 150zł ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Mam też boczki w alcantarze jakby ktoś chciał 200zł z wysyłką są również s-line boczki też 200zł sasiad mi wlasnie mowil, ze mu auto zniknelo - miales cos z tym wspolnego??
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pakiet oświetlenie drzwi lampki klamki + instalacja - jaka cena? Masz jakies foto?
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    problem w tym, ze mieszek tez nie jest w najlepszym stanie ale pomalu tak szukam, z czego mozna by przelozyc
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, Ktos widzial/ma jakas fajna galke do manuala 6biegow?
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale jak np? probowales regulowac sruba regulacyjna? wg mnie to cale "doswietlanie" nie ma sensu - mialem i wylaczylem ciezko tam cokolwiek zrobic, bo jeszce jest kratka w zderzaku i nawet jak delikatnie przestawisz halogen na zewnatrz to i tak kratka ograniczy promien swiecenia
  16. powodzenia i wytrwalosci! 3maj sie!
  17. wlasnie tez zauwazylem, ze sa inne literki - ciezko mi powiedziec czy beda pasowac(mysle, ze beda, ale gwarancji nie dam) z zywotnoscia to roznie - jedne 30tys km inne 60tys km - zalezy od auta. mozesz probowac reka, byle nie za mocno - 20-30Nm o ile dobrze pamietam - to jest moment dokrecania swiec
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/analiza-logow-cannot-be-reached-306252/#post3922019 dzieki Grzechu. O jaki wklad chodzi? rozumiem, ze sie go nie da kupic osobno i trzeba caly zamek?
  19. 06H905115B - nr cewki (jest nowy od 05.2012) ja w etce mam napisane, ze ORI robi BOSCH i ELDOR...hmm mysle, ze mozesz kupowac NGK, BERU, BOSCH i niekoniecznie udawac sie z tym do ASO
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, byl juz temat przycinajacych sie zamkow w drzwiach - jest na to jakas metoda? co jest przyczyna? dzieki z gory
  21. ..i podobno pyszny kompot z...
  22. cewka, swieca na drugim cylindrze cylindry liczymy od strony rozrzadu
  23. i jak? cieplej niz na slunsku?
  24. Czyli cos jest na rzeczy, Mam znajoma, ktora pracuje dla skody i oni kampanie taktyczna na pelny VAT koncza luty/marzec, bo potem ma sie wszystko zmienic.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.