Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. dokladnie.... tył jest problematyczny - inna obudowa lozyska i nie ma szans zalozyc tarczy rs4/rs5 - zacisk jest ten sam co w S4/S5, ale tarcza inna. wg mnie nie ma sensu kombinowac i lepiej zalozyc tarcze od eski
  2. dlaczego Grzegorzu? musisz miec adaptery, jesli zacisk jest z RS4/RS5(caly z adapterem) to pasuje P&P - musisz miec do tego ori kierownice powietrza i dlugie przewody hamulcowe (55cm) i wszystko da sie zalozyc - oczywiscie mowa o samym przodzie sorki Mirek za zasmiecanie tematu:wink:
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niekoniecznie, z tego co wiem to WRC mial/ma takie felgi i jezdzil bez problemow:wink:
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    beda delikatnie wystawac szerokosc felgi to 8,5J
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dystansow nie widzialem(w B8 masz piaste 66,6), natomiast juz kilka osob roztaczalo felgi i sa zadowolone:wink:
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    lakierejszyn... nic nie przelozysz:wink:
  7. ten Pan ewidentnie Lubi za***rdalac
  8. zestaw dedykowane z tego co pamietam kosztuje 1300zl (IC, rury, silikony, obejmy) - oplaca sie robic?
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    swietny kolor:wink:
  10. juz wiem, dzieki za info Bartki i Karole
  11. http://img.tapatalk.com/d/13/10/18/y4y3uju4.jpg Że to? Sent from my Porsche no... czyje to? cos wiesz?
  12. Panowie... odnosnie klasykow - ktos cos wie nt tego auta w tle? https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1377436_670188793006053_1775028141_n.jpg
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyzby Pani, ktora redagowala ogloszenie zapomniala wpisac informacje nt silnika? jaki to ma silnik?
  14. hmmm,... A to czemu tak uważasz ?W poprzedniej b7 z dieslem nigdy nie miałem opcji żeby temp. nie była na 90st i owszem czasem długo to trwało zwłaszcza podczas większych mrozów ale nigdy nie było tak żeby nie dało się zagrzać na postoju do 90st . Jeśli ktoś tak ma to ma albo wadliwy termostat , czujnik temp. albo zegary. Jeśli cały układ chłodzenia jest sprawny to musi się dać zagrzać bo tak projektowane są silniki. Silnik optymalnie pracuje w temp. ok 90st i to jest jego optymalna temp.pracy wszystko poniżej i powyżej jest nie wskazane i ma temu zapobiegać termostat. Wiem że diesel ma większą sprawność przez to też mniej się grzeje ale nie mów że nie może złapać nominału na w.obrotach w takie dni jak teraz Moze zle sie wyrazilem. chodzilo mi o to, ze jesli ma zepsuty termostat to wlasnie ze wzgledu wysokiej sprawnosci poprostu nie zagrzeje auta na postoju, moze nawet wskazowka nie drgnac.
  15. a kupiles ori? czy obecny tez jest ori?
  16. Kurcze nie mogłem podjechać na soptkanie byłem w pracy, z tego co piszecie wynika że to czujnik, temperatura nie podnosi sie na wolnych obrotach dobija do 60-70 spada do 50 i do 60-70 znów dobija no nic sprobuje sie podpiac pod kompa w dieslu sie nie podniesie na wolnych obrotach - zacznij od termostatu, na 90% on jest przyczyna
  17. szukaj w dieslu, bo w benzynie to w ogole nie jedzie
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ktos probowal procedury wlaczenia pompy paliwa po wymianie filtra paliwa? [select] [01 - Engine [basic Settings - 04] fuel pump test z jakim skutkiem? ja wczoraj probowalem kilkakrotnie, ale nadal musialem pokrecic, zeby zapalil. Jest tez opcja napelniania - czas trwania i ilosc litrow, ale nie bardzo wiem, czemu to ma sluzyc
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da rade bez problemu
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    059903137AB - dla CAPA
  21. podobno dzisiaj cwiartka od 21a. i tak bede tamtedy przejezdzal wiec bede jeszcz ja:grin:
  22. Wybiera sie ktos na rybitwy dzisiaj?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.