Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
dokladnie.... tył jest problematyczny - inna obudowa lozyska i nie ma szans zalozyc tarczy rs4/rs5 - zacisk jest ten sam co w S4/S5, ale tarcza inna. wg mnie nie ma sensu kombinowac i lepiej zalozyc tarcze od eski
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
dlaczego Grzegorzu? musisz miec adaptery, jesli zacisk jest z RS4/RS5(caly z adapterem) to pasuje P&P - musisz miec do tego ori kierownice powietrza i dlugie przewody hamulcowe (55cm) i wszystko da sie zalozyc - oczywiscie mowa o samym przodzie sorki Mirek za zasmiecanie tematu:wink:
-
B8 TrOOOOp
niekoniecznie, z tego co wiem to WRC mial/ma takie felgi i jezdzil bez problemow:wink:
-
B8 TrOOOOp
beda delikatnie wystawac szerokosc felgi to 8,5J
-
B8 TrOOOOp
dystansow nie widzialem(w B8 masz piaste 66,6), natomiast juz kilka osob roztaczalo felgi i sa zadowolone:wink:
-
B8 TrOOOOp
lakierejszyn... nic nie przelozysz:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oczywiscie na prostej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten Pan ewidentnie Lubi za***rdalac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zestaw dedykowane z tego co pamietam kosztuje 1300zl (IC, rury, silikony, obejmy) - oplaca sie robic?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- B8 TrOOOOp
swietny kolor:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od kogo te becki?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz wiem, dzieki za info Bartki i Karole- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://img.tapatalk.com/d/13/10/18/y4y3uju4.jpg Że to? Sent from my Porsche no... czyje to? cos wiesz?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie... odnosnie klasykow - ktos cos wie nt tego auta w tle? https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1377436_670188793006053_1775028141_n.jpg- B8 TrOOOOp
czyzby Pani, ktora redagowala ogloszenie zapomniala wpisac informacje nt silnika? jaki to ma silnik?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm,... A to czemu tak uważasz ?W poprzedniej b7 z dieslem nigdy nie miałem opcji żeby temp. nie była na 90st i owszem czasem długo to trwało zwłaszcza podczas większych mrozów ale nigdy nie było tak żeby nie dało się zagrzać na postoju do 90st . Jeśli ktoś tak ma to ma albo wadliwy termostat , czujnik temp. albo zegary. Jeśli cały układ chłodzenia jest sprawny to musi się dać zagrzać bo tak projektowane są silniki. Silnik optymalnie pracuje w temp. ok 90st i to jest jego optymalna temp.pracy wszystko poniżej i powyżej jest nie wskazane i ma temu zapobiegać termostat. Wiem że diesel ma większą sprawność przez to też mniej się grzeje ale nie mów że nie może złapać nominału na w.obrotach w takie dni jak teraz Moze zle sie wyrazilem. chodzilo mi o to, ze jesli ma zepsuty termostat to wlasnie ze wzgledu wysokiej sprawnosci poprostu nie zagrzeje auta na postoju, moze nawet wskazowka nie drgnac.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kupiles ori? czy obecny tez jest ori?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurcze nie mogłem podjechać na soptkanie byłem w pracy, z tego co piszecie wynika że to czujnik, temperatura nie podnosi sie na wolnych obrotach dobija do 60-70 spada do 50 i do 60-70 znów dobija no nic sprobuje sie podpiac pod kompa w dieslu sie nie podniesie na wolnych obrotach - zacznij od termostatu, na 90% on jest przyczyna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szukaj w dieslu, bo w benzynie to w ogole nie jedzie- B8 TrOOOOp
Panowie, ktos probowal procedury wlaczenia pompy paliwa po wymianie filtra paliwa? [select] [01 - Engine [basic Settings - 04] fuel pump test z jakim skutkiem? ja wczoraj probowalem kilkakrotnie, ale nadal musialem pokrecic, zeby zapalil. Jest tez opcja napelniania - czas trwania i ilosc litrow, ale nie bardzo wiem, czemu to ma sluzyc- B8 TrOOOOp
Da rade bez problemu- B8 TrOOOOp
059903137AB - dla CAPA- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podobno dzisiaj cwiartka od 21a. i tak bede tamtedy przejezdzal wiec bede jeszcz ja:grin:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wybiera sie ktos na rybitwy dzisiaj? - B8 TrOOOOp